[2011] Τι θέμα πιστεύετε ότι θα πέσει;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Κι εγώ περιμένω την Ε.Ε. ή κάποιο θέμα που να μπλέκει πολλές χώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εμένα μου έχει κάτσει κάτι σχετικά με τον τουρισμό.. δεν ξέρω γιατί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
καθε χρονο το θεμα σχετιζεται με τις αλλαγες που σκεφτονται να κανουν στο εκπαιδευτικο συστημα.... σκεψου 2009 βιβλια η υπολογιστες??? τον επομενο χρονο εμφανιστηκαν τα notebooks... περισυ το ιντερνρτ και η εκπαιδευση... φετος δημιουργησαν το ψηφιακο σχολειο ... νομιζω οτι φετος θα πεσει κατι που θα αφορα η τα project της α λυκειου η κατι με την αλλαγη των μαθηματων ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
χμμ.. τότε ίσως το πάνε σε ανθρωπιστική-καθολική παιδεία, ή θεωρητικές-πρακτικές γνωσεις που παρέχει το σχολειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Σιγά μην πέσει η ευθυνοφοβία.

Εγώ περιμένω Ε.Ε, Νέοι και Ευρώπη ή κάτι παρόμοιο.
Το βρίσκω πολύ πιθανό. Έχει γίνει το αγαπημένο θέμα των τοπικών εφημερίδων.

Το θέμα της Ε.Ε "τσούζει", οπότε το βρίσκω λίγο απίθανο..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Κι εγώ περιμένω την Ε.Ε. ή κάποιο θέμα που να μπλέκει πολλές χώρες.

Είναι καλό θέμα και επίκαιρο... με την κρίση που περνά η Ευρώπη λόγω οικονομίας... και στην έκθεση τουλάχιστον, βάζουν σχεδόν πάντα επίκαιρα θέματα, οπότε είναι "επίφοβο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλά fail τόπικ. Θα σας πω εγώ τι θα πέσει για να μην ρεζιλεύεστε.

Τελευταία παρατηρείται μια μεγάλη τάση όσο αφορά το ξύλο στους πολιτικούς. Οργανώνεται μια ημερίδα στο σχολείο σας όπου θα αναλύσετε ως πρόεδρος του δεκαπενταμελούς με ποιους τρόπους μπορεί κάποιος να δείρει τον Πάγκαλο, και πως η παιδεία μπορεί να βοηθήσει στο να βρεθούν καινούριοι μέθοδοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Καλά fail τόπικ. Θα σας πω εγώ τι θα πέσει για να μην ρεζιλεύεστε.

Τελευταία παρατηρείται μια μεγάλη τάση όσο αφορά το ξύλο στους πολιτικούς. Οργανώνεται μια ημερίδα στο σχολείο σας όπου θα αναλύσετε ως πρόεδρος του δεκαπενταμελούς με ποιους τρόπους μπορεί κάποιος να δείρει τον Πάγκαλο, και πως η παιδεία μπορεί να βοηθήσει στο να βρεθούν καινούριοι μέθοδοι.

Βασικά αυτό είναι καλό θέμα για φυσική... πόση δύναμη πρέπει να ασκήσεις για να πονέσει ο Πάγκαλος, με τι ταχύτητα την ώρα πρέπει να φύγει η σφαλιάρα, κλπ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Βασικά αυτό είναι καλό θέμα για φυσική... πόση δύναμη πρέπει να ασκήσεις για να πονέσει ο Πάγκαλος, με τι ταχύτητα την ώρα πρέπει να φύγει η σφαλιάρα, κλπ κλπ.

Θα ναι πολυ πολυπλοκη ομως γιατι θα εχεις να κανεις με τιμες που προσεγγιζουν στο +απειρο και ταχυτητες που προσεγγιζουν την ταχυτητα του φωτος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
παντως ο,τι και να πεσει σημασια εχει να σας εμπνευσει το θεμα .... ολα τα υπολοιπα απλα ερχονται... ευχομαι σε ολους ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!! ευχομαι επισης και για ολους εμας που δινουμε του χρονου ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Πιστεύω στην έκθεση θα πέσει κάτι ηλίθιο ώστε να μην αφήνει περιθώρια για πολιτική συσχέτιση ή οικονομική. Μπας και πέσει καμιά Τέχνη και σχολείο και κλαίμε :P Μην παραμελήσετε τα περσινά και τα προπέρσινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Ε.Ε. το βρισκω απιθανο.. μαζι με οικονομια τα πιο αντισος καθως ειναι θεματα που κατακρινονται καθημερινα απτον κοσμο και εμπεριεχουν πολιτικη συσχετιση οπως ειπε η tsofou
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι θα πέσει κάτι σχετικό με την αλληλεγγύη που πρέπει να έχουν οι πολίτες μεταξύ τους σε τέτοιες καταστάσεις έτσι ώστε να εξελιχθεί η κοινωνία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι θα πεσει κατι σχετικο με τον τουρισμο..ισως και πως μπορει να συντελεσει στην εξοδο απο την οικονομικη κριση...ακουγεται παντως πολυ αυτο το θεμα...οχι οτι επειδη ακουγεται θα πεσει...απλα να εχουμε κατι να λεμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Συμφωνώ και εγώ με τον τουρισμό... Είναι ένα θέμα που ακούγεται πολύ και έχει βάση διότι έχει σχέση με την πραγματικότητα
επίσης ένα θέμα που όπως έχω ακούσει παίζει πολύ τα τελευταία χρόνια είναι το περιβάλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι θα πεσει κατι σχετικο με τον τουρισμο..ισως και πως μπορει να συντελεσει στην εξοδο απο την οικονομικη κριση..

δεν νομίζω το θέμα να περιέχει την λέξη οικονομική κρίση, θα υπάρχουν μεγάλες αντιδράσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Καημό από πέρσι την είχα την τέχνη :P
Είναι υπέροχο θεματάκι :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
ισχύει! και μπορείς να γράψεις πάρα πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpko

Νεοφερμένος

Ο mpko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Παιδιά για μένα στην έκθεση μου φαίνονται πολύ πιθανά θέματα ο τουρισμός ή το φυσικό περιβάλλον!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Παιδια διαβαστε Πολιτισμο ΄κ Τεχνη.Ξερω τι σας λεω,αυτο θα πεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top