Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,892 εγγεγραμμένα μέλη και 2,445,283 μηνύματα σε 76,888 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 339 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Αστυνομικός της ομάδας ΔΙΑΣ χτύπησε αδέσποτο

elnionio

Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O elnionio έγραψε: στις 18:01, 18-06-11:

Κανεις δεν σου λεει να τους εχεις συμπαθεια.......αλλα δεν χρειαζεται να εισαι τοσο αρνητικος,δεν ειναι ολη στο ιδιο αχουρι...............
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

boss.

Φοιτητής

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Εκκλησιαστικής Μουσικής και Ψαλτικής Ανώτ. Εκκλησ. Ακαδημίας Ηρκλείου Κρήτης και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 782 μηνύματα.

O boss. έγραψε: στις 04:20, 19-06-11:

τι λετε ρε? ειστε με τα καλα σας? καλα εκανε το ΠΑΛΙΚΑΡΙ της ελληνικης αστυνομιας μας και χτυπησε τον σκυλο! καταρχας φαινεται καθαρα οτι ο σκυλος απειλει την δημοκρατια, οτι ο σκυλος δεν ειναι ελληνας σκυλος οποτε και λιγες εφαγε, δεν ειχε πανω του ταυτοτητα, οποτε και ευχαριστημενοι να ειμαστε που μονο ξυλο εφαγε και δεν τον πηγε για εξακριβωση στοιχειων στην ΓΑΔΑ, και μαλιστα υποπτευομαι οτι ο σκυλος μετεφερε φουντα! οποτε απορω γιατι το σχολιαζουμε, τι πιο φυσιολογικο! αν και εχω και αλλη μια εξηγηση, τους δωσανε εντολη να δειρουν και να καθαρισουν τον χωρο απο καθε τι που προσβαλει την "δημοκρατια"
μας (γιατι τα παλικαρια μας μονο εντολες εκτελουν,αυτοι οτι τους πουν κανουν) και απλα ο μπατσος δεν καταλαβε οτι εννοουσανε ανθρωπους και εκεινος χαλαρα οτιδηποτε εβλεπε το χτυπαγε! χαλαρααααα!
4
1
Παράθεση

patra's_boy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο patra's_boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O patra's_boy έγραψε: στις 13:47, 08-08-11:

νομίζω δεν είναι σωστό να κρίνουμε αν δεν είμαστε παρόντες.
μπορεί το σκυλί να είχε σπάσει τα νεύρα στον συγκεκριμένο αστυνομικό (γαυγίζοντας συνέχεια πίσω από τη μηχανή του) και απλώς να άπλωσε το γκλοπ του για να το διώξει. έτσι και αλλιώς δε φαίνεται να το χτυπάει. άνθρωποι είναι και οι αστυνομικοί και λογικό είναι να έχουν νεύρα. αν υπάρχουν κάποιοι που έχουν μία έμφυτη προκατάληψη εναντίον τους δε φταίνε αυτοί. σημειώστε και το άλλο. ότι δηλαδή οι δημοσιογράφοι παραπληροφορούν πολύ εύκολα...
1
Παράθεση

Yannis92

Φοιτητής

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διατροφής και Διαιτολογίας ΤΕΙ Λάρισας (Καρδίτσα) . Έχει γράψει 320 μηνύματα.

O Yannis92 Tick tock! time flies... έγραψε: στις 14:30, 08-08-11:

Οπως και να χει το θεμα ειναι η αποψη πυο εχει ο κοσμος για την αστυνομια. Πρεπει να καταλαβεται οτι διευθαρμενοι ανθρωποι υπαρχουν σε καθε επαγγελμα, επειδη ομως η αστυνομια ειναι ενα επαγγελμα εξουσιας η καθε αθεμιτη πραξη ηχει περισσοτερο στα αυτια μας. Για παραδειγμα , κανεις δε θα βριζει ολους τους βενζιναδες αν μαθουμε οτι ενας βενζινας εκανε την Χ αθεμιτη ενεργεια, αν ομως το ακουγαμε για εναν μπατσο τοτε θα τους επερνε ολους μαζι η μπαλα. Εσεις που κανετε τους εξυπνους που θα απευθυνοσασταν οταν σας κλεβανε, σας σκοτωνανε , σας βιαζανε κ.λ.π.? Αν δεν υπηρχε αστυνομια ο καθενας θα επεβαλλε ποινες με τον δικο του τροπο και θα ειμασταν ζουηκλα με τα ολα της. Γιατι λοιπον ξαγνηκα μας φταινε οι αστυνομοι? Για μενα φταιει η πολιτεια που δεν εχει ικανα οργανα ελεγχου ωστε να περιοριζει τους αστυνομικους καθε βαθμιδας να παρανομισουν.
1
Παράθεση

Ryuzaki (Lost in Infinity)

Πτυχιούχος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 374 μηνύματα.

O Ryuzaki έγραψε: στις 16:58, 10-08-11:

Σίγουρα το χτύπησε, ή απλά το τρόμαξε; Ένα βίντεο αν υπήρχε θα ήταν αρκετά πιο ξεκάθαρο
2
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 17:29, 10-08-11:

Βασικά δεν φαίνεται ότι το έχει χτυπήσει μπορεί να ταίριαζε το κλομπ για να το βάλει στην θήκη του ή κάτι; Ένα video θα ήταν όντως πιο ξεκάθαρο...
2
Παράθεση

giannhs2001

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο giannhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O giannhs2001 έγραψε: στις 11:29, 05-11-17:

Τα μπερδεψατε . Στην φωτογραφια ειναι η Ομαδα ΔΕΛΤΑ(Δυναμη Ελεγχου Ταχειας Αντιδρασης) η οποια ηταν με τα χαρακτηριστικα παπακια και πηγαιναν σε πορειες . Τους χαρακτηριζαν το ιππικο των ΜΑΤ . Η οποια καταργηθηκε το 2015 με την κυβερνηση ΣΥΡΙΖΑ και τωρα εχει αρχισει η ανασυσταση της καθως χαρακτηριζεται πολυτιμη απο τους αρμοδιους . Εσεις αναφερεστε στην Ομαδα ΔΙΑΣ(Ομαδα Δικυκλης Αστυνομευσης) με τις μεγαλες μηχανες, η οποια ειναι εξω για την προληψη εγκληματος , ναρκωτικων κλπ . Δεν ειναι στις αρμοδιοτητες της οι πορειες και γενικα οι συγκρουσεις με τον κοσμο . Ωστοσο απο τα σαπια παπακια που εχει η ΔΕΛΤΑ ενας σκυλος ανετα φτανει . Οποτε λογικο ειναι να χασουν την ψυχραιμια τους και να βγαλουν την αστυνομικη ραβδο γιατι αν δεν το καναν ο σκυλος θα τους γκρεμιζε κατω και μετα θα τους καναν χιλια κομματια οι αλλοι . Σε καμια περιπτωση δεν το δικαιολογω αυτο απλα ξερω πως και εγω το ιδιο θα εκανα πανω στον πανικο μου εκεινη την στιγμη
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    charmander

Βρείτε παρόμοια