Νερό της βρύσης στην Αθήνα

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σήμερα παρατήρησα ότι το νερό της βρύσης μυρίζει υπερβολικά χλώριο? Έχετε παρατηρήσει εσείς κάτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εμενα μου μυριζε παρα πολυ χλωριο ολη την εβδομαδα, τοσο πολυ που δεν μπορουσα να το πιω μερικες φορες. Μαλλον θαριξαν παραπανω απο οσο επρεπε, τι να πω?Παντως κ τωρα μυριζει εντονα. Μηπως προσπαθουν να μας εξοντωσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Μηπως προσπαθουν να μας εξοντωσουν?

σσσσσστ
είναι κι αυτό σχέδιο του μνημονίου θέλουν να μας ξεκάνουν σιγά σιγά για να μην έχουν να πληρώνουν μισθούς και συντάξεις. :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
αυτο με το χλωριο εγω το εχω παρατηρησει καιρο τωρα .Εαν δεν το ξερετε, πριν 2 εβδομαδες περιπου κατερευσε το κεντρικο καναλι που μεταφερει νερο απο την λιμνη του μορνου στην Αθηνα.Γι'αυτο το λογο για να μην υπαρξουν προβληματα στην υδροδοτηση αρχισαν να φερνουν το νερο απο την υλικη μεχρι να το φτιαξουν.Και λεω εγω τωρα , μπας και φταιει αυτη η αλλαγη που εγινε στο συστημα ? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Εμείς τα τελευταία 2 χρόνια πίνουμε μόνο εμφιαλωμένο νερό. Είχαμε σκοπό να αγοράσουμε ένα σύστημα καθαρισμού νερού αλλά οι καιροί είναι δύσκολοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top