Ποιοι είναι οι πιο όμορφοι καθηγητές του σχολείου σας;

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
μπα δεν εχουμε απο αυτες....ειμαστε και επαρχια οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
γεια σας!!joanna μηπως αυτη η καθηγητρια ειναι ψιλη,ξανθια και διδασκει στο μπραχαμι και στις γυρω περιοχες??

Δεν είναι ακριβώς ξανθιά, είναι καστανόξανθη. Μάλλον όμως δεν εννοούμε την ίδια.:)
Δεν μένω Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
η ομορφοτερη καθηγητρια ειναι αυτη που βαζει τις λιγοτερες ασκησεις............:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Και το βραβείο για το καλύτερο θρεντ του ischool απονέμεται, τουρουτουρουυυυυυυυυυυυυυυ, σε αυτό εδώ το θεματάκι.Congrats στον OP.
Εγώ να σημειώσω την κ@υλα που μου κάνει έκθεση, καθώς και δύο νάρες στο φροντ που με βάζουν σε σκέψεις να πάω θεωρητική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Topic starter πές μου διεύθυνση να σου στείλω φωτό να ξελαφρώσεις καμάρι μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
πω πωω.....να δείτε τι έγινε μες στην τάξη μας όταν μπήκε για πρώτη φορά μέσα η καθηγήτρια της οικιακής οικονομίας!!!! στο διάλειμμα όλοι είχαν μαζευτεί γύρω της (κυρίως αγόρια φυσικά) και την ρωτούσαν απο που είναι και με τι άσχολείται.... χαχα... καλά δεν λέω είναι όντως πολύ όμορφη και ντύνεται υπέροχα *_*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Να μας τη γνωρίσεις, δεν είναι για τους συμμαθητές σου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
της οικιακής οικονομιας στην 2α γυμνασίου νομίζω,η οποία ήταν πάρα πολύ όμορφη.Βέβαια όταν έβγαινε στον πίνακα οι συμμαθητές μου και εγώ(:P) δεν κοιτάζαμε αυτά που έγραφε...κοιτάζαμε κάποια άλλα πράγματα..
Εμένα με είχε συμπαθήσει και μου έβαζε συνέχεια 20(:P),αν και δεν πρόσεχα ιδιαίτερα αυτά που έλεγε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Απ' ότι βλέπω πάντως οι φιλόλογοι (4-5 πρέπει να είπατε μέχρι τώρα) είναι οι πιο ωραίες!! :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
από φοιτήτριες...οι φιλόλογοι είναι μακράν οι πιο σέξυ φοιτήτριες (με τις πολλές απαιτήσεις μέχρι να τις κατακτήσεις...βγήκε και ομοιοκατάληξη :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Κάποιο τμήμα του σχολείου μας ήταν μια καθηγήτρια αγγλικών... Μπουκιά και συγχώριο... Ψηλή, μαυρομάλλα, όλο το πακέτο.. Κρίμα που δεν την είχα.. Τυχερός ο φυσικός μας (δεν ξέρω αν είναι αλήθεια - έτσι ακουγόταν στο σχολείο).. ;)

Η πιο όμορφη καθηγήτρια όμως που είχα ήταν στο φροντιστήριό μου.. Κάναμε μαζί της Αρχαία Κατεύθυνσης.. Η καλύτερη ώρα.. Μωρό με το μ κεφαλαίο.. :P :inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Για πείτε μας κοπελίτσες..όμορφο καθηγητή είχατε ποτέ; :P

Κωλύομαι να πω κάποια προσωπική περίπτωση λόγω σεξουαλικού προσανατολισμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Α Λυκείου. Τεχνολογία. ΘΕΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
γ γυμνασιου αυτη που μας εκανε κοινωνικη και πολιτικη αγωγη. :redface:

και η γαλλικος! ολα τα αγορια ειμασταν ερωτευμενα μαζι της :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Η φιλολογος μας που μας κανει Ελενη..Δε θα σχολιασω τοσο την ομορφια της, ειναι πανεμορφη γυναικα αλλα το ντυσιμο της...Αχ αυτα τα παπουτσια της!Τα ρουχα της!Εχει γουστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ο χημικος μου φετος στο σχολειο και αυτος που θα μου κανει χημεια του χρονου στο φροντιστηριο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
ο χημικος μου φετος στο σχολειο και αυτος που θα μου κανει χημεια του χρονου στο φροντιστηριο :redface:

αφου και οι δυο σου κανουν χημεια πιστευω πως θα εχετε καλη χημεια μεταξυ σας!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
αφου και οι δυο σου κανουν χημεια πιστευω πως θα εχετε καλη χημεια μεταξυ σας!!!:P
χαχαχαχα ελεοσ! με τον του σχολειου δεν θα το ελεγα... ειναι μονο να τον βλεπεις! ο αλλος παλι εμπνεει πιο πολυ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Και στο δημοτικό είχαμε και στο γυμνάσιο και στο λύκειο αλλά και στο πανεπιστήμιο έχουμε ωραίους καθηγητές!!
(μόνο για το νηπιαγωγείο δε μπορώ να μιλήσω γιατί είχα μόνο γυναίκες :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top