Βλέπετε Steps;

Βλέπετε Steps;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Ναι

    Ψήφοι: 7 77.8%
  • Όχι

    Ψήφοι: 2 22.2%
  • Δεν γνωρίζω την σειρά αυτή

    Ψήφοι: 0 0.0%

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Προσωπικά είναι από τα λίγα (ως ελάχιστα σίριαλ) που παρακολουθώ...Πείτε τη γνώμη σας(θετική είτε αρνητική!)...:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
βλεπω και μου αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
βλεπω φανατικα, μου αρεσει παρα πολυ αν και ειναι εντελως αμερικανια....αλλα δεν βαριεσαι, εχει μεινει κ τιποπα ελληνικο....
παντως ειναι πολυ καλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joannaburberry

Νεοφερμένος

Η joannaburberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Yep βλέπω συνέχεια...i like it...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Βλέπετε Steps? :P
Όχι. =.=
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Bλέπω όταν δεν έχει τίποτα καλύτερο να δω. Κατ'εμε οι διάλογοι δεν λένε τίποτα, μην αναφερθώ στην ηθοποιία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Βλεπω φανατικα .....να ρωτισω κατι; Ο Πετρος που κολλαει;;;;;;;;Σαν ηθοποιος ειναι χαλια:P .....το μονο που εχει ειναι ομορφια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Βλεπω φανατικα .....να ρωτισω κατι; Ο Πετρος που κολλαει;;;;;;;;Σαν ηθοποιος ειναι χαλια:P .....το μονο που εχει ειναι ομορφια....

πως τον λενε τον Πετρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

θειο-τραγι

Νεοφερμένος

Η θειο-τραγι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Παιδιά έχω δει μόνο τα τρειλερ αλλά παρατήρησα έναν τύπο με κοτσιδάκι και σκουλαρίκι κάτω από το χείλος.
Δεν μου αρέσουν τα σίριαλ μα είναι ισχυρό κίνητρο θέασης. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχα!Εμένα μου αρέσει ο Χρήστος....(Κωνσταντίνος Λάγκος)....:);)(θειο-τραγι αυτός είναι το τυπάκι που πρόσεξες...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
εαν δεν εχει τπτ αλλο και βαριεμαι..ναι θα δω!αλλωστε εχω συνηθισει στα σκουπιδια της ελληνικης Tv!
απ'τα λιγα επεισοδια που εχω δει, ερωτευτηκα τον Χρηστο!τρομερο στυλακι μιλαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ελεος παιδιά είναι χάλια πως το βλέπετε αυτό το εκτρωμα πως μπορεί να κάνουν σχολή χορού με 4 καθηγητές και 1 γραμματέα. Ελεος δηλαδή. Τα πρώτα επεισόδια ομολογώ με τις οντισιόν ήταν καλά μετά όμως χάλασε.
1000 φορες το ιατρικό απόρρητο

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ελεος παιδιά είναι χάλια πως το βλέπετε αυτό το εκτρωμα πως μπορεί να κάνουν σχολή χορού με 4 καθηγητές και 1 γραμματέα. Ελεος δηλαδή. Τα πρώτα επεισόδια ομολογώ με τις οντισιόν ήταν καλά μετά όμως χάλασε.
1000 φορες το ιατρικό απόρρητο

Εντάξει ρε focko,μην υπερβάλλεις...Μπορεί να μην είναι Η ποιότητα αλλά μπροστά σε κάτι άλλα σίριαλ(που κάνουν και νούμερα!) είναι πολύ καλύτερο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει γιατι ειναι νεανικο, εχει να κανει με χορους, τραγουδια ,και μου αρεσουν αυτα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Ελεος παιδιά είναι χάλια πως το βλέπετε αυτό το εκτρωμα πως μπορεί να κάνουν σχολή χορού με 4 καθηγητές και 1 γραμματέα. Ελεος δηλαδή. Τα πρώτα επεισόδια ομολογώ με τις οντισιόν ήταν καλά μετά όμως χάλασε.
1000 φορες το ιατρικό απόρρητο


ισα ισα που το ιατρικο απορρητο υπηρξε ενα απ'τα χειροτερα τηλεοπτικα σιριαλ -.-
και να φανταστεις εγω κατι τετοιες σειρες ΤΙΣ ΛΑΤΡΕΥΩ!
πηγαν και αυτοι να αντιγραψουν το Grey's Anatomy..μη πω τιποτα τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
ισα ισα που το ιατρικο απορρητο υπηρξε ενα απ'τα χειροτερα τηλεοπτικα σιριαλ -.-
και να φανταστεις εγω κατι τετοιες σειρες ΤΙΣ ΛΑΤΡΕΥΩ!
πηγαν και αυτοι να αντιγραψουν το Grey's Anatomy..μη πω τιποτα τωρα!
Όσο αφορά τις ιατρικές σειρές γενικότερα πάντως,sorry,αλλά Ηοuse wins. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Bλεπω,αλλα επειδη δεν εχει και κατι καλυτερα η τηλεοραση!!Δεν τρελαινομαι κιολας.....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
of course...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top