Πώς θα βάλω internet στο PS3;

nikos45

Νεοφερμένος

Ο nikos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους.
Θελω να βαλω internet στο PS3 μου και θα ηθελα καποιος που να γνωριζει να μου πειτε αν ειναι ευκολο την διαδικασια που θα πρεπει να ακολουθησω και τι μπορει να χρειαστω.
Ευχαριστω προκαταβολικα και περιμενω τις απαντησεις σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Πες μας Νικο τι μοντελο εχεις.
Ολα εκτος του 20 γπ εχουν wi-fi οποτε σκαναρεις, η βαζεις με καλωδιο, δεν ειναι τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos45

Νεοφερμένος

Ο nikos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Ολα εκτος του 20 γπ εχουν wi-fi οποτε σκαναρεις, η βαζεις με καλωδιο, δεν ειναι τιποτα

Οταν λες<< ολα εκτος του 20 γπ εχουν wi-fi οποτε σκαναρεις>>,μπορεις λιγο να εξηγησεις τι εννοεις?

Εχω το playstation 3 με τα 320GB.Oτι δεν ειναι κατι δυσκολο το ξερω,τι ακριβως πρεπει να κανω θα ηθελα να μαθω.Προσφατα εβαλα internet και στο σπιτι στο PC και θελω να το συνδεσω και στο playstation για να παιζω games online.Νομιζω οτι εκτος απο καλωδιο συνδεεται και ασυρματα.Αν και εχω καποιον φιλο στα υποψην μου που μπορει να γνωριζει οποιος μπορει να βοηθησει καλοδεχουμενη θα ειναι η θοηθεια ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
settings- internet connection και απο εκει σκαναρεις για σημεια προσβασης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos45

Νεοφερμένος

Ο nikos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Ευχαριστω,θα το κοιταξω και θα σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top