Κόστος φοιτητικής ζωής στην Αθήνα;

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
πιστεψε με πανω απο ολα με νοιαζει να εχι ενα καλο γυμναστηριο σε βολικη τιμη! χΔ
Αμα θες να κρατήσεις φόρμα ,ένα τρεξιματάκι κάθε μέρα σε κανα πάρκο ή δημοτικό στάδιο είναι οτι πρέπει . Και τζάμπα παρακαλώ ;)
Τώρα αμα θες να γίνεις ντουλάπα,είναι άλλο θεμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Αν εξαιρέσεις ενοίκιο και κοινόχρηστα, επειδή το μετσόβιο μου παρέχει 3 πληρη γευματα την ημέρα και δωρεάν γυμναστήριο, κι επειδή πάω με τα πόδια εκεί, μου μένουν τα έξοδα για τις μπύρες, τα ρακόμελα, τα απορρυπαντικά, τη νουτέλα και τους καφέδες. Που είναι πολύ λίγα. Καμιά 40αριά, το πολύ, τη βδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Προσωπικά πχ το χειμώνα πήγαινα για καφέ max 2 φορές την εβδομάδα σε καφετέρια (πες 6 ευρώ τη βδομάδα, 24 ευρώ το μήνα).
Και ο καφές θα είναι μόνο με θέα την Ακρόπολη, έτσι;:P

Βάλε στη σούμα και τις πιθανές κλοπές.:whistle: Μεγαλώνει πολύ το παραδάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Και ο καφές θα είναι μόνο με θέα την Ακρόπολη, έτσι;:P

Βάλε στη σούμα και τις πιθανές κλοπές.:whistle: Μεγαλώνει πολύ το παραδάκι.

Καφές στο μοναστηράκι minimum 3, καφές με θέα την πατησίων 3.20. Άσε μη σου πω στο public πόσο κάνει :P
Ε αφού θα τον πληρώσω που θα τον πληρώσω, ας έχω θέα την Ακρόπολη τουλάχιστον!

Ρε μη με πατάς εκεί που πονάω, πάει το κινητάκι μου. Αυτό θα πει τρύπα προϋπολογισμού :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Και ο καφές θα είναι μόνο με θέα την Ακρόπολη, έτσι;:P
Κι όμως τον πιο φθηνό καφέ, εκεί τον εχω πιει. :P
Καφές στο μοναστηράκι minimum 3, καφές με θέα την πατησίων 3.20. Άσε μη σου πω στο public πόσο κάνει :P
Ε αφού θα τον πληρώσω που θα τον πληρώσω, ας έχω θέα την Ακρόπολη τουλάχιστον!

Ρε μη με πατάς εκεί που πονάω, πάει το κινητάκι μου. Αυτό θα πει τρύπα προϋπολογισμού :(
Απορώ κι εξίσταμαι, Κέντρο, καρακέντρο, άριστα φυλασσόμενο σημείο κι έπεσες θύμα κλοπής;

Παρεμπιπτόντως υπάρχουν και πιο φθηνά γυμναστήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Αμα θες να κρατήσεις φόρμα ,ένα τρεξιματάκι κάθε μέρα σε κανα πάρκο ή δημοτικό στάδιο είναι οτι πρέπει . Και τζάμπα παρακαλώ ;)
Τώρα αμα θες να γίνεις ντουλάπα,είναι άλλο θεμα :P

αν σκεφτεις οτι εχω ασχοληθει με 3 πολεμικες τεχνες και πλεον δεν με νοιαζει τοσο η αεροβια θελω γυμναστηριο..και κολυμβητηριο αν εχει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Και κολυμβητηριο αν εχει :P
Δύσκολο. Βέβαια εξαρτάται από το που θα έχεις την έδρα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ποσα χαλατε στο συνολο εαεις που σπουδαζεται Αθηνα?π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Aυτο που ειπες για γυμναστηριο, εγω Joe Weider παω εδω και ενα 6μηνο και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος, και ειναι πολυ φτηνο σε σχεση με αλλα που πανε φιλοι μου και μου λενε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Aυτο που ειπες για γυμναστηριο, εγω Joe Weider παω εδω και ενα 6μηνο και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος, και ειναι πολυ φτηνο σε σχεση με αλλα που πανε φιλοι μου και μου λενε.

Μέλι έχουν και τρέχουν όλοι εκεί; Κοσμοσυρροή θα γίνεται εκεί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μέλι έχουν και τρέχουν όλοι εκεί; Κοσμοσυρροή θα γίνεται εκεί. :P

Είναι από αυτά που έχουν τους διαδρόμους στις βιτρίνες και βλέπεις περνώντας ιδρωμένους χωρίς ανάσα δρομείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Είναι από αυτά που έχουν τους διαδρόμους στις βιτρίνες και βλέπεις περνώντας ιδρωμένους χωρίς ανάσα δρομείς :P
Έλεος. Και η Κομο έχει ένα τέτοιο. Ακριβώς ίδιου τύπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Έλεος. Και η Κομο έχει ένα τέτοιο. Ακριβώς ίδιου τύπου.
Ειναι αλυσιδα το συγκεκριμενο...δεν αποκλειεται να ειναι και το ιδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Είναι από αυτά που έχουν τους διαδρόμους στις βιτρίνες και βλέπεις περνώντας ιδρωμένους χωρίς ανάσα δρομείς :P

M**νομαγνητης πες καλυτερα.:P

Ωραία. Θα πάρω ποπ κορν, θα σταθώ στο απέναντι παγκάκι και θα χαζευω τιτς. Δωρεάν θεραπεία στα πονεμένα μάτια μου, εν μέσω κρίσης. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ειναι αλυσιδα το συγκεκριμενο...δεν αποκλειεται να ειναι και το ιδιο.

Όχι δε λέγεται έτσι όπως είπατε. Sports Center λέγεται, είναι στο κέντρο, έχει διάφανες τζαμαρίες, δύο καταστήματα το ένα απέναντι από το άλλο και πρώτους από όλους τους ΤΕΦΑΑτζήδες της Κομοτηνής, και μετά όλα τα ψωνάκια της Κομοτηνής.:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ναι καλέ αλυσίδα είναι. Έχει σε πολλά μέρη και εκτός Αθήνας. Μια φίλη μου πάει σε αυτό της Καλλιθέας και είναι καταευχαριστημένη. Εγώ για αυτό στο κέντρο λέω στην σταδίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ναι καλέ αλυσίδα είναι. Έχει σε πολλά μέρη και εκτός Αθήνας. Μια φίλη μου πάει σε αυτό της Καλλιθέας και είναι καταευχαριστημένη. Εγώ για αυτό στο κέντρο λέω στην σταδίου.
Οπ, κι εγω στης Καλλιθεας παω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ναι καλέ αλυσίδα είναι. Έχει σε πολλά μέρη και εκτός Αθήνας. Μια φίλη μου πάει σε αυτό της Καλλιθέας και είναι καταευχαριστημένη. Εγώ για αυτό στο κέντρο λέω στην σταδίου.
Δεν είναι ακριβώς Σταδίου.
Οπ, κι εγω στης Καλλιθεας παω.;)
Πόσο χάλι αυτή η περιοχή; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top