Πρόβλημα με τον κόλλητό/ή

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδια θελω να με συμβολευεσετε...
Χ8ες πηγε καποιος να με κλεψει τελοσ παντων εγινε και αυτο στην κολλητη μου που τυχαινει να ειναι κοριτσι.Λοιπον το δημοσιευσα φασεβοοκ και εκεινη απαντησε πως και τι και δεν πανε καλα αυτοι που μου κλεψαν το κινητο κ.λ.π 4 λεπτα αργοτερα γραφει στον τοιχο της.Το ψεμα συννεφο εε? απανταει ο ξαδερφος της ναι ναι και εκεινη λεει δεν παιζεται το ατομο.Ολο αμφιβολιες και νευρα Εχω.Ρωταω το ξαδερφο της .Μου λεει οτι αυτο που εγραψε δεν ειναι για μενα και ειναι για μια φιλη της αλλα να μην τις το πω οτι μου το ειπε!!! τεσπα ημουν ηρεμος για λιγο και λεω μηπως με κοροιδευει...Ενω οι σχεσεις μασ ειναι τελειες!!!Τι λετε να κανω ????να της μιλησω γ'αυτο το θεμα ?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

HumaneTouch

Νεοφερμένος

Ο HumaneTouch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Προσπάθησε να γίνεις λίγο πιο σαφής .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Μίλα της για να ξεκαθαρίσει το τοπίο και να μην έχεις αυτή την αγωνία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κατ αρχην ρωτησε την στα ισια..και κυριοτερο...μην δημοσιευεις οτι σε απασχολει στο φεισμπουκ...ειναι ψευτικος κοσμος πανε μιλησε της απο κοντα..μια συμβουλη ενος πιο ''μεγαλου'' πλεον που μπορει καποτε να εκανε τα ιδια λαθη αλλα σε hi5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Σας ευχαριστω πολυ παιδια αυτο θα κανω σημερα κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Σταμάτα να ασχολείσαι με το facebook. Problem solved.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ακριβως αυτο που ειπε ο kaleidoscope..νομιζω τα συνοψιζει ολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
χαχαχα οκ ρε παιδια.... ετσι και αλλιως δεν δημοσιευω και πολλα πραγματα.Αν και λεω να κλεισω το λογαριασμο μου γιατι δυδτυχως με εχει κανει να τσακωθω με ατομα πολλες φορες και αδικα μαλιστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
μια συμβουλη ενος πιο ''μεγαλου'' πλεον που μπορει καποτε να εκανε τα ιδια λαθη αλλα σε hi5

ακουσε τον κατι ξερει......:P

(γενια hi5 και εγω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μαλιστά....Λοιπόν παιδιά όποιος άλλος έχει πρόβημα φυσικά και μπορεί να το γράψει....Απλώς εγώ ξεκίνησα με το δικό μου. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ακουσε τον κατι ξερει......:P

(γενια hi5 και εγω)
Η πρωτη γενια αυτου του ψευτικου κοσμου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
απο τα λιγα που ξερω (εκλεισα το φασεβοοκ) εχω να πω οτι ολα τα social networking δηλαδη περιπου ολα μονο κακο κανουν και ολα αυτα που λενε οτι ειναι χρησιμα να μιλας με κοσμο και φιλους ειναι μακακιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Moλις βοηθησες την εφηβικη σ ηλικια:) τωρα κοιτα την κολλητη σ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Από όλα τα sites κοινωνικής δικτύωσης, το πιο "άκακο" θα έλεγα πως είναι το twitter. Εννοείται με την προϋπόθεση ότι το χρησιμοποιείς σοφά.
Για να δούμε πως θα είναι το Google+. Σας βρίσκεται κανένα invite by the way; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
τα βρηκα μαζι της αυτο οντως πηγαινε για καποιον αλλον.Ωραια και twitter εχω αλλα δεν μου πολυ αρεσει.Το χρησημοποιω μονο για το σιτε μου να ανεβαζω τα νεα και αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
απο τα λιγα που ξερω (εκλεισα το φασεβοοκ) εχω να πω οτι ολα τα social networking δηλαδη περιπου ολα μονο κακο κανουν και ολα αυτα που λενε οτι ειναι χρησιμα να μιλας με κοσμο και φιλους ειναι μακακιες

πραγματα του διαβολου ναι!!!:P
περα απο την πλακα ολα αν τα χρησιμοποιεις λαθος μπορουν να γινουν "κακα"....παντως οι περισσοτεροι εχουμε υποκυψει σε πειρασμους....μηπως να ανοιγαμε ενα θεμα: οι μαλακιες που εχω κανει σε sites κοινωνικης δικτυωσης????? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
πραγματα του διαβολου ναι!!!:P
περα απο την πλακα ολα αν τα χρησιμοποιεις λαθος μπορουν να γινουν "κακα"....παντως οι περισσοτεροι εχουμε υποκυψει σε πειρασμους....μηπως να ανοιγαμε ενα θεμα: οι μαλακιες που εχω κανει σε sites κοινωνικης δικτυωσης????? :hmm:
το ανοιγω τωρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra's_boy

Νεοφερμένος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
γνώρισα ένα πολύ καλό παιδί στο σχολείο μου, από το σεπτέμβριο, και από τότε κάνουμε παρέα. μερικές φορές όμως όταν τον παίρνω τηλ ή του στέλνω μνμ δεν απαντάει. βέβαια αυτό το κάνει και σε άλλους. αρκετές φορές που λέμε να βρεθούμε το ακυρώνει την τελευταία στιγμή. όταν τον ρώτησα αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα ο ίδιος μου είχε πει ότι περνάει καλά μαζί μου και δεν τίθεται τέτοιο ζήτημα. εσείς τι θα κάνατε αν ήσασταν στη θέση μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Παίζει να 'μαι εγώ... Αλλά δεν έχω κινητό και δε θα μ' έλεγες και πολύ καλό παιδί, άρα όχι. :P

Άστον ρε σιγά, αφού λέει ότι δεν παίζει πρόβλημα. Μπορεί απλά να μη γουστάρει πολλά απ' αυτά που κάνετε στην παρέα. Και σε κάθε περίπτωση μην κολλάς με συγκεκριμένα άτομα, βρες κι άλλους κι αν θέλει έρχεται κι αυτός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top