Διακοπές: Camping

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ειμαι 16 και εγω με την παρεα μου θα παμε διακοπες...για καμπινκ σκεφτομαστε...θεσσαλονικη μενω.εχετε να προτεινετε κανενα καλο μερος με νεολαια και αρκετο κοσμο?

ακουσα καλα λογια για το ποσειδι οχι το φοιτητικο βεβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Διώνη

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Γεια σου ακριονε, δυστυχώς δεν μπορώ να σου απαντήσω, αλλά με ενδιαφέρει το topic. Λέμε με την αδερφή μου ν απάμε διακοπές 5-15 Ιουλίου και σκεφτόμαστε το free-camping και αν δεν τα καταφέρουμε το οργανωμένο camping. Θα ήθελα κι εγώ πληροφορίες από κάποιον έμπειρο. Τέλος, εμείς είμαστε ανάμεσα στην Σαμοθράκη και την Θάσο, γιατί έχουμε ακούσει πολύ καλά λόγια και από ότι έχω δει στο internet έχουν παραδεισένια ομορφιά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Από πολύ μικρός πήγαινα διακοπές σε camping με τους γονείς μου, μέχρι πριν λίγα χρόνια. Πιστεύω ότι οι διακοπές στο camping είναι κάτι το ξεχωριστό: φύση και άλλος τρόπος ζωής. Η γνώμη μου είναι ότι είναι προτιμότερο το οργανωμένο από το ελεύθερο, καθώς σου προσφέρει μερικές βασικές ευκολίες ...υγειινής. Θα ηθελα πολύ να πηγαίνω διακοπές σε camping, όμως δυσκολεύομαι πολύ να βρώ άτομα της ηλικίας μου που να θέλουν το ίδιο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
το καλλίτερο είναι το ελεύθερο κάμπινγ σε βουνό.
το δοκίμασα 2 φορές, την μία στον άθω, όταν προσπάθησα να το ανέβω με τον πατέρα μου. τελικα΄το βουνό μας νίκησε, ομως η εμπειρία και η περιπέτεια τις μέρες που είμασταν πάνω και μέναμε σε σκηνές ήταν απίστευτες.
το καλοκαίρι θέλω να δοκιμάσω στον όλυμπο. είναι πιο δύσκολο βουνό, και ίσως πάρει 3-4 μέρες. αρκεί να βρώ την κατάλληλη παρεα για κάτι τέτοιο.

το κάμπινκ και η ορειβασία με παρέα είναι πολύ δυνατή εμπειρία. ειδικά όταν βάζεις έναν στόχο όπως να ανέβεις σε μια κορυφή, γίνεται σαν περιπέτεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
βασίκα εμενα με ενδιαφερει περισσοτερο να χει νεολαια,να ειναι ωραιο το μερος και να μπορεσουμε να κανουμε γνωριμιες..;)
ζητάω πολλά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ειμαι 16 και εγω με την παρεα μου θα παμε διακοπες...για καμπινκ σκεφτομαστε...θεσσαλονικη μενω.εχετε να προτεινετε κανενα καλο μερος με νεολαια και αρκετο κοσμο?

ακουσα καλα λογια για το ποσειδι οχι το φοιτητικο βεβαια


πλατανιτσι εχει μπολικο νεαροκοσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
θα σου προτεινω ανεπιφυλαχτα αρμενιστη στο 2 ποδι στην χαλκιδικη... πολυ νεολαια, ειναι φθινα και εχει φοβερη θαλασσα... θεσ τιποτα αλλο???? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ευχαριστω για τις απαντησεις....το συζητησα με την παρεα και ειδα και ακουσα γνωμες τριτων και κατασταλαξαμε στον ΑΡΜΕΝΙΣΤΗ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ευχαριστω για τις απαντησεις....το συζητησα με την παρεα και ειδα και ακουσα γνωμες τριτων και κατασταλαξαμε στον ΑΡΜΕΝΙΣΤΗ :D

καλη επιλογη:clapup:. Το συγκεκριμενο ,ειναι πολυ οργανωμενο,θα περασετε σουπερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
ποσειδάκι ;) μόνο που εκεί είναι το φοιτητικό κάμπινγκ. ασχέτως που μπαίνουν όλοι τελικά!!! βρίσκουν τον τρόπο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
στο ποσειδι πρεπει να εχεις φοιτητικη καρτα αλλιως δν παιρνεις τπτ αλλιως εκειι θα μασταν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
στο ποσειδι πρεπει να εχεις φοιτητικη καρτα αλλιως δν παιρνεις τπτ αλλιως εκειι θα μασταν :)

στο Ποσείδι μπορείς να μπείς και χωρίς πάσο
απλά , κάθε ένας που μπαίνει και που έχει πασο , μπορεί να βάλει και κάποιον που δεν έχει , και αυτός (που μπαίνει χωρίς την κάρτα) πληρώνει μ φένεται 1-2 ευρώ την ημέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
πωωω ωραιαα..μονο που δν εχουμε στην παρεα κανεναν φοιτητη να μας βαλει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
πωωω ωραιαα..μονο που δν εχουμε στην παρεα κανεναν φοιτητη να μας βαλει

κάνετε το κλασσικό

πηγαίνετε εκεί κανονικά με το λεοφωρείο
θα εχει καμια 50ρια ατομα
πιάνετε απο έναν και του λέτε βάλεμε μαζίσου
ευκαιρία για γνωριμίες κιόλας
ναούμε
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
αχα ωραιοοο...εχω ακουσει οτι περνανε καλα στο φοιτητικο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
ναούμε Anthony...ενημέρωσε τον κόσμο από πλευράς τι φοιτήτριες θα έχει εκεί! ;) :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
οτι θές εχει εκει
απο αποψη οφθαλμόλουτρου είναι παράδεισος (χωρίς υπερβολή)
και το κυριότερο
η τρέλα στο ποσείδι είναι η ρουτίνα
ότι θες κάνεις και είναι συνηθισμένο
ο άλλος είχε φορέσει μια κουδούνα και τον κυνηγούσε μια τύπισα
οι άλλοι έπεζαν μίλα
οι άλλοι εκαναν οδοφράγματα

πάντως για τους λίγο αγύμναστους , ειναι κάπως καταθλιπτικά γιατί το 70% περίπου είναι γυμνασμένοι σε σημείο να σε πιάνει κατάθλιψη και να ορκίζεσαι "απο Δευτέρα θα θα θα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ενταξει δν εχουμε προβλημα για την γυμναστικη...πωωω κατι φοιτητριες που θα χει..επειδη ειμαι μικροτερος θα αφηνα να με αποπλανησουν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo93

Νεοφερμένος

Ο theo93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
παιδες μηπως ξερετε κανενα καλο καμπινκ στις κυκλαδες η κανα αλλο νηση κοντα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
καλά θα περάσουμε Ποσείδι δηλαδής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top