Ενδιαφέρεται ή αδιαφορεί;

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Τον τελευταιο καιρο μου αρεσει ενα κοριτσι απο το σχολειο μου.Αλλα δυστυχως δεν ειμαστε στην ιδια ταξη οποτε δεν ετυχε να την γνωρισω ποτε μου...μετα απο πολλες κινησεις καταφερα να παρω το τηλ. της.Αρχισαμε και μιλαγαμε,δηλαδη για την ακριβεια εγω μιλαγα.Το προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να καταλαβω αν ενδιαφερεται η οχι.Αρχιζω παντα εγω συζητηση,όποτε λεω κατι αστειο αυτη απλα γελαει και γενικα απανταει μονολεκτικα χωρις να ρωταει κατι ωστα να γινει κουβεντα.Εντομεταξυ αποφασισα να της πω οτι μου αρεσει και οταν της ειπα οτι ειναι πολυ ομορφη νομιζε πως το ελεγα για αλλη...λες και δεν το εχει ξανακουσει..
τι λετε ρε παιδια?υπαρχει περιπτωση να ενδιαφερετε απλα να περιμενει απο εμενα να κανω κινηση ή αυτο διχνει αδιαφορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
μ αρεσει που ρωτας κιολας...εννοειται πως ειναι αδιαφορια...σε εχει γραψει σε αυτα που δν εχει...δν ειναι καθολου αδιευκρινιστα..μια χαρα ξεκαθαρα ειναι..σου λεει εμμεσως πλην σαφως "ασε μας ρε φιλε..αλλη ορεξη δν εχω...δν επιραζει..κοιτα μπροστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
τι να πω..να προσθεσω οτι εβαλα 3ο να ρωτησει και το μονο που ειπε ειναι οτι εχω πολυ πλακα..
αλλα ετσι κ αλλιωσ δν γνωριζομαστε σχεδον καθολου οπως σου ειπα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
αστην..δν σε θελει εμ καμια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
κοιτα μπροστα...
Nαι καλά σου λέει. Μην σκάς. Ακόμα 14 είσαι.

Έχεις χρόοονια και χρόνια μπροστά σου για να ασχοληθείς με γκόμενες.

Πολλές θα βρεθούν.

Btw για όλα τα 14χρονα γενικά,
μικρά είστε ακόμα,
ασχοληθείτε και με άλλα πράγματα εκτός από σχέσεις και "τα φτιάχνουμε" ,"τα χαλάμε" λολ.

Δηλαδή στα 24 τι θα κάνατε?

Αράχτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
ναι..το οτι μου εδωσε το κινητο της με μεγαλη ευχαριστηση με μπερδεύει..θα μπορουσε να πει μια δικαιολογια να μην μου το δωσει..δηλαδη αυτη δινει το κινητο της σε οποιον ναναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Τον τελευταιο καιρο μου αρεσει ενα κοριτσι απο το σχολειο μου.Αλλα δυστυχως δεν ειμαστε στην ιδια ταξη οποτε δεν ετυχε να την γνωρισω ποτε μου...μετα απο πολλες κινησεις καταφερα να παρω το τηλ. της.Αρχισαμε και μιλαγαμε,δηλαδη για την ακριβεια εγω μιλαγα.Το προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να καταλαβω αν ενδιαφερεται η οχι.Αρχιζω παντα εγω συζητηση,όποτε λεω κατι αστειο αυτη απλα γελαει και γενικα απανταει μονολεκτικα χωρις να ρωταει κατι ωστα να γινει κουβεντα.Εντομεταξυ αποφασισα να της πω οτι μου αρεσει και οταν της ειπα οτι ειναι πολυ ομορφη νομιζε πως το ελεγα για αλλη...λες και δεν το εχει ξανακουσει..
τι λετε ρε παιδια?υπαρχει περιπτωση να ενδιαφερετε απλα να περιμενει απο εμενα να κανω κινηση ή αυτο διχνει αδιαφορια?
Τσάμπα το κουράζεις. Δεν ενδιαφέρεται, αλλιώς δεν θα ήταν παγοκολώνα. Καλύτερα αφοσιώσου στα μαθήματα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Τσάμπα το κουράζεις. Δεν ενδιαφέρεται, αλλιώς δεν θα ήταν παγοκολώνα. Καλύτερα αφοσιώσου στα μαθήματα σου.
ποια μαθηματααα??:Pμονο για το καλοκαιρι μορε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
ποια μαθηματααα??:Pμονο για το καλοκαιρι μορε.
Του σχολείου ίσως; Γενικά οι δεσποσύνες αυτής της ηλικίας ανακαλύπτουν τον εαυτό τους και τον κόσμο, όλοι τις κολακεύουν και αυτές έχουν μάτια μόνο για τους μεγαλύτερους. Άρα καταλήγουμε στο προηγούμενο συμπέρασμα. Αφοσιώνεσαι στα μαθήματα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
ποια μαθηματααα??:Pμονο για το καλοκαιρι μορε.
Λολ. Α δηλαδή τις σχέσεις τις κάνετε για να περνάει πιο γρήγορα το καλοκαίρι?
Γαμάτο και ιδιοφυές ,δεν λέω. :hmm:

Για το καλοκαίρι υπάρχουν και άλλες πιο ευχάριστες δραστηριότητες πάντως. :hmm:

Πάνε για camping με φίλους σου,σε καμιά μέταλ συναυλία για ακατάσχετο headbanging,
ξεκίνησε ένα σπορ,πάνε για ψάρεμα,κλπ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Του σχολείου ίσως; Γενικά οι δεσποσύνες αυτής της ηλικίας ανακαλύπτουν τον εαυτό τους και τον κόσμο, όλοι τις κολακεύουν και αυτές έχουν μάτια μόνο για τους μεγαλύτερους. Άρα καταλήγουμε στο προηγούμενο συμπέρασμα. Αφοσιώνεσαι στα μαθήματα σου.
χμμ..αν εννοεις για 1 χρονο μεγαλυτερουσ τοχουμεε!γιατι ετσι ειναι.κατι αλλο...το γεγονος οτι οταν της ειπα οτι ειναι ομορφη εκεινη εκανε σαν να μην το πιστευε πως το κρινεις?εκανε λες και της το λενε 1η φορα και ρωταγε για να εξακριβωσει οτι το λεω σε εκεινη..παντος μετριοφροσυνη δεν ειναι..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Λολ. Α δηλαδή τις σχέσεις τις κάνετε για να περνάει πιο γρήγορα το καλοκαίρι?
Γαμάτο και ιδιοφυές ,δεν λέω. :hmm:
Όντως, σε αυτή την ηλικία είναι παράσημο να είσαι αυτοκόλλητος με το έτερον ήμισυ. Στα 40+ παράσημο είναι να την έχεις σουτάρει. Σε τι κόσμο ζούμε...

χμμ..αν εννοεις για 1 χρονο μεγαλυτερουσ τοχουμεε!γιατι ετσι ειναι.κατι αλλο...το γεγονος οτι οταν της ειπα οτι ειναι ομορφη εκεινη εκανε σαν να μην το πιστευε πως το κρινεις?εκανε λες και της το λενε 1η φορα και ρωταγε για να εξακριβωσει οτι το λεω σε εκεινη..παντος μετριοφροσυνη δεν ειναι..:hmm:
Γυναικεία ματαιοδοξία. Ως μεγαλύτεροι νοούνται οι λυκειόπαιδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Λολ. Α δηλαδή τις σχέσεις τις κάνετε για να περνάει πιο γρήγορα το καλοκαίρι?
Γαμάτο και ιδιοφυές ,δεν λέω. :hmm:

Για το καλοκαίρι υπάρχουν και άλλες πιο ευχάριστες δραστηριότητες πάντως. :hmm:

Bollocks,το καλοκαίρι τα αγοράκια έχουν συνέχεια το μαρτζαφλάρι τους για δόρυ και τα κοριτσάκια είναι συνέχεια υγρά,οπότε είναι η κατάλληλη εποχή για non-stop mindless :hump:

χμμ..αν εννοεις για 1 χρονο μεγαλυτερουσ τοχουμεε!γιατι ετσι ειναι.κατι αλλο...το γεγονος οτι οταν της ειπα οτι ειναι ομορφη εκεινη εκανε σαν να μην το πιστευε πως το κρινεις?εκανε λες και της το λενε 1η φορα και ρωταγε για να εξακριβωσει οτι το λεω σε εκεινη..παντος μετριοφροσυνη δεν ειναι..:hmm:

Ανάγκη για επιβεβαίωση λέγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Μακακίες,14 είσαι!24 είσαι!34 είσαι!44 είσαι! 104 είσαι............
Βρές καμιά άλλη γκομενίτσα λέω 'γω και να θυμάσαι,η ζωή σου σβήνει στιγμή τη στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
υπάρχουν και σημαντικότερα πράγματα να ασχοληθείς από το να θες να βρείς κοπέλα...

Αν και συμφωνώ σε αυτό, hell γιατί να θες να δεσμευτείς με μία μόνο έτσι κι αλλιώς, στ' αλήθεια πιστεύεις ότι οι άνθρωποι δεν είναι αναλώσιμοι; Γιατί εγώ νομίζω ότι είναι ακριβώς αυτό, μιας δοκιμής και χρήσης το πολύ. Γνωρίζεις, παίρνεις ό,τι είναι να πάρεις και μετά συνεχίζεις. Αυτό που μένει είναι απλά η ανάμνηση. Δεν είσαι με τους ίδιους ανθρώπους απ' το λύκειο όχι γιατί δε μπορείς αλλά γιατί δε θες. Δεν είσαι στην ίδια σχέση απ' το γυμνάσιο για τον ίδιο λόγο. Αν το καλοσκεφτείς οι μόνοι που σίγουρα θα έχεις στο κεφάλι σου μέχρι να πεθάνεις είναι οι close relatives κι αυτοί όχι γιατί το επέλεξες.

Οι άνθρωποι είναι αναλώσιμοι, όλοι είμαστε αναλώσιμοι κι αυτό είναι που το κάνει ωραίο τελικά, το ότι μπορούμε ανά πάσα στιγμή να ξεφορτωθούμε κάποιους για να ψάξουμε καινούριους. Πόσο βαρετή θα ήταν η ζωή αν οι σχέσεις ήταν ανακυκλώσιμες; Πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Μου φαινεται πως τις σχεσεις τις βλεπεις με ψυχροτητα και χωρις κανεναν συναισθηματισμο.
Αν καταλαβα καλα,αναφερεις πως οι σχεσεις συνεχως ανανεωνονται και καμια απο αυτες δεν μενει διαρκης.
Σ'αυτο διαφωνω απολυτα,καθως βλεπω και απο μενα(οκ ακομη νωρις ειναι) αλλα και απο τους γονεις μου,πως εχουν διατηρησει πολυ στενες φιλιες και δεσμους απο τη νεαρη τους ηλικια.Σχεσεις εμπιστοσυνης,που δεν προκειται να "σπασουν" ποτε ,και ολα τα συναφη.
Μπορει αυτα που λες να ισχυουν για σενα ,αλλα δεν νομιζω οτι ειναι καθολικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
hell γιατί να θες να δεσμευτείς με μία μόνο έτσι κι αλλιώς

Μένω σε αυτό γιατί με τα άλλα συμφωνώ.
Πόσες πρέπει να 'χει? Καμιά δεκαριά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αν και συμφωνώ σε αυτό, hell γιατί να θες να δεσμευτείς με μία μόνο έτσι κι αλλιώς, στ' αλήθεια πιστεύεις ότι οι άνθρωποι δεν είναι αναλώσιμοι; Γιατί εγώ νομίζω ότι είναι ακριβώς αυτό, μιας δοκιμής και χρήσης το πολύ. Γνωρίζεις, παίρνεις ό,τι είναι να πάρεις και μετά συνεχίζεις. Αυτό που μένει είναι απλά η ανάμνηση. Δεν είσαι με τους ίδιους ανθρώπους απ' το λύκειο όχι γιατί δε μπορείς αλλά γιατί δε θες. Δεν είσαι στην ίδια σχέση απ' το γυμνάσιο για τον ίδιο λόγο. Αν το καλοσκεφτείς οι μόνοι που σίγουρα θα έχεις στο κεφάλι σου μέχρι να πεθάνεις είναι οι close relatives κι αυτοί όχι γιατί το επέλεξες.

Οι άνθρωποι είναι αναλώσιμοι, όλοι είμαστε αναλώσιμοι κι αυτό είναι που το κάνει ωραίο τελικά, το ότι μπορούμε ανά πάσα στιγμή να ξεφορτωθούμε κάποιους για να ψάξουμε καινούριους. Πόσο βαρετή θα ήταν η ζωή αν οι σχέσεις ήταν ανακυκλώσιμες; Πολύ.

Συμφωνώ μ'αυτό που λες, όσον αφορά τις καθαρά ερωτικές σχέσεις, αφού τις περισσότερες φορές ξεκινούν από απλή έλξη και στην πορεία γνωρίζεις τον άλλον. Διαφωνώ όμως αν την ίδια άποψη υιοθετείς και στις φιλίες. Διότι στις αμιγώς φιλικές σχέσεις, για να αντιληφθείς πόσο σημαντικοί είναι μερικοί άνθρωποι στη ζωή σου, πρέπει πρώτα να βρεθείς σε μια άσχημη κατάσταση και να δείς πως είναι εκεί για σένα. Η ασφάλεια που σου προσφέρει μια φιλία, η αλληλεγγύη και όλα αυτά τα ωραία που γράφαμε στην έκθεση φέτος, χρειάζονται μεγάλο διάστημα να αναπτυχθούν, δεν εντοπίζονται σε εφήμερες σχέσεις.

Μένω σε αυτό γιατί με τα άλλα συμφωνώ.
Πόσες πρέπει να 'χει? Καμιά δεκαριά?

Δεν νομίζω πως εννοεί ταυτόχρονα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Μα σε καποια φαση μιλαει για closed relatives
Οποτε λιγο δυσκολο να αναφερεται μονο σε ερωτικες σχεσεις:P
edit:Προς Χριστιαννα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top