[2011] Τι θέμα πιστεύετε ότι θα πέσει;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Την ΕΕ ούτε εγώ την πιστεύω.
Παγκοσμιοποίηση σε μια πιο light έκδοση και χωρίς να χτυπάει.
Γλώσσα δεν μου κάνει κλικ.
Περιβάλλον θα το ήθελα πολύ, δεν έχει πέσει ποτέ πανελλήνιες, για μένα είναι καλό θέμα αλλά όχι στα πάρα πολύ σος (όσο βέβαια υπάρχουν σος. όλα τα διβάζουμε αλλά ας έχουμε και κάτι να λέμε)
Σίγουρα τα διαβάζουμε όλα.......! (Δυστυχώς..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Τι θα πέσει δε ξέρω. Ξέρω όμως τι δε θέλω να πέσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τί σημασία έχει τί πιστεύουμε εμείς???? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Η γλώσσα έχει ξαναπέσει Alchemist,ναι.
Όσο για την Ε.Ε.,κι εγώ πιστεύω ότι πολύ δύσκολα θα πέσει γιατί δεν τους συμφέρει.Είναι θέμα που τσούζει τώρα.(παρ' όλα αυτά έπεσε προσομοίωσης στο φροντ μου...Σε συνδυασμό με την παιδεία πάντα!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φέτος θα πέσει κάποιο θέμα που θα είναι τελείως άσχετο με αυτό που περιμένετε.
Κλασσικά. :P
Επίσης,ποντάρω ότι δεν θα έχει να κάνει με κάποιο καθημερινό ζήτημα πχ. οικονομική κρίση το οποίο θα το έχουν μάθει απέξω 9 στους 10 μαθητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Τι θα πέσει δε ξέρω. Ξέρω όμως τι δε θέλω να πέσει.:P
Αυτό όλοι το ξέρουμε......!!!:P
Μακάρι να ίσχυε κιόλας...!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργία α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργία α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.
η δική μας καθηγήτρια είπε ότι μπορεί να πέσει η πλήξη :p γενικώς ο καθένας λέει την μπουρδίτσα του :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Η ΠΟΙΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
η δική μας καθηγήτρια είπε ότι μπορεί να πέσει η πλήξη

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

πες μου ότι δεν είναι κολλημένη η προσωπίδα του σωκράτη/πλάτωνα/αριστοτέλη/whatever πάνω στη φωτό του nic cage που έχει μαλλιά σαν πουλί..... ο μον διε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Αυτό θα πει κάψιμο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Παιδιά έκθεση θα σας πέσει <<Λαθρομετανάστες-Ξενοφοβία >> έχω αυτό το προαίσθημα! xD τουλάχιστον πέρυσι που έδινα , έπεσα τυχαία μέσα.Λίγο σας έμεινε καλή συνέχεια, τα καλύτερα έρχονται!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Μ@λακία είναι αυτό που θα πω, αλλα τις περισσότερες φορές ακούω πως πέφτουν θέματα που απασχολούν τη χρονιά. Πχ πέρσι μας τα είχαν πρήξει με το ψηφιακό σχολείο (study4exams) και έπεσε. Φέτος, δεν ξέρω πως μου κόλλησε, πιστεύω θα πέσει "πνευματικοί άνθρωποι και ο ρόλος τους στην παιδεία", λόγω της θέσης που πήρε ο Μπαμπινιώτης.
Απο αρκετούς όμως ακούω συχνά για οικολογία.
Οπως και να 'χει, μακάρι να πέσει κάτι εύκολο να γράψουμε όλοι πολύ καλά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Οι πνευματικοί έχουν ξαναπέσει.
Αυτό δε σημαίνει ότι δεν μπορούν να ξαναμπούν αλλά τους κάνει λιγότερο πιθανούς
Και χωρίς να είναι, τουλάχιστον για μένα, ιδιαίτερα επίκαιρο
Εάν θες επικαιρότητα αλλά που να μην τσούζει πάρε βία, πάρε εθελοντισμό, πάρε αθλητισμό (μην ξεχνάτε τους ολυμπιακούς αγώνες)
Αν κι εγώ κάπου πιστεύω πως το θέμα θα μας ξαφνιάσει λίγο και δε θα είναι και τόσο αναμενόμενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Οπως και να 'χει, μακάρι να πέσει κάτι εύκολο να γράψουμε όλοι πολύ καλά. :)
oh no no no, δεν το θέλεις αυτό. Άμα γράψουν όλοι καλά οι βάσεις θα εκτοξευθούν στα ύψη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
πες μου ότι δεν είναι κολλημένη η προσωπίδα του σωκράτη/πλάτωνα/αριστοτέλη/whatever πάνω στη φωτό του nic cage που έχει μαλλιά σαν πουλί..... ο μον διε

Ειναι η προσωπιδα του Δια αλλα σε αφρο-αμερικα φαση. :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Παιδιά θα μου πείτε τι έπεσε τα τελευταία 3 χρόνια και τι έπεσε στον ΟΕΦΕ

Πέρσι από ότι θυμάμαι έπεσε για το διαδίκτυο, (ναι αν δε με απατά η μνήμη μου)--> τεχνολογία
πρόπερσι για τον ιδανικό δάσκαλο΄(παρόμοιο με του 2004) εκπαίδευση.. --> εκπαίδευση
Και αντιπρόπερσι για το περιβάλλον ---> περιβάλλον

ΟΕΦΕ φέτος δε ξέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Θυμαμαι περσυ που ολοι λεγαν οτι θα πεσει βια.Αλλα τελικα @@ επεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά θα μου πείτε τι έπεσε τα τελευταία 3 χρόνια και τι έπεσε στον ΟΕΦΕ

Πέρσι από ότι θυμάμαι έπεσε για το διαδίκτυο, (ναι αν δε με απατά η μνήμη μου)--> τεχνολογία
πρόπερσι για τον ιδανικό δάσκαλο΄(παρόμοιο με του 2004) εκπαίδευση.. --> εκπαίδευση
Και αντιπρόπερσι για το περιβάλλον ---> περιβάλλον

ΟΕΦΕ φέτος δε ξέρω
ΟΕΦΕ φέτος έπεσαν τα Ανθρώπινα Δικαιώματα. κουλό το ξέρω.. αλλά εκείνο το είδος του κειμένου με έκαψε. μα να είναι άρθρο και να βάλω επιφυλλίδα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
φετος πεφτει οικολογια 1000% :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top