Γενικό -  Πώς τα πήγατε στις Εξετάσεις;

boss2009

Νεοφερμένος

Ο boss2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Σε όλα καλά τα έχω πάει πλήν θρησκευτικών και αρχαίων.Α και γεωμετρία υπολογίζω γύρω στο 87
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί στις εξετάσεις γράφαμε ανάλογα με το 100 και μένα προσωπικά μου δίνει καλύτερη αίσθηση του τι έχω γράψει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Γιατί άλλη χάρη έχει να λες 19,2 και άλλη 96

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Φυσικά:P:lol:(off topic το σχολείο μου ΜΚ είχε μόνο 3 γραπτά πάνω από τη βάση:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Γιατί άλλη χάρη έχει να λες 19,2 και άλλη 96

:p
Εμενα γιατι μου αρεσει πιο πολυ να λεω 19.2?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εμενα γιατι μου αρεσει πιο πολυ να λεω 19.2?:P
Κι εμενα. :P Λεω πχ οτι πηρα 19.4 μαθηματικα και οχι 97 (μαζευτε με ρε, εχω ξεφυγει το ψωνιο :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Εγω γενικά τα έχω πάει καλά... Σε μερικά μαθηματα τα έκανα σαλάτα και με χάλασε λίγο, ιδιαίτερα στη φυσική, όμως σημασία έχει οτι τα ξερω και ο χαμηλός βαθμός οφείλεται στο άγχος και απροσεξια της στιγμης (κυρίως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Εγω μέτρια τα πήγα. Θα δείξει βέβαια, όταν έρθει η ώρα της κρίσεως (βλέπε έλεγχος :P), θα είμαι σίγουρη για το τι έγραψα :P. Γενικά, πρέπει να είμαι γύρω στο 18 μ.ο. εξετάσεων, ή κάπου εκεί, το οποίο μια χαρούλα είναι, απλά σε ορισμένα μαθήματα περίμενα να γράψω καλύτερα και σε άλλα χειρότερα, αλλά οκ, τελείωσε τώρα, πάμε γι'άλλα. Ακόμα δεν μπορώ (και για κάποιο λόγο δε θέλω κιόλας) να πιστέψω ότι πάω β'Λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Εμεις που τελειωσαμε στις 15 Ιουνιου λετε υην Παρασκευη που βγαινιυν τα αποτελεσματα (26) να παρουμε και βαθμους?? Η πιοοοοοο μετα....????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Πηρα και εγω τους βαθμους...

Θρησκευτικα-18
Αρχαια-14,6
Λογοτεχνια-19
Εκθεση-18
Ιστορια-16,6
Αλγεβρα-16
Γεωμετρια-09 (εκεινη την ημερα ηταν η κηδεια της γιαγιας μου και με επηρεασε πολυ το γεγονος αυτο)
Φυσικη-17
Χημεια-18,4
Αρχες Οικονομιας-13,4
Τεχνολογια-20 (εμ τι,μπρικια κολλαμε;:D)
Αγγλικα-18

Μ.Ο:16,5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Μπράβο papas! (τόση παλουκιά είναι η γεωμετρία της Α'?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μπράβο papas! (τόση παλουκιά είναι η γεωμετρία της Α'?)

Oχι καλε,τα θεματα ηταν βατα σε εμας.Αλλα θα δεις οτι η Γεωμετρια της 1ης μαθαινεται ευκολα,αμα κατσεις και διαβασεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγώ 20 σε όλα εκτός από Κείμενα που πήρα 19.
μ.ο.:20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Εγώ 20 σε όλα εκτός από Κείμενα που πήρα 19.
μ.ο.:20

Ναι οκ και εγώ παίζω στην 1η ομάδα της Barcelona FC.

Πως γίνεται να βγάζεις 20 μ.ο με ένα 19.. έλεος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Μπράβο papas! (τόση παλουκιά είναι η γεωμετρία της Α'?)

Το πιο εύκολο μάθημα είναι η Γεωμετρία της Α' λυκείου ρε :P

Απλώς θέλουν λίγο διάβασμα οι ορισμοί, οι ιδιότητες κτλ κτλ :P

ΩΧ, ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΣΑΝ ΓΡΑΠΤΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΜΕΤΡΑΕΙ Ο ΒΑΘΜΟΣ ΤΗΣ ΕΓΡΑΣΙΑΣ

ΑΜΑΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Μπράβο papas! (τόση παλουκιά είναι η γεωμετρία της Α'?)

Πολύ ωραίο και εύκολο μάθημα εγώ μια χρονιά δεν διάβαζα και στρώθηκα λίγο το Πάσχα και έγραψα 19. Τα συμπεράσματα δικά σου. Αν διαβάζεις σε λογικά πλαίσια θα σου φανεί πολύ εύκολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Εγώ 20 σε όλα εκτός από Κείμενα που πήρα 19.
μ.ο.:20
Αδυνατο να γραψεις εκθεση 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
καθολου αδυνατο..ειχα γραψει περσι 20 στην εκθεση...φετος να δουμε:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
καθολου αδυνατο..ειχα γραψει περσι 20 στην εκθεση...
Τοτε δεν σε βαθμολογησαν σωστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top