[23/5/2011] Ηλεκτρολογία Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 2 25.0%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καλά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 6 75.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Marios77

Νεοφερμένος

Ο Marios77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Επειδή θέλει να ξαναδώσει πανελλήνιες ο αδερφός μου (ηταν θεωριτική) θέλω μέσα απο την πείρα σας, να μου πείτε αν έχει την δυνατότητα να ανταπεξέλθει σε αυτή την κατεύθυνση. θελει τεχνολογική ΙΙ αλλά ακούω τόσα για το ΑΟΔΕ και σκέφτομαι να του το προτείνω, φυσικά έχει σκοπό να στρωθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Επειδή θέλει να ξαναδώσει πανελλήνιες ο αδερφός μου (ηταν θεωριτική) θέλω μέσα απο την πείρα σας, να μου πείτε αν έχει την δυνατότητα να ανταπεξέλθει σε αυτή την κατεύθυνση. θελει τεχνολογική ΙΙ αλλά ακούω τόσα για το ΑΟΔΕ και σκέφτομαι να του το προτείνω, φυσικά έχει σκοπό να στρωθεί!
Από θεωρητική σε τεχνολογική, το πρόβλημα δεν είναι τα "δεύτερα" μαθήματα, αλλά τα "πρώτα" δηλαδή μαθηματικά και φυσική. Αν έχει τη δυνατότητα να ανταπεξέλθει στα "πρώτα", τότε τα "δεύτερα" θα είναι παιχνιδάκι. Και μάλιστα με την Τ-1 δεν θα έχει να αντιμετωπίσει μαθήματα που το στυλ τους δεν έχει ξανασυναντήσει όπως το ΑΟΔΕ και την ΑΝΕΠ. (Γνώμη μου).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios77

Νεοφερμένος

Ο Marios77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση αρχικά. Ηταν στην κατηγόρια των μαθήτων που αποκαλούντε απο κάποιους παραλίες = (δεν είχε και καμία ιδιαίτερη επαφή με χημεία και βιολογία που διάβασα οτι χρειάζεται!). Εγω δυστηχώς δεν μπορώ να βοηθήσω καθώς σπουδάζω σε άλλο μέρος. Αναναρωτιέμαι κιόλας αν κάνουνε τα φροντιστήρια αυτη την κατεύθυνση, στην αθήνα στα δυτικά προάστια μένει (να μου πεις τα νύχια σου θα μυρίσεις πρέπει να ρωτήσει). Όσο για τα μαθηματικά και την φυσική έχει αρχίσει εδω και καιρό, πάει αρκετά καλά μέχρι τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top