[16/5/2011] Μαθηματικά Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 119)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 20 16.8%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 12 10.1%
  • Καλά

    Ψήφοι: 9 7.6%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 28 23.5%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 5 4.2%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 12 10.1%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 33 27.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Καλα δουλευομαστε μεταξυ μας?

Τα περσυνα τα θεματα 2 (ΔΥΟ) ερωτηματα ειχαν δυσκολα.Ολα τα αλλα με τυφλα ματια τα εκανες.Ενα στο Θεμα Γ και ενα στο Θεμα Δ

Φετος το Γ3 ηταν δυσκολο,το Δ2,Δ3,Δ4.Μην λεμε οτι ναναι

Συμφωνω απόλυτα μαζί σου φιλε μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,121 μηνύματα.
Καλα δουλευομαστε μεταξυ μας?

Τα περσυνα τα θεματα 2 (ΔΥΟ) ερωτηματα ειχαν δυσκολα.Ολα τα αλλα με τυφλα ματια τα εκανες.Ενα στο Θεμα Γ και ενα στο Θεμα Δ

Φετος το Γ3 ηταν δυσκολο,το Δ2,Δ3,Δ4.Μην λεμε οτι ναναι
Ενταξει.. Δεν ξερω, δεν εχω δει τα περσινα, και δεν θα τα εκρινα, γιατι παιζει να αρχισει ολοκληρη κοντρα εδω-μεσα..
Το τεταρτο ήταν ενα δυσκολο θεμα, (εχουν πεσει και πιο ευκολα), και το γ3 ηταν ενα κοπιαστικο Γαμερωτημα που ηθελε κοπο..
Θα δουμε.. Μακαρι, να φανηκαν σε ολους τους εξεταζομενους λιγο δυσκολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Τεσπα.Για να δουμε και αμα γραψουμε σωστα αυτα που γραψαμε

Στο Θεμα Β

Δεν θυμαμαι πως,παντως εβγαλα οτι w=z+z(συζηγεις)

Και το Β4 μου βγηκε σε μιση σειρα.Ειναι σωστο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spieler

Νεοφερμένος

Η Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδιά τα θέματα ό,τι και να λέμε δεν γράφονταν σε 3 ώρες.Αρκετά δύσκολα νομίζω.Και όχι κλιμακούμενης δυσκολίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Το 4ο θεμα ηθελε παρατηρητικοτητα και πολλες εξηγησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Τεσπα.Για να δουμε και αμα γραψουμε σωστα αυτα που γραψαμε

Στο Θεμα Β

Δεν θυμαμαι πως,παντως εβγαλα οτι w=z+z(συζηγεις)

Και το Β4 μου βγηκε σε μιση σειρα.Ειναι σωστο?
Ναι,ήταν ιδιαίτερα απλό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
παιδιά είδα τα θέματα και διαπίστωσα με το ώριμο μάτι ότι:
α). ήταν θέματα που εξέταζαν ότι πρέπει να γνωρίζει τουλάχιστον κάποιος για να μπει σε ένα Πανεπιστήμιο και να το τελειώσει καμιά φορά
β). ήταν θέματα για όσους είχαν εξασκηθεί καλά (όχι σε ασκήσεις δυσκολίας-φιγούρας) σε ποιοτικές ασκήσεις που να εξετάζουν πολλά πράγματα (σημ.: για όσους είχαν εξασκηθεί πολλές ώρες και είχαν κόψει το ριμάδι το pc το οποίο αποσπά την προσοχή γιατί μαθηματικές ασκήσεις χωρίς χαρτί και μολύβι δεν μαθαίνονται ας είσαι και ο γιος του Euler)
γ). ήταν θέματα για όσους είναι σε θέση να λένε ότι έμαθαν μια ύλη από μιγαδικούς και στοιχεία ανάλυσης σε μια διάσταση τελειώνοντας το λύκειο
δ). το θέμα με την παραγοντική ολοκλήρωση είναι κάτι βασικό που όσοι σπουδάσουν κάτι που να περιέχει μαθηματικά/ φυσική θα το φάνε στην μάπα (πολλοί φοιτητές ζορίζονται με την παραγοντική ολοκλήρωση ας είναι φοιτητές με πολλά μόρια)
ε). τα θέματα ήταν για καλά διαβασμένους και προσεχτικούς στην επίλυση της άσκησης, δηλ., για όσους σέβονται την μαθηματική σύνταξη (την ακρίβειά της) και δεν "βανδαλίζουν" τα μαθηματικά με λογικούς συνδέσμους (π.χ. συνεπαγωγή) στην τύχη
στ). ήταν θέματα ώστε το μυαλό να αρχίσει καμιά φορά να δουλέψει, γιατί από την μασημένη τροφή έχει σκουριάσει (που να δείτε τι λένε όσοι ήταν φοιτητές το 1960 για το επίπεδο των μαθηματικών στο λύκειο...που έχει πάρει την κατιούσα)


Αν διαφωνείτε, μην αρχίσετε κράξιμο επιπέδου "Παρατράγουδων"! Υπάρχει και ο πολιτισμένος διάλογος.

Καλή επιτυχία στα επόμενα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Παιδιά τα θέματα ό,τι και να λέμε δεν γράφονταν σε 3 ώρες.Αρκετά δύσκολα νομίζω.Και όχι κλιμακούμενης δυσκολίας.

1ο,2ο λυνονταν σε 45' λεπτα.Μετα,ειχες απλετο χρονο για τα αλλα (κατα τη γνωμη μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
1ο,2ο λυνονταν σε 45' λεπτα.Μετα,ειχες απλετο χρονο για τα αλλα (κατα τη γνωμη μου)

ναι αλλά σκέψου τι είχες να λύσεις και τι είχες να γράψει στις 2 ωρες που έμεναν. Το Γ3 δεν το λες και εύκολο ότι έβγαινε μετην πρώτη ματιά. Ασ μην αναφερθώ στο Δ1, το οποίο ήθελε να το προχωρήσεις πολύ και ήθελε σπουδαιες ικανότητες. Δ2 και Δ4 δύσκολα, ειδικά το Δ4, το οποίο υπάρχει παρόμοιο σε βοήθημα σαββάλα, αλλά εκεί σου ζητάει να δείξεις ότι F<0, ενώ σημερα τα παιδιά επρεπε να το μαντέψουν. Το 18 το θεωρω άριστα για σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ναι αλλά σκέψου τι είχες να λύσεις και τι είχες να γράψει στις 2 ωρες που έμεναν. Το Γ3 δεν το λες και εύκολο ότι έβγαινε μετην πρώτη ματιά. Ασ μην αναφερθώ στο Δ1, το οποίο ήθελε να το προχωρήσεις πολύ και ήθελε σπουδαιες ικανότητες. Δ2 και Δ4 δύσκολα, ειδικά το Δ4, το οποίο υπάρχει παρόμοιο σε βοήθημα σαββάλα, αλλά εκεί σου ζητάει να δείξεις ότι F<0, ενώ σημερα τα παιδιά επρεπε να το μαντέψουν. Το 18 το θεωρω άριστα για σήμερα.

Ε γι αυτο ειπα 45 λεπτα το μεγιστο.Για να λυσεις τα αλλα σε 1 ωρα (το 3ο) και το 4ο σε 1:10 λεπτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stevedionys

Νεοφερμένος

Ο stevedionys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
παιδιά είδα τα θέματα και διαπίστωσα με το ώριμο μάτι ότι:
α). ήταν θέματα που εξέταζαν ότι πρέπει να γνωρίζει τουλάχιστον κάποιος για να μπει σε ένα Πανεπιστήμιο και να το τελειώσει καμιά φορά
β). ήταν θέματα για όσους είχαν εξασκηθεί καλά (όχι σε ασκήσεις δυσκολίας-φιγούρας) σε ποιοτικές ασκήσεις που να εξετάζουν πολλά πράγματα (σημ.: για όσους είχαν εξασκηθεί πολλές ώρες και είχαν κόψει το ριμάδι το pc το οποίο αποσπά την προσοχή γιατί μαθηματικές ασκήσεις χωρίς χαρτί και μολύβι δεν μαθαίνονται ας είσαι και ο γιος του Euler)
γ). ήταν θέματα για όσους είναι σε θέση να λένε ότι έμαθαν μια ύλη από μιγαδικούς και στοιχεία ανάλυσης σε μια διάσταση τελειώνοντας το λύκειο
δ). το θέμα με την παραγοντική ολοκλήρωση είναι κάτι βασικό που όσοι σπουδάσουν κάτι που να περιέχει μαθηματικά/ φυσική θα το φάνε στην μάπα (πολλοί φοιτητές ζορίζονται με την παραγοντική ολοκλήρωση ας είναι φοιτητές με πολλά μόρια)
ε). τα θέματα ήταν για καλά διαβασμένους και προσεχτικούς στην επίλυση της άσκησης, δηλ., για όσους σέβονται την μαθηματική σύνταξη (την ακρίβειά της) και δεν "βανδαλίζουν" τα μαθηματικά με λογικούς συνδέσμους (π.χ. συνεπαγωγή) στην τύχη
στ). ήταν θέματα ώστε το μυαλό να αρχίσει καμιά φορά να δουλέψει, γιατί από την μασημένη τροφή έχει σκουριάσει (που να δείτε τι λένε όσοι ήταν φοιτητές το 1960 για το επίπεδο των μαθηματικών στο λύκειο...που έχει πάρει την κατιούσα)


Αν διαφωνείτε, μην αρχίσετε κράξιμο επιπέδου "Παρατράγουδων"! Υπάρχει και ο πολιτισμένος διάλογος.

Καλή επιτυχία στα επόμενα. :P
φιλε Νpb καλησπερα .. εδινα σημερα και εγω μαθηματικα ... ενα εχω να πω ! ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΚΑΝ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΜΑΣ Γ@...Ν ΕΤΣΙ ? δεν λεω , εκθεση και γενικης καλα τα πηγα αλλα κατευθυνση ..... με το ζορι 15 και αν ... το Δ4 , ενω ειχα κανει ποσες ασκησεις , δεν ''μου ηρθε'' . δεν θα συμφωνισω ομως στο γεγονος οτι ''ηταν για παιδια που αξιζουν να μπουν πανεπιστημιο'' και γενικως με αυτα που προανεφερες διοτι , οπως στη περιπτωση μου εχασα τουλαχοστον 2 βαθμους μεσα απο τα χερια μου, δηλαδη απο την μαλακια που με δερνει σαν ατομο (ειδικα εκεινη την συγκεκριμενη ωρα ) . τεσπα , το να μην πεσει rolle kai θμτ ηταν μη-αναμενομενο .. βλεπωντας και κανοντας τωρα (τους βαθμους).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ε γι αυτο ειπα 45 λεπτα το μεγιστο.Για να λυσεις τα αλλα σε 1 ωρα (το 3ο) και το 4ο σε 1:10 λεπτα.

Δεν θεωρώ ότι λύνονταν τόσο γρήγορα. Δηλαδή στο 3ο μόνο στο Γ1, μπορούσες άνετα να φας κανα 20λεπτο. Για το Γ3 δεν το συζητώ. Τουλάχιστον μισή ώρα. Και το Bolzano, ήταν δύσκολο γιατι το π/2, δεν έβρισκες εύκολα το πρόσημο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εγώ πάντως αν είχα κανά 20λεπτο ακόμα θα έγραφα 5-8 μόρια παραπάνω. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makakaros

Νεοφερμένος

Ο Makakaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια! Κατ'αρχας να ευχηθω σε ολους καλη επιτυχια σε οσα μαθηματα εμειναν. Εγραφα και εγω σημερα μαθηματικα και τα θεματα τα βρηκα απαιτητικα. Θελω να ρωτησω, ποσα μορια θα μου κοψουν στο Δ4, επειδη δεν απεδειξα οτι F(x)<0 και απλα βρηκα το εμβαδον με κατα παραγοντες, το οποιο βεβαια μου βγηκε αρνητικο αλλα δε το προσεξα εκεινη τη στιγμη. Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
χάλια σήμερα, χάλια λέμε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Εγραψα ολο το Α,Β,Γ και το Δ1 και Δ2, στο Δ3 βλακεια απο απροσεξία και δεν εκανα το Δ4 διοτι πηγα απο την αρχη να υπολογίσω την F(x) με κατα παράγοντες αλλά δεν έβγαινε.Δε μου πηγε καθόλου το μυαλό να βρω κατευθείαν το εμβαδόν... Πιστεύω αν πάρω 2 μόρια από το Δ3 να πιασω 18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Εγω ελυσα βεβαια χωρις το αγχος και την κουραση των υποψηφιων το 2ο και 3ο με ολες τις δικαιολογησεις και σωστα απο οτι ειδα σε 1 ωρα και το τεταρτο ελυσα μεχρι και το Δ3 σε μιση ωρα!Σε 1.30 ωρα εχω τελειωσει με το 80% των θεματων βεβαια χωρις αγχος καθως ειμαι εξω απο το χορο αλλα και μετα απο ενα χρονο που δεν εχει συνηθισει το μυαλο μου να τα σκεφτεται αυτα αυτοματα!Φυσιολογικα ηταν τα θεματα μην τα παραλεμε,οπως πρεπει να ειναι στα μαθηματικα κατευθυνσης αφου ειναι και βαρυτητας στην τεχνολογικη ετσι ωστε αυτος που τα ξερει πολυ καλα να εχει και το καταλληλο υποβαθρο σε μια υψηλοβαθμη σχολη!Δηλαδη τι περιμενατε να σας βαλουν 1+1 κανουν 3!(Ωχ 1+1 2 κανουν!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
φιλε Νpb καλησπερα .. εδινα σημερα και εγω μαθηματικα ... ενα εχω να πω ! ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΚΑΝ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΜΑΣ Γ@...Ν ΕΤΣΙ ?

Kαλησπέρα stevedionys.
Γιατί πρέπει να έχει πέσει σίρμα από τα Πανεπιστήμια, ότι το επίπεδο που μπαίνει είναι πολύ χαμηλό και ζορίζεται να ανταποκριθεί στις σπουδές και σε μια απλούστερη άσκηση παραγοντικής ολοκλήρωσης. Δηλαδή, λύνουν την άσκηση με την διαφορική κουτσά στραβά και μετά που θέλει υπολογισμό ολοκληρώματος από το...λύκειο το αφήνουν άλυτο! :P Κοιτάνε μπας και ανέβει λίγο το επίπεδο των Ελληνικών Παν/μίων. Για να μην ζηλεύουμε άλλο το Cambridge...:P :lol: :lol: Αν πήγες καλά θα πρέπει να σε χαροποιεί ιδιαίτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,121 μηνύματα.
1ο,2ο λυνονταν σε 45' λεπτα.Μετα,ειχες απλετο χρονο για τα αλλα (κατα τη γνωμη μου)
Αυτο ισχυει...
Και εγω καπου στο 50λεπτο τα τελειωσα τα δυο πρωτα..(Απο την στιγμη που παρατηρουσες το συζυγες και εκανες ενα σχημα εβγαιναν ολα).. Και μπηκα με πολυ αυτοπεποιθηση στο τριτο, το οποιο ηταν απο τα αγαπημενα μου, οπως και ολες οι ασκησεις απο διαφορικο λογισμο..
Συμφωνεις ομως νομιζω οτι το Γ3 και γενικα το Γ, ηθελε πολλες πραξεις-πολλες συναρτησεις να θεσεις, πολλες αιτιολογησεις (Γενικα πιστευω οτι τα δυο τελευταια θεματα ηθελαν πολυ καλη κατανοηση της θεωριας, και οχι "αποστηθιση της μεθοδολογιας" ας πουμε..)
Οσο για το Δ1, το εχασα οπως εχασα το Β1 στη γενικη.. Λιγο τρομος απο τα θεματα, λιγο βιασυνη, λιγο 4 ωρες υπνος..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top