[23/5/2011] Λατινικά Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 14 40.0%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 5 14.3%
  • Καλά

    Ψήφοι: 1 2.9%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 4 11.4%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 1 2.9%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 1 2.9%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 9 25.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.
Επειδή ο σκοπός αυτού του θέματος είναι ο παραπάνω, καλό θα ήταν το θέμα Πανελλήνιες 2011, να μην επιβαρύνεται με τέτοιου είδους σχόλια... :)

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα ξεκλειδωθεί μετά το τέλος της αυριανής εξέτασης.

Καλή επιτυχία, και καλά αποτελέσματα σε όσους τελειώνουν αύριο! :D

Προηγούμενα θέματα:

[12/5/2011] Νεοελληνική Γλώσσα
[14/5/2011] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας
[14/5/2011] Φυσική Γενικής Παιδείας
[14/5/2011] Ιστορία Γενικής Παιδείας
[14/5/2011] Βιολογία Γενικής Παιδείας
[16/5/2011] Μαθηματικά Κατεύθυνσης
[16/5/2011] Νεοελληνική Λογοτεχνία Κατεύθυνσης
[18/5/2011] Xημεία-Βιοχημεία Κατεύθυνσης
[18/5/2011] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων και Υπηρεσιών Κατεύθυνσης
[18/5/2011] Ιστορία Κατεύθυνσης
[18/5/2011] Βιολογία Κατεύθυνσης
[20/5/2011] Φυσική Κατεύθυνσης
[20/5/2011] Αρχαία Ελληνική Γλώσσα Κατεύθυνσης

Θέματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το τοπικ ανοιξε και τα θεματα δημοσιευθηκαν στο αρχικο ποστ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athatsi

Νεοφερμένος

Ο athatsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
μπορει κάποιος να μου πει αν είναι εύκολα η δύσκολα τα θέματα των Λατινικών;ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Σε σχέση με πέρσι μου φαίνονται πιο απαιτητικά. Λατινικά είναι πάντως, όποιος έχει διαβάσει καλά και δεν κάνει λάθη από απροσεξία χτυπάει μεγάλους βαθμούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Εμένα εύκολα μου φαίνονται πάντως που έχω να τα δω και 2 χρόνια. Τα κειμενα που επιλέχθηκαν απλά και σίγουρα τις ασκήσεις όλοι τις έχουν ξανακάνει. Καλή επιτυχία σε όσους δίνουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αντικειμενικά τώρα τα θέματα ήταν εύκολα, εγώ προσωπικά τα είχα ξανακάνει 1000 φορές στο φροντιστήριο. Απλά λίγη προσοχή ήθελε σε ορισμένα σημεία. 97-98 υπολογίζω :P

ΤΕΛΟΣ!!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Χάνω την σχολή μου με τα σημερινά δεδομένα επειδη έπιασα 89/100. Κλάμα να δείτε η μάνα μου lolz...

Έχασα την μετοχική φράση ο ηλίθιος...ηθελέστα και παθέστα >.>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisgreece

Νεοφερμένος

Ο chrisgreece αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Eγω ειμαι στο 97-98,αφησα το praerepuisset ενω επρεπε να το κανω praerepuerit γαμω!αχ αχ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Χάνω την σχολή μου με τα σημερινά δεδομένα επειδη έπιασα 89/100. Κλάμα να δείτε η μάνα μου lolz...

Έχασα την μετοχική φράση ο ηλίθιος...ηθελέστα και παθέστα >.>
Γιατί 89 τότε?? Αφού 6 έπιανε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
99.5
.

Αυτό το tonsorium το εβαλά γενικη κτητικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Praeripuerit γίνεται γιατί το ρήμα είναι praeripio-praeiripui-praereptum...

@katara: Είχα και κάτι μικρολαθάκια ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italos13

Νεοφερμένος

Ο Italos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
και εγω gmt εχασα την μετοχικη!!!! Απο απροσεξια κυριως εβαλα θηλυκο και δεν σκεφτηκα να αλλαξω τι συνταξη!!!!!! φιλε παναγιωτη! που ξερεις ρε θηριο ποσο εχεις βγαλει και χανεις τη σχολη σου???? :P περιμενε να δεις ποσο εβγαλες και βασεις και μετα βαψτα μαυρα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
1.παιδια,αν στον πλ λογο εχω αλλαξει το eam κ το κανα illam ποσο λετε να μου κοψουν?
2.αν αντι για preripiunt εβαλα preripunt ποσο λετε να χασω?

ευχαριστω πολυ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisgreece

Νεοφερμένος

Ο chrisgreece αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
kai γω ιλλαμ το κανα ,2 μοναδες στις 4 νομιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
σιγα βρε σου ζητουσε να αλλαξεις 4 τυπους(1 μοναδα ο καθενας) κ θα χασεις 2 απο μια αντωνυμια που δεν ηθελε αλλαγη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
98... Ευχαριστημένη είμαι, ήταν απαιτητικά θέματα, και επίσης είμαι πολύ πολύ χαρούμενη γιατί το λάθος που έχω κάνει δεν το έχει κάνει ΚΑΝΕΙΣ άλλος σε ΟΛΗ την Ελλάδα... Μετά από πολλή προσπάθεια, έκανα λάθος το..... venio!!!!!!!!!!! Δέχομαι συγχαρητήρια!!! :D :D :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
98... Ευχαριστημένη είμαι, ήταν απαιτητικά θέματα, και επίσης είμαι πολύ πολύ χαρούμενη γιατί το λάθος που έχω κάνει δεν το έχει κάνει ΚΑΝΕΙΣ άλλος σε ΟΛΗ την Ελλάδα... Μετά από πολλή προσπάθεια, έκανα λάθος το..... venio!!!!!!!!!!! Δέχομαι συγχαρητήρια!!! :D :D :D :D :D :D
Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ!!! Δε μπορούσα με τίποτα να θυμηθώ τους αρχικούς! :D
Ας έκανα ένα άλλο λάθος στη γραμματική, οποιοδήποτε, αλλά όχι το venio ρε, αυτό το ξέρουν όλοι (υποτίθεται, είμαι η ζωντανή απόδειξη), είναι από τα πρώτα ρήματα που μαθαίνουμε.

Θα γελάνε οι διωρθωτές με τα χάλια μου...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Στην μετοχικη 3 μοναδες επιανε η καθε αλλαγη ή 1 μοναδα η καθε λεξη?
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisgreece

Νεοφερμένος

Ο chrisgreece αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κατι ακυρο,Αν γραψουμε το quoddam με ενα d αντι για 2 ειναι λαθος ολο ή μας δινουν μιση μοναδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top