Με ποιον πήγατε για την εγγραφή σας;

Στην εγγραφή σας πήγατε...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 248)
  • με γονείς

    Ψήφοι: 87 35.1%
  • με φίλο

    Ψήφοι: 37 14.9%
  • άλλο συγγενή (π.χ. κανενα ξαδερφο)

    Ψήφοι: 15 6.0%
  • γνωστό

    Ψήφοι: 4 1.6%
  • μόνος

    Ψήφοι: 105 42.3%

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγώ αναγκαστικά θα πάω με τον πατέρα μου (πέρασα Κρήτη και μένω Αθήνα)
Αν πάτε με γονείς θα πέσει δούλεμα πίσω από την πάτη σας. Σας το λέω να το ξέρετε. Καλύτερα να πάτε μόνοι σας ή με κάποιο φίλο σας αν δεν θλελετα να πάτε μόνοι.
Οπως λέει και το τραγούδι, σε όσους αρέσουμε για τους άλλους δε θα μπορέσουμε.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εγώ αναγκαστικά θα πάω με τον πατέρα μου (πέρασα Κρήτη και μένω Αθήνα)
Οπως λέει και το τραγούδι, σε όσους αρέσουμε για τους άλλους δε θα μπορέσουμε.....:P

:iagree::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μην τα παραλέτε παιδιά. Κανένας δε σας ξέρει, κανένας δε θα σας μάθει εκείνη την ώρα και κανένας δε θα σας δώσει σημασία. Επιπλέον είναι συνηθισμένο να πηγαίνουν και γονείς. Όποιος θέλει να πάει με τους γονείς του ή δε θέλει αλλά δεν μπορεί να το αποφύγει, ας μην προβληματίζεται. Είχα εργαστεί ως διοικητικός υπάλληλος στη γραμματεία της σχολής μου την περίοδο των εγγραφών και είναι όπως τα έγραψα. Κανένας δε θα σας δώσει σημασία, πόσο μάλλον να κατσει και να σχολιάσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikrorani

Νεοφερμένος

Η mikrorani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
σιγα και και γω με τν πατερα μου θα παω(μενω πατρα και περασα αθηνα) ο οποιος ξερει και τους δρομους της αθηνας!μη χαθουμε κιολα!
και να με κοροιδεψουν ΝΑΑΑΑΑΑΑ :)
τουλαχιστον θα ξερω πως θα παω και πως θα γυρισω απ τη σχολη!χεχε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλα*

Νεοφερμένος

Η Χαρουλα* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ο οποιος μπαμπας,ζει κ αναπνεει για τη στιγμη που 8α γραψει την κορη του (δηλ. εμενα) στη νομικη..

Ασε παιδι μου τον πατερουλη σου να καμαρωσει... τι σε νοιαζει τι θα πουν ορισμενοι (αν πουν), μπροστα στη χαρα που θα δωσεις σ εναν αγαπημενο σου που σε τελευταια αναλυση το δικαιουται! Μην ξεχνατε οτι ολο "αυτο" οι γονεις σας το ζουν μαζι σας. Και στις λυπες σας και στις χαρες σας αυτοι ειναι διπλα σας! Καλη τυχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εγώ θα πάω με τον πατέρα μου. Αφού μένω Ορεστιάδα και τα Γιάννενα είναι καμιά 700++ χιλιόμετρα μακριά. Στην τελική, θα πάρω μετεγγραφή οπότε σιγά που θα κλαίω κιόλας αν φάω κορόιδεμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Εγώ θα πάω με τον πατέρα μου. Αφού μένω Ορεστιάδα και τα Γιάννενα είναι καμιά 700++ χιλιόμετρα μακριά. Στην τελική, θα πάρω μετεγγραφή οπότε σιγά που θα κλαίω κιόλας αν φάω κορόιδεμα :P
Φιλε μου αφου μενεις Ορεστιαδα γιατι δηλωσες ιατρικη στα Γιαννενα και οχι στην Αλεξανδρουπολη που ειναι πιο κοντα,για να μην χρειαστει να τρεχεις;
ΥΓ:μονος μου θα παω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Περυσι ειχα παει με εναν ξαδερφο μου Λαρισαιο, μιας και δεν ηξερα καλα-καλα πως πανε στη σχολη (και δεν ειχα και προθεση να την παρακολουθησω). :P

Φετος μονος, καταμονος θα παω. :P
:(Καημενο παιδι..! Κανεις δεν θελει να ερθει μαζι σου ε??










:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Εγώ πέρσι είχα πάει με την μαμά. :zilia:
Πάντως δεν είχα φέρει μόνο γω γονείς...είχε πολλούς. :D

Φέτος θα πάω μόνη. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Αν πάτε με γονείς θα πέσει δούλεμα πίσω από την πάτη σας. Σας το λέω να το ξέρετε. Καλύτερα να πάτε μόνοι σας ή με κάποιο φίλο σας αν δεν θλελετα να πάτε μόνοι.
βρε civilara σκεψου το λογικα. πως ειναι δυνατον ενα παιδι 17-18 χρονων μονο του στην κερκυρα ή και σε οποιαδηποτε αλλη πολη,που δεν εχει ξαναπαει ποτε. και τι θα κανει δηλαδη θα τραβολογαει τους φιλους του για να μην το κοροιδευουν που παει με το γονιο? εξαλλου οι γονεις ειναι απαραιτητοι σε τετοιες περιπτωσεις, ειτε για να σε βοηθησουν με εγγραφα αλλα και με το σπιτι που θα επιλεξεις. ο μπαμπακιας ή ο μαμακιας δεν φαινεται απο αυτο!!! και να σου πω κατι ουτε που με ενδιαφερει πως θα με αποκαλεσουν. απο εκει φαινεται η ανωριμοτητα του καθενος και το αν θα αξιζε να τον κανεις παρεα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinoula

Νεοφερμένος

Η ntina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
βρε civilara σκεψου το λογικα. πως ειναι δυνατον ενα παιδι 17-18 χρονων μονο του στην κερκυρα ή και σε οποιαδηποτε αλλη πολη,που δεν εχει ξαναπαει ποτε. και τι θα κανει δηλαδη θα τραβολογαει τους φιλους του για να μην το κοροιδευουν που παει με το γονιο? εξαλλου οι γονεις ειναι απαραιτητοι σε τετοιες περιπτωσεις, ειτε για να σε βοηθησουν με εγγραφα αλλα και με το σπιτι που θα επιλεξεις. ο μπαμπακιας ή ο μαμακιας δεν φαινεται απο αυτο!!! και να σου πω κατι ουτε που με ενδιαφερει πως θα με αποκαλεσουν. απο εκει φαινεται η ανωριμοτητα του καθενος και το αν θα αξιζε να τον κανεις παρεα.:)
:iagree: κι εγω με τη μανα μου 8α παω..κ αδιαφορω εντελως για το τι 8α πουν..
-----------------------------------------
σιγα και και γω με τν πατερα μου θα παω(μενω πατρα και περασα αθηνα) ο οποιος ξερει και τους δρομους της αθηνας!μη χαθουμε κιολα!
και να με κοροιδεψουν ΝΑΑΑΑΑΑΑ :)
τουλαχιστον θα ξερω πως θα παω και πως θα γυρισω απ τη σχολη!χεχε :P
χαχα...εγω περασα πατρα κ μενω α8ηνα.το αντι8ετο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εγω θα κανω την εγγφραφη με κουριερ και μετα στο εμπ,βλεπω να παω με τον πατερα την πρωτη μερα,νεχρι το κτηριο των μηχ-μηχ (δεν ξερω τον δρομο)
μονο και μονο γ αυτον τον λογο δηλαδη,
αλλα ειλικρινα νομιζω οτι μαμακιας αξιζει να αποκαλειται αυτος που τρωει ασκοπα τα λεσφτα των γονιων,,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spystou

Νεοφερμένος

Η spystou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εγώ πέρσι που γράφτηκα με τους γονείς μου πήγα στην εγγραφή και κάθισαν και με περίμεναν μα τελειώσω με τα χαρτιά. Ήταν παρά πολλά παιδιά με τους γονείς τους και ούτε άκουσα κανένα σχόλιο ούτε γελάκια. Δεν είσαι ούτε μαμμόθρεφτο ούτε μπαμπόθρευτο αν σε συνοδέψου οι δικοί σου!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Οι μισοι και παραπανω μην πω, πανε με τους γονεις τους. Αμα δεν μπορειτε να το αποφυγετε, δεν εγινε και τιποτα... Εγω προσωπικα δεν θυμομουν καμια φατσα απο τις εγγραφες παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Εγώ θα πάω με το αγοράκι μου:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εγω θα παω με τον πατερα μου μεχρι την πολυτεχνειουπολη.Θα κατσει να πιει ενα καφε και οταν τελειωσω την εγγραφη θα τον παρω να φυγουμε.
Ο μονος λογος που θα τον παρω μαζι μου μεχρι εκει ειναι πως δεν ξερω καθολου απο Αθηνα και θα χανομουν μονος.

Πειτε με κομπλεξικο, πειτε με οπως θελετε, κραξιμο δεν εχω μαθει στη ζωη μου να τρωω και να μενω απραγος.Ισως οφειλεται και στο γεγονος οτι μεγαλωσα σε σχετικα μικρη κοινωνια και μπορουσα να τα βγαλω περα μονος μου.Ενω στην Αθηνα ειναι διαφορετικα οταν δεν εχεις ακομα μεγαλες παρεες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Μωρέ ξεκολλάτε,αυτά για το κράξιμο στο μυαλό σας είναι.Αν μη τι άλλο γονείς σας είναι,δικαιούνται νομίζω να είναι μαζί σας σε μια τόσο σημαντική(κατά πολλούς)στιγμή.Στην περίπτωση δε που θα σπουδάσετε σε άλλη πόλη το κρίνω απαραίτητο.Ας μην πειραματιστείτε την ημέρα της εγγραφής,θα κάνετε τη δουλειά σας για να ξεμπερδέψετε.Όταν θα μείνετε μόνοι σας μπορείτε να χαθείτε όσες φορές θέλετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
συγνωμη κιολας γιατι να γινεις ρεζιλι αν πας να κανεις την εγγραφη με τους γονεις σου? εγω δε το βρισκω ντροπη. σιγα τα λαχανα! ολοι οι φιλοι μου που θα πανε με τους γονεις τους θα πανε. δλδ εσενα αν ειναι ο πατερας σου μπροστα δε μπορεις να πεις 'γεια τι κανεις' σε καποιο παιδι που ειδες κ σε ενδιαφερει για παρεα? ελα τωρα βρε!
νομικη αθηνας θα πας? αν ναι κ γω μαζι σου θα ειμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Το ξέρω,τους έχω φακελώσει όλους;)Έχω από τώρα 4 φίλους στη σχολή,3 από το φροντιστήριο και μια κοπέλα από το σχολείο.Ήθελα να είμαι πιο ψαρωμένη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xotico_girl

Νεοφερμένος

Η xotico_girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
πωπω και μενα ο πατερας μου θελει να ρθει!μπορει ομως τελικα να πεισω την ξαδερφη μου να ρθει μαζι μου .και δεν εχω και ευκαιρη δικαιολογια για να μην παω μονη μου αφου περασα στην αθηνα.αμαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top