Αστυνομικός της ομάδας ΔΙΑΣ χτύπησε αδέσποτο

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Στην φωτογραφία που θα δείτε παρακάτω, αστυνομικός της ομάδας ΔΙΑΣ έχει απλώσει το γκλοπ του και ετοιμάζεται να χτυπήσει αδέσποτο!

Η πρόθεση είναι ξεκάθαρη! Γράφω ξεκάθαρα για πρόθεση γιατί απλά λείπει το επόμενο στιγμιότυπο!

Συγχαρητήρια για τον ανδρισμό που επέδειξε, και συγχαρητήρια σε αυτούς που τον επέλεξαν να εκπροσωπεί και να επιβάλει τον νόμο! Με τέτοια παλικάρια η Ελλάδα σίγουρα θα πάει μπροστά...........





Ο σκυλος αυτον ονομαζεται Λουκανικος και ειναι σε καθε διαδηλωση στην Αθηνα απ το 2008 και μετα!!!

Ευγε στην Ελληνικη Αστυνομια!!! Δειξανε ποιοι στα αληθεια ειναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
omg:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
wtf???
καλα ελεος αλλα τι να κανουμε...το κανουν πολλοι ανθρωποι αυτο και δεν ειναι αστυνομικοι...δεν εχει σχεση η αστυνομια με αυτο
καλα παπακια οδηγουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
δηλαδή φοβήθηκε το καημένο το σκυλάκι; Χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Παπάκια οδηγούν οι συγκεκριμένοι; Ο λουκάνικος είναι καλά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OHTO

Νεοφερμένος

Ο OHTO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Τον χτυπάει με τη ανάποδη πλευρά του γκλοπ ή εμένα μου φαίνεται? Γενικά, αυτό δεν είναι παράνομο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Τον χτυπάει με τη ανάποδη πλευρά του γκλοπ ή εμένα μου φαίνεται? Γενικά, αυτό δεν είναι παράνομο?
Φυσικά και είναι παράνομο αφού εκεί δεν υπάρχει καουτσούκ αλλά αλουμίνιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Τον χτυπάει με τη ανάποδη πλευρά του γκλοπ ή εμένα μου φαίνεται? Γενικά, αυτό δεν είναι παράνομο?


αν το σκυλι ειναι αδεσποτο το πολυ πολυ να φαει μηνυση απο καμια φιλοζωικη...
φαινεται πως ο τυπος μισει τα σκυλια(δυστυχως):mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Τον χτυπάει με τη ανάποδη πλευρά του γκλοπ ή εμένα μου φαίνεται? Γενικά, αυτό δεν είναι παράνομο?

Ότι δηλαδή αν το χτυπούσε με την κανονική πλευρά δε θα'χες πρόβλημα?
Όπως και να'χει για μένα η είδηση είναι ότι "Άνθρωπος χτύπησε αδέσποτο" Δε μου λέει κάτι αν είναι αστυνομικός, γιατρός ή περιπτεράς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Τεράστιο λάθος του αλλά δεν μπορούμε να επιρρίπτουμε ευθύνες σε όλους τους αστυνομικούς για την πράξη ενός ατόμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
-1 απο μενα.
Τι ειναι αυτα που λες, ενα τεραστιο ποσοστο στην Ελλαδα απο την εμπειρια μου κακοποιουν ζωα. Ειμαι σιγουρος πως σε ΟΛΑ τα επαγγελματα θα υπαρχει εστω ΕΝΑΣ που κανει κατι παρομοιο σε σκυλο, γατα κτλ.
Τι να πω δηλαδη, ολοι οι νοσοκομοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Κάποια στιγμή προχθές ζητήθηκε από το μεγάφωνο κτηνίατρος επειδή κάποιο σκυλάκι υπέφερε στην πλατεία. Δεν ξέρω αν πρόκειται για το συγκεκριμένο ή αν ήταν από τα χημικά που μας ρίχνανε. Πάντως το περιστατικό παράλογο από κάθε άποψη.

Εκτός από τον Λουκάνικο γνωστός στις πορείες ήταν και ο Κανέλλος που ψόφησε πριν λίγα χρόνια. Αυτά τα σκυλιά κατά ένα περίεργο τρόπο, έχουν...αγωνιστικές τάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ο πολιτισμός ενός ανθρώπου φαίνετε στην συμπεριφορά του απέναντι στα ζώα.
έχοντας ο ίδιος σκύλους και γάτες, θεωρώ μεγάλη αμαρτία να χτυπάς-βασανίζεις ένα ζώο. δυστυχώς υπάρχουν πολλοί.

ο τρόπος που το παρουσιάζεις ωστόσο δείχνει προκατάληψη.
θυμάσαι ένα εμετικό βίντεο που έδειχνε κάτι φαντάρους στην κύπρο να καίνε ζωντανό ένα σκυλί αφού το λούζουν με βενζίνη? με την λογική σου θα έπρεπε να καταδικαστεί ο ελληνικός στρατός και η ελ.δυ.κ

(το άτομο είναι της δέλτα όχι της δί.ας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
(το άτομο είναι της δέλτα όχι της δί.ας)

ααα mea culpa!!!:)

Ειναι απαραδεκτο κατα την αποψη μου ακομα και να σκεφτεις να κακοποιησεις ενα ζωο!!! Απλα αναφερω το αστυνομικος στον τιτλο καθως το τοπικ μιλαει για το περιστατικο αυτο.Δυστυχως δεν ειναι μονο αυτοι που το κανουν!!!:(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Άλλο να κακοποιεί ένα ζώο ένας πολίτης και άλλο να το κακοποιεί ένας αστυνομικός, που υποτίθεται ότι δουλειά του είναι να προστατεύει τον αδύνατο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
ΔΕΛΤΑς είναι,όχι αηΔΙΑΣ.
Btw,πριν μερικούς μήνες,ένας της αηΔΙΑΣ παρέσυρε και σκότωσε ένα κοριτσάκι 6 χρονών στο Μενίδι,στο σκυλί θα κώλωναν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
μαλλον και εδω για σκυλο θα τον περασαν!!!:whistle: https://www.youtube.com/watch?v=yuIak-VnY_0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Λοιπον για να ξεκαθαρισω καποια πραγματα ομολογω οτι στο πρωτο ποστ μου υπερεβαλα και ειπα οτι αυτη ειναι η ΕΛΑΣ!! βλακεια μου!!!! απλα ηθελα να πω οτι ειναι απαραδεκτο απο ''οργανα του νομου'' να εχουν τετοιες συμπερηφορες!!! απλα την πεταξα!!!:):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
ΔΕΛΤΑς είναι,όχι αηΔΙΑΣ.
Btw,πριν μερικούς μήνες,ένας της αηΔΙΑΣ παρέσυρε και σκότωσε ένα κοριτσάκι 6 χρονών στο Μενίδι,στο σκυλί θα κώλωναν?
Τα επειχηρηματα σου ειναι απαραδεκτα:(....... Ειναι δυνατον να κρινεις μια ολοκληρη ομαδα, που απο την πρωτη στιγμη που εμφανιστηκε μειωθηκε αισθητα το εγκλημα στους δρομους,απο ενα ατυχες συμβαν(δεν νομιζω να υπαρχη καποιο οφελος απο το θανατο ενος 6 παιδιου):hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Τα επειχηρηματα σου ειναι απαραδεκτα:(....... Ειναι δυνατον να κρινεις μια ολοκληρη ομαδα, που απο την πρωτη στιγμη που εμφανιστηκε μειωθηκε αισθητα το εγκλημα στους δρομους,απο ενα ατυχες συμβαν(δεν νομιζω να υπαρχη καποιο οφελος απο το θανατο ενος 6 παιδιου):hmm:

Ναι.Δεν τρέφω καμία συμπάθεια,ούτε δίνω κανένα ελαφρυντικό,στα μαντρόσκυλα των αστικών συμφερόντων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top