Υποψηφιος Σ.Α.Ν.

angεlo

Νεοφερμένος

Ο angεlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους. Είμαι φετινός απόφοιτος, πρώτες μου επιλογες στο μηχανογραφικό δελτίο ήταν οι σχολές ΣΣΑΣ του τρίτου πεδίου και έπειτα η σχολη Σ.Α.Ν. όπου και κατα πάσα πιθανότητα περνάω μιας και απέχω αρκετά από τη χαμηλότερη σχολή ΣΣΑΣ. Θα ήθελα πληροφορίες από άτομα που αποφοίτησαν από τη συγκεκριμενη σχολή ή φοιτούν ακόμη εκεί σχετικά με τη ζωή μες στη σχολή (άδεις, χρηματικο εισόδημα, αυστηρότητα και ότι μπορεί ν μου φανεί χρήσιμο) μιας και στο ιντερνετ λίγα πράγματα αναφέρρονται. Αν κάποιος έχει δηλώσει τη συγκεκριμένη σχολή και περνάει με βάση τις περσινές βάσεις ας επικοινωνήσει ! Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
απο οτι εχω ακουσει ειναι καλη σχολη,μην κανεις ομως βλακεια και πας στρατο χωρις να σου αρεσει,εχε υποπσην σου πως σε πειπτωση που θες να φυγεις θα πρεπει να τους πληρωσεις,αναλογα με την εκπαιδευση σου (απο 50.000 -70.000)
αν σου αρεσει η στρατος δεν θα εχεις προβλημα..συνεχησε..ρηξε και μια ματια εδω: https://www.san.mil.gr/Index.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angεlo

Νεοφερμένος

Ο angεlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τα έχω υπ'όψιν αυτά που λες. Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angεlo

Νεοφερμένος

Ο angεlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Βασικά τα site στο ιντερνετ δεν δίνου ν αρκετές πληροφορίες όπως σε ερωτήματα που έχουν ν κάνουν με τα παρακάτω :
ΓΙα τι μισθό μιλάμε τα πρώτα χρόνια μετά την αποφοίτηση (μαζί με μπονους κλπ) Οι βασικοι εξόδοι κατα τη διάρκεα φοίτησης στη σχολή ποιοί είναι ακριβώς; Αληθεύει ακόμη ότι πλέον λόγω αδυναμίας σίτισης των σπουδαστών, τους κρατούν μόνο παρα κάποιες ώρες και έπειτα τους ''διώχνουν'' σε καθημερινή βάση (μιλώ εκ πείρας λόγω συγγενή μου που σπουδάζει στη σχολή αξιωματικών αστυνομίας και κοιμάται καθε μέρα έξω) ; Και το μηνιαίο βοηθητικό εισόδημα κατα τη διάρκεια φοίτησης πόσο ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top