Με ποιον πήγατε για την εγγραφή σας;

Στην εγγραφή σας πήγατε...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 248)
  • με γονείς

    Ψήφοι: 87 35.1%
  • με φίλο

    Ψήφοι: 37 14.9%
  • άλλο συγγενή (π.χ. κανενα ξαδερφο)

    Ψήφοι: 15 6.0%
  • γνωστό

    Ψήφοι: 4 1.6%
  • μόνος

    Ψήφοι: 105 42.3%

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ θα πάω με την ξαδέλφη μου γιατί αν πάω με τους γονείς μου θα είμαι μες τα νεύρα. λολ
Πάντως πιστεύω ότι πολλοί θα είναι αυτοί που θα γραφτούν με τους γονείς τους οπότε δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Εγω θα παω με εναν φιλο μου μαλλον.Οχι και εκει γονεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
εγω με την κολλητη μου θα παω αλλα κ να ερχοντουσαν οι γονεις μου δε θα ειχα κανενα προβλημα, αυτο ειναι κομπλεξ.....!!! δλδ τι σημαινει κ να ερθουν δε το καταλαβαινω?? :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Nαι,και μια συμμαθήτριά μου έτσι θα το κάνει.Ελπίζω μόνο να μην εξουσιοδοτήσει εμένα:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolol

Νεοφερμένος

Η Νικολ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
συγνωμη κιολας γιατι να γινεις ρεζιλι αν πας να κανεις την εγγραφη με τους γονεις σου? εγω δε το βρισκω ντροπη. σιγα τα λαχανα! ολοι οι φιλοι μου που θα πανε με τους γονεις τους θα πανε. δλδ εσενα αν ειναι ο πατερας σου μπροστα δε μπορεις να πεις 'γεια τι κανεις' σε καποιο παιδι που ειδες κ σε ενδιαφερει για παρεα? ελα τωρα βρε!
νομικη αθηνας θα πας? αν ναι κ γω μαζι σου θα ειμαι!


νομικη κομοτηνησ..!!
-----------------------------------------
Ο οποιος μπαμπας,ζει κ αναπνεει για τη στιγμη που 8α γραψει την κορη του (δηλ. εμενα) στη νομικη..

Ασε παιδι μου τον πατερουλη σου να καμαρωσει... τι σε νοιαζει τι θα πουν ορισμενοι (αν πουν), μπροστα στη χαρα που θα δωσεις σ εναν αγαπημενο σου που σε τελευταια αναλυση το δικαιουται! Μην ξεχνατε οτι ολο "αυτο" οι γονεις σας το ζουν μαζι σας. Και στις λυπες σας και στις χαρες σας αυτοι ειναι διπλα σας! Καλη τυχη!


λες ε? σ ευχαριστω πολυ ..και εννοειται οτι αναγνωριζουμε τη συμβολη των γονειων στην επιτυχια μας,αλλα κατα κανονα ειμαστε σε αμηχανια οταν βρισκομαστε με συνομιληκους ενω συνοδευομαστε απο γονεις..τεσπα μαλλον προς το να ερ8ει μαζι μ κλινω,γτ 8α χρειαστω βοη8εια με τα χαρτια..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Τελικά με γονεις θα παω κι εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megas kostas

Νεοφερμένος

Ο megas kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγω στην πρωτη εγγραφη στην κερκυρα πηγα με τους γονεις μου οι οποιοι ηθελαν παρεπιπτοντως να κανουν και μια εκδρομη και μαλιστα οχι δεν ακουσα γελια πισω απο την πλατη μου αλλα το αναποδο θα ελεγα.
παντως φετος στην δευτερη σχολη που ειναι και στην πολη μου λεω να παρω μαζι μου ολους τους ασχετους εκτος απο καποιο γονιο οι οποιοι και με στηριξαν ολα αυτα τα χρονια .....ετσι για να το παιξω ανετος και ανεξαρτητος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
εγω μονη μου θα παω, τωρα αν θα βρω τη σχολη δεν ξερω (:who:) αλλα δεν πειραζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
περισυ ειχα παει με τον πατερα μου. φετος θα παω μονη μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
και βεβαιως μονος μου!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
σιγα ρε μαγκες αν πατε μονοι σας θα φανειτε πιο μαγκες απο τους αλλους?ειλικρινα δεν καταλαβαινω τι νοημα εχουν αυτες οι ερωτησεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
νιανιαρα ειμαστε να παμε με γονεις???ακαδημαικοι πολιτες ειμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
νιανιαρα ειμαστε να παμε με γονεις???ακαδημαικοι πολιτες ειμαστε
ειναι επιλογη του καθενα τι θα κανει οπως διευκολυνεται ο καθενας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
καλα ναι σιγουρα!!!!!
αλλα στο πνεπιστημιο με τους γονεις ειναι καπωςςςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
σιγα ρε μαγκες αν πατε μονοι σας θα φανειτε πιο μαγκες απο τους αλλους?ειλικρινα δεν καταλαβαινω τι νοημα εχουν αυτες οι ερωτησεις:P

+1:no1:! Και όπως λέει και ο φίλος από πάνω, ως ακαδημαικοί πολίτες πλέον, μπορούμε να αποφασίζουμε ελεύθερα χωρίς να σκάμε για το τι θα πουν οι άλλοι:)! Προσωπικά θα πάω να γραφτώ μόνος μου , γιατί θα νιώθω πιο άνετα, άλλα το θεωρώ απολύτως φυσικό κάποιος άλλος να θέλει και τους γονείς του μαζί. Και σίγουρα μέσα στον πανικό της εγγραφής, κανείς δεν θα προσέξει ποιος είναι με γονείς και ποιος όχι:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
+1:no1:! Και όπως λέει και ο φίλος από πάνω, ως ακαδημαικοί πολίτες πλέον, μπορούμε να αποφασίζουμε ελεύθερα χωρίς να σκάμε για το τι θα πουν οι άλλοι:)! Προσωπικά θα πάω να γραφτώ μόνος μου , γιατί θα νιώθω πιο άνετα, άλλα το θεωρώ απολύτως φυσικό κάποιος άλλος να θέλει και τους γονείς του μαζί. Και σίγουρα μέσα στον πανικό της εγγραφής, κανείς δεν θα προσέξει ποιος είναι με γονείς και ποιος όχι:D.

Το οτι καποιος εγινε ακαδημαϊκος πολιτης δεν σημαινει οτι ο τιτλος του καταργει τα κομπλεξ ...
Κομπλεξικοι = Αυτοι που ντρεπονται να πανε στη σχολη με τους γονεις τους + Αυτοι που κοροϊδευουν αυτους που πανε με τους γονεις τους ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Αλε

Νεοφερμένος

Η Αλε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Βασικά εξαρτάται από το πως αισθάνεσαι εσύ...Αν έχεις περάσει καπου μακριά από την πόλη σου και δεν εχεις ΟΥΤΕ έναν γνωστο (καληωρα σαν και μενα!) πάρε και τον πατέρα σου μαζί απλα πες του να ειναι διακριτικός...Βέβαια δεν θέλω να κάνω και την έξυπνη γιατί και εγώ αύριο θα παω να γραφτώ,οπότε...κάνε όπως αισθάνεσαι εσυ πιο άνετα και τους υπολοιπους γραφτους ξερεις που!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
καλα ναι σιγουρα!!!!!
αλλα στο πνεπιστημιο με τους γονεις ειναι καπωςςςςςςς

σιγα το καπως! ισα ισα δειχνεις οτι δεν εισαι κομπλεξικο ατομο!! και στο κατω κατω αν μενεις στην αλλη ακρη της ελλαδας κ δε μπορεις να πας μονος, αμα δεν ερθουν οι γονεις σου ποιος θα ερθει..??;)
-----------------------------------------
Το οτι καποιος εγινε ακαδημαϊκος πολιτης δεν σημαινει οτι ο τιτλος του καταργει τα κομπλεξ ...
Κομπλεξικοι = Αυτοι που ντρεπονται να πανε στη σχολη με τους γονεις τους + Αυτοι που κοροϊδευουν αυτους που πανε με τους γονεις τους ...

συμφωνω...!:iagree:
-----------------------------------------
σιγα ρε μαγκες αν πατε μονοι σας θα φανειτε πιο μαγκες απο τους αλλους?ειλικρινα δεν καταλαβαινω τι νοημα εχουν αυτες οι ερωτησεις:P

ετσι νομιζουν καποιοι εδω μεσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
καλα ναι σιγουρα!!!!!
αλλα στο πνεπιστημιο με τους γονεις ειναι καπωςςςςςςς

δν ειναι καθολου καπως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sia_x

Νεοφερμένος

Η sia_x αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
σιγα ρε μαγκες αν πατε μονοι σας θα φανειτε πιο μαγκες απο τους αλλους?ειλικρινα δεν καταλαβαινω τι νοημα εχουν αυτες οι ερωτησεις:P


κομπλεξ ειναι επισης να λες και καποιον που θα πάει μόνος του "και καλα μαγκα" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top