Σας αρέσει αυτό που σπουδάζετε;

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Η ερωτηση ειναι ξεκαθαρη!:P
Ειστε ευχαριστημενοι με τη σχολη σας; Μηπως αλλα περιμενατε και αλλα βλεπετε;Μηπως σπουδαζετε το συγκεκριμενο αντικειμενο κατα συμβαση; Πώς αισθανεσθε;
Απαντηστε ελευθερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
μου αρέσει , το κακό είναι που είμαι λίγο τεμπέλης και δεν διαβάζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Κατηγορηματικά ΟΧΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Προς το παρον,οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
μας αρέσει :D αγγλικούλια <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Ενα εχω να πω << ΑΓΑΠΑΜΕ ΒΙΟ-ΒΙΟ>> αλλα ειμαι και γω ολιγον τεμπελοσκυλο ωρες ωρες!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μας άρεσε στο προπτυχιακό, μας άρεσε στο μεταπτυχιακό, μας αρέσει και τώρα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δε μου αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Aπλώς ήθελα να δω αντιδράσεις μου αρέσει (μάλλον φάνηκε)

(θα μουνα απαράδεκτος αν δε μου άρεσε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ούτε στο ελάχιστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
:worry:

γιατι ρε παιδια? :hmm:

αν θελετε απαντάτε!

Εγω προσωπικα βαρεθηκα να βλεπω γραναζια και ρουλεμαν.:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
AΓΑΠΩ ΙΑΤΡΙΚΗ <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Η επιλογη της καταλληλης σχολης ειναι δυσκολο πραγμα.Ειδικα για τα ατομα που τους ενδιαφερουν πολλα πραγματα αλλα δεν εχουν στο μυαλο τους το επαγγελμα των ονειρων τους.
Η δικια μου σχολη μεχρι στιγμης μου αρεσει παρα πολυ και δεν το εχω μετανιωσει καθολου.Μαλλον επειδη απερριψα τις πιο γνωστες σχολες που και καλα σου προσφερουν καλυτερη αποκατασταση και ηταν καθαρα δικια μου επιλογη μετα απο πολυ ψαξιμο.
Αυτο που θελω να πω ειναι οτι για μενα ενα ατομο φυσικα εχει πολλα ενδιαφεροντα και δεν υπαρχει μονο ενα επαγγελμα η ενας κλαδος που θα μπορουσε να επιλεξει για να ειναι ικανοποιημενος,ακομα και αν ειναι ασχετα μεταξυ τους.Δηλαδη θα ηταν εξισου ικανοποιημενος αν εργαζοταν πχ ως μουσικος η γιατρος.Επαγγελματα που δεν εχουν σχεση μεταξυ τους.Οποτε για μενα υπαρχουν πολλες εναλλακτικες που πολλες φορες ειναι καλυτερες απο οτι νομιζουμε.Και εγω ορισμενες φορες σκεφτομαι μηπως θα ηταν καλυτερα να εκανα αλλο επαγγελμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dominator

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dominator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να ισχυριστεί κανείς ότι του ΑΡΕΣΕΙ αυτό που σπουδάζει...νομίζω πως σε όλους θα ΑΡΕΣΕ να είμασταν σε κάποια παραλία της Καραϊβικής ανάμεσα σε μελαμψές χορεύτριες διασκεδάζοντας μέχρι τελικής πτώσης,παρά να διαβάζουμε επί σειρά ετών για να αποκτήσουμε τα εφόδια που θα μας βοηθήσουν να συντηρήσουμε εμάς και τις οικογένειές μας...αλλά έτσι είναι η ζωή,κάνεις συμβιβασμούς και επιλέγεις το καλύτερο δυνατό!Αυτό που πραγματικά ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ στις περισσότερες των περιπτώσεων δεν σε συμφέρει ή σε πάει πίσω ή απλά δεν μπορείς με τίποτα να το προσεγγίσεις!

Το ορθότερο πιστεύω θα ήταν να πει κάνεις ότι "ταιριάζει στις προσδοκίες μου","καλύπτει τις φιλοδοξίες μου","με γεμίζει" ή "μπορώ να είμαι καλός σ'αυτό γι'αυτό το επέλεξα" κ.λπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlondeArya

Νεοφερμένος

Η BlondeArya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σωστό αυτό που γράφεις (όπως και στην υπογραφή σου) ωστόσο, θα διαφωνήσω στο κύριο επιχείρημα. Υπάρχουν παιδιά -μέσα σ'αυτά είμαι - που γουστάρουν να διαβάζουν συγκεκριμένα ''πράγματα'' για τον απλούστατο λόγο ότι μαθαίνουν δυο πράγματα παραπάνω, για τους ίδιους, για το πώς συμβαίνει το κάθε τι κ.λ.π Δεν καλύπτει απλώς φιλοδοξίες ή προσδοκίες -ένα μέρος της ''ψυχής τους'' , την ολοκληρώνει. Τις παραλίες και τις χορεύτριες μπορούν να τις βρούν το Καλοκαίρι σχεδόν... σε κάθε νησί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris278

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Πάρα πολυ !!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top