Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,055 εγγεγραμμένα μέλη και 2,442,481 μηνύματα σε 77,178 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 339 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Αστυνομικός της ομάδας ΔΙΑΣ χτύπησε αδέσποτο

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 18:40, 17-06-11:

Στην φωτογραφία που θα δείτε παρακάτω, αστυνομικός της ομάδας ΔΙΑΣ έχει απλώσει το γκλοπ του και ετοιμάζεται να χτυπήσει αδέσποτο!

Η πρόθεση είναι ξεκάθαρη! Γράφω ξεκάθαρα για πρόθεση γιατί απλά λείπει το επόμενο στιγμιότυπο!

Συγχαρητήρια για τον ανδρισμό που επέδειξε, και συγχαρητήρια σε αυτούς που τον επέλεξαν να εκπροσωπεί και να επιβάλει τον νόμο! Με τέτοια παλικάρια η Ελλάδα σίγουρα θα πάει μπροστά...........

Ο σκυλος αυτον ονομαζεται Λουκανικος και ειναι σε καθε διαδηλωση στην Αθηνα απ το 2008 και μετα!!!

Ευγε στην Ελληνικη Αστυνομια!!! Δειξανε ποιοι στα αληθεια ειναι!!
11
5
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,891 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 18:42, 17-06-11:

omg
1
Παράθεση

alex2395 (Aλεξανδρος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 585 μηνύματα.

O alex2395 Where the streets have no name έγραψε: στις 18:46, 17-06-11:

wtf???
καλα ελεος αλλα τι να κανουμε...το κανουν πολλοι ανθρωποι αυτο και δεν ειναι αστυνομικοι...δεν εχει σχεση η αστυνομια με αυτο
καλα παπακια οδηγουν???
2
1
Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Φοιτητής

H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε: στις 18:49, 17-06-11:

δηλαδή φοβήθηκε το καημένο το σκυλάκι; Χαχα
1
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 18:52, 17-06-11:

Παπάκια οδηγούν οι συγκεκριμένοι; Ο λουκάνικος είναι καλά;
2
1
Παράθεση

OHTO

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο OHTO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 62 μηνύματα.

O OHTO έγραψε: στις 18:55, 17-06-11:

Τον χτυπάει με τη ανάποδη πλευρά του γκλοπ ή εμένα μου φαίνεται? Γενικά, αυτό δεν είναι παράνομο?
2
2
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 19:00, 17-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από OHTO
Τον χτυπάει με τη ανάποδη πλευρά του γκλοπ ή εμένα μου φαίνεται? Γενικά, αυτό δεν είναι παράνομο?
Φυσικά και είναι παράνομο αφού εκεί δεν υπάρχει καουτσούκ αλλά αλουμίνιο!
2
Παράθεση

alex2395 (Aλεξανδρος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 585 μηνύματα.

O alex2395 Where the streets have no name έγραψε: στις 19:01, 17-06-11:

αν το σκυλι ειναι αδεσποτο το πολυ πολυ να φαει μηνυση απο καμια φιλοζωικη...
φαινεται πως ο τυπος μισει τα σκυλια(δυστυχως)
1
Παράθεση

lowbaper92

Πτυχιούχος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O lowbaper92 έγραψε: στις 19:03, 17-06-11:

Ότι δηλαδή αν το χτυπούσε με την κανονική πλευρά δε θα'χες πρόβλημα?
Όπως και να'χει για μένα η είδηση είναι ότι "Άνθρωπος χτύπησε αδέσποτο" Δε μου λέει κάτι αν είναι αστυνομικός, γιατρός ή περιπτεράς

Darklord

Απόφοιτος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O Darklord έγραψε: στις 19:33, 17-06-11:

Τεράστιο λάθος του αλλά δεν μπορούμε να επιρρίπτουμε ευθύνες σε όλους τους αστυνομικούς για την πράξη ενός ατόμου.
7
Παράθεση

gregory, nub

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Ιερατικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 19:43, 17-06-11:

-1 απο μενα.
Τι ειναι αυτα που λες, ενα τεραστιο ποσοστο στην Ελλαδα απο την εμπειρια μου κακοποιουν ζωα. Ειμαι σιγουρος πως σε ΟΛΑ τα επαγγελματα θα υπαρχει εστω ΕΝΑΣ που κανει κατι παρομοιο σε σκυλο, γατα κτλ.
Τι να πω δηλαδη, ολοι οι νοσοκομοι
3
Παράθεση

pop corn

Φοιτητής

H pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,093 μηνύματα.

H pop corn έγραψε: στις 19:46, 17-06-11:

Κάποια στιγμή προχθές ζητήθηκε από το μεγάφωνο κτηνίατρος επειδή κάποιο σκυλάκι υπέφερε στην πλατεία. Δεν ξέρω αν πρόκειται για το συγκεκριμένο ή αν ήταν από τα χημικά που μας ρίχνανε. Πάντως το περιστατικό παράλογο από κάθε άποψη.

Εκτός από τον Λουκάνικο γνωστός στις πορείες ήταν και ο Κανέλλος που ψόφησε πριν λίγα χρόνια. Αυτά τα σκυλιά κατά ένα περίεργο τρόπο, έχουν...αγωνιστικές τάσεις!
3
2
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 2,379 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 19:59, 17-06-11:

ο πολιτισμός ενός ανθρώπου φαίνετε στην συμπεριφορά του απέναντι στα ζώα.
έχοντας ο ίδιος σκύλους και γάτες, θεωρώ μεγάλη αμαρτία να χτυπάς-βασανίζεις ένα ζώο. δυστυχώς υπάρχουν πολλοί.

ο τρόπος που το παρουσιάζεις ωστόσο δείχνει προκατάληψη.
θυμάσαι ένα εμετικό βίντεο που έδειχνε κάτι φαντάρους στην κύπρο να καίνε ζωντανό ένα σκυλί αφού το λούζουν με βενζίνη? με την λογική σου θα έπρεπε να καταδικαστεί ο ελληνικός στρατός και η ελ.δυ.κ

(το άτομο είναι της δέλτα όχι της δί.ας)
11
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 20:42, 17-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από gaspar
(το άτομο είναι της δέλτα όχι της δί.ας)
ααα mea culpa!!!

Ειναι απαραδεκτο κατα την αποψη μου ακομα και να σκεφτεις να κακοποιησεις ενα ζωο!!! Απλα αναφερω το αστυνομικος στον τιτλο καθως το τοπικ μιλαει για το περιστατικο αυτο.Δυστυχως δεν ειναι μονο αυτοι που το κανουν!!!
1
3
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,261 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 20:55, 17-06-11:

Άλλο να κακοποιεί ένα ζώο ένας πολίτης και άλλο να το κακοποιεί ένας αστυνομικός, που υποτίθεται ότι δουλειά του είναι να προστατεύει τον αδύνατο...
2
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 21:10, 17-06-11:

ΔΕΛΤΑς είναι,όχι αηΔΙΑΣ.
Btw,πριν μερικούς μήνες,ένας της αηΔΙΑΣ παρέσυρε και σκότωσε ένα κοριτσάκι 6 χρονών στο Μενίδι,στο σκυλί θα κώλωναν?
8
5
Παράθεση

Orthologistis (ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ!)

Φοιτητής

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Orthologistis φολα στα κομματοσκυλα φοιτητες!!!! έγραψε: στις 21:17, 17-06-11:

μαλλον και εδω για σκυλο θα τον περασαν!!! http://www.youtube.com/watch?v=yuIak-VnY_0
2
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 21:24, 17-06-11:

Λοιπον για να ξεκαθαρισω καποια πραγματα ομολογω οτι στο πρωτο ποστ μου υπερεβαλα και ειπα οτι αυτη ειναι η ΕΛΑΣ!! βλακεια μου!!!! απλα ηθελα να πω οτι ειναι απαραδεκτο απο ''οργανα του νομου'' να εχουν τετοιες συμπερηφορες!!! απλα την πεταξα!!!
2
Παράθεση

elnionio

Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O elnionio έγραψε: στις 22:37, 17-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mr. Crowley
ΔΕΛΤΑς είναι,όχι αηΔΙΑΣ.
Btw,πριν μερικούς μήνες,ένας της αηΔΙΑΣ παρέσυρε και σκότωσε ένα κοριτσάκι 6 χρονών στο Μενίδι,στο σκυλί θα κώλωναν?
Τα επειχηρηματα σου ειναι απαραδεκτα....... Ειναι δυνατον να κρινεις μια ολοκληρη ομαδα, που απο την πρωτη στιγμη που εμφανιστηκε μειωθηκε αισθητα το εγκλημα στους δρομους,απο ενα ατυχες συμβαν(δεν νομιζω να υπαρχη καποιο οφελος απο το θανατο ενος 6 παιδιου)
1
1
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 17:25, 18-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από elnionio
Τα επειχηρηματα σου ειναι απαραδεκτα....... Ειναι δυνατον να κρινεις μια ολοκληρη ομαδα, που απο την πρωτη στιγμη που εμφανιστηκε μειωθηκε αισθητα το εγκλημα στους δρομους,απο ενα ατυχες συμβαν(δεν νομιζω να υπαρχη καποιο οφελος απο το θανατο ενος 6 παιδιου)
Ναι.Δεν τρέφω καμία συμπάθεια,ούτε δίνω κανένα ελαφρυντικό,στα μαντρόσκυλα των αστικών συμφερόντων.
2
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια