Πόσα κιλά είστε;

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Που βρίσκεται, Λιβαδειά; :P Οσοι πιστοί προσέλθετε. ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ : Τον επόμενο που θα γράψει ύψος άνω του 1,72 και κιλά κάτω των 65 θα τον πάρει ο Βελζεβούλ. Ευχαριστώ.

:bleh: όχι όχι στην Λιβαδειά, καμία σχέση , αλλά όλο σουβλάκια τρώει, μα εμένα δεν μου δίνει ρε . @Alma Libre

Εγώ δεν έχω τέτοιο πρόβλημα, και αέρα να αναπνέω πάλι έρχονται και κάθονται κιλά.:(

Εγώ δεν παίρνω κιλά, αλλά κάνω κοιλιά λες και είμαι καμία έγκυος :cray: . Η παρέα μου που λέω ότι έχω κοιλιά δεν το καταλαβαίνει, αλλά οι γονείς μου κάνουν ότι είμαι 2-3 μηνών και τους κάνω εγώ πλάκα λέγοντας μετά θα σας πω και το φύλο.
Κάνω γυμναστική και αυτά και την χάνω βέβαια αλλά σε περιόδους εξεταστικής και λοιπά δεν θέλω να πηγαίνω για προπονήσεις καθώς νομίζω ότι χάνω χρόνο ενώ είναι ο καλύτερος συνδυασμός τεσπα. Το θέμα είναι ότι έχω κοιλιά . Ίσως φταίει που με πιάνουν λιγούρες τα βράδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
64 κιλά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 944 μηνύματα.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,190 μηνύματα.
:bleh: όχι όχι στην Λιβαδειά, καμία σχέση , αλλά όλο σουβλάκια τρώει, μα εμένα δεν μου δίνει ρε . @Alma Libre



Εγώ δεν παίρνω κιλά, αλλά κάνω κοιλιά λες και είμαι καμία έγκυος :cray: . Η παρέα μου που λέω ότι έχω κοιλιά δεν το καταλαβαίνει, αλλά οι γονείς μου κάνουν ότι είμαι 2-3 μηνών και τους κάνω εγώ πλάκα λέγοντας μετά θα σας πω και το φύλο.
Κάνω γυμναστική και αυτά και την χάνω βέβαια αλλά σε περιόδους εξεταστικής και λοιπά δεν θέλω να πηγαίνω για προπονήσεις καθώς νομίζω ότι χάνω χρόνο ενώ είναι ο καλύτερος συνδυασμός τεσπα. Το θέμα είναι ότι έχω κοιλιά . Ίσως φταίει που με πιάνουν λιγούρες τα βράδια.

Τα bolted σημαινουν ξερεις τι...πολυ ζαχαρη που πρεπει να κοπει :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
:bleh: όχι όχι στην Λιβαδειά, καμία σχέση , αλλά όλο σουβλάκια τρώει, μα εμένα δεν μου δίνει ρε . @Alma Libre



Εγώ δεν παίρνω κιλά, αλλά κάνω κοιλιά λες και είμαι καμία έγκυος :cray: . Η παρέα μου που λέω ότι έχω κοιλιά δεν το καταλαβαίνει, αλλά οι γονείς μου κάνουν ότι είμαι 2-3 μηνών και τους κάνω εγώ πλάκα λέγοντας μετά θα σας πω και το φύλο.
Κάνω γυμναστική και αυτά και την χάνω βέβαια αλλά σε περιόδους εξεταστικής και λοιπά δεν θέλω να πηγαίνω για προπονήσεις καθώς νομίζω ότι χάνω χρόνο ενώ είναι ο καλύτερος συνδυασμός τεσπα. Το θέμα είναι ότι έχω κοιλιά . Ίσως φταίει που με πιάνουν λιγούρες τα βράδια.


και λίγο κυλίτσα δεν είναι κακό:loltooth::air_kiss: ξέρεις, σαν καραμελίτσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Το bolted σημαινουν ξερεις τι...πολυ ζαχαρη που πρεπει να κοπει :sly:



Θες να μου κόψεις την ζάχαρη ε; :P


και λίγο κυλίτσα δεν είναι κακό :loltooth: :air_kiss: ξέρεις, σαν καραμελίτσα

Με καταλαβαίνεις :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,190 μηνύματα.


Θες να μου κόψεις την ζάχαρη ε; :P




Με καταλαβαίνεις :redface:

Περναω με την ταναλια :P .
Η ζαχαρη θα γινει ο λευκος χρυσος,δυσευρετος και φυσικα μοναδικος εαν τον βρισκεις βεβαια :hehe: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Περναω με την ταναλια :P .
Η ζαχαρη θα γινει ο λευκος χρυσος,δυσευρετος και φυσικα μοναδικος εαν τον βρισκεις βεβαια :hehe: .

Η υπερβολές καλό είναι να αποφεύγονται σε όλες τις δίαιτες :P
Και η ζάχαρη καλό κάνει, χρειάζεται, απλά όχι η υπερκατανάλωσή της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Περναω με την ταναλια :P .
Η ζαχαρη θα γινει ο λευκος χρυσος,δυσευρετος και φυσικα μοναδικος εαν τον βρισκεις βεβαια :hehe: .

:P , θα με κυνηγάς παντού, το πιστεύω ... !!


Η υπερβολές καλό είναι να αποφεύγονται σε όλες τις δίαιτες :P
Και η ζάχαρη καλό κάνει, χρειάζεται, απλά όχι η υπερκατανάλωσή της.

Καλά εγώ, η αλήθεια είναι ότι το παρακάνω με την ζάχαρη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
εγω ειμαι 84 τωρα ...αλλα ειμαι ακορντεον , ημουν 92 και θα φτασω 82
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
Εγω εχω υψος 1,66 και ειμαι ακριβως 50 κιλα..Δεν βαζω ευκολα κιλα οσο και να τρωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SyndeyL

Νεοφερμένος

Η SyndeyL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
1.65 55 κιλά αλλά θέλω να γίνω 50 :king:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kiris

Νεοφερμένος

Ο Kiris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Είμαι 1.76 , 80 κιλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nihilist

Τιμώμενο Μέλος

Ο Nihilist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.
1,78 και 71 κιλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Πιο πιθανό είναι να χάσω 50 κιλά σε 1 εβδομάδα πάρα να μάθω καλά ιστορία κατεύθυνσης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 982117

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χωρίς να διαβάσω τα μηνύματα.
Θεωρώ ότι είμαι η πιο ψηλή από όλους σας.
Να ξέρετε ότι και το 0,5 κάνει τη διαφορα.
154,5:clapup:
Και 56 κιλά.
Σημειώνω ότι πιο ψηλή ακομη και απο τον μέσο ελληνα και Ελληνίδα.
Τί χαρά!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
1,75 ύψος-71/72 κιλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinaa

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Είμαι 1,60 και 48 κιλά:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,185 μηνύματα.
72 κιλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top