Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 170)
  • Ποδόσφαιρο

    Ψήφοι: 38 22.4%
  • Μπάσκετ

    Ψήφοι: 47 27.6%
  • Βόλεϋ

    Ψήφοι: 31 18.2%
  • Handball

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κολύμβηση

    Ψήφοι: 24 14.1%
  • Ενόργανη Γυμναστική

    Ψήφοι: 6 3.5%
  • Στίβος

    Ψήφοι: 17 10.0%
  • Σκι

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

    Ψήφοι: 13 7.6%
  • Τένις

    Ψήφοι: 33 19.4%
  • Ping-pong

    Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κωπηλασία

    Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

    Ψήφοι: 18 10.6%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

mimika

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγώ ασχολούμαι με το volleyball εδώ και αρκετά χρόνια...το αγαπω πολύ και ειναι ενας δημιουργικός τροπος να ξεφεύγω απο την πίεση του σχολείου...:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:....:lol::lol::lol::lol::lol::lol:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Μπάσκετ με αντίπαλο τον mostel :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τα αθλήματα και η γυμναστική γενικά είναι η μεγάλη μας πληγή!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Εγώ ασχολούμαι με το volleyball εδώ και αρκετά χρόνια...το αγαπω πολύ και ειναι ενας δημιουργικός τροπος να ξεφεύγω απο την πίεση του σχολείου...:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:....:lol::lol::lol::lol::lol::lol:!!!

Πήγαινα κι εγώ βόλει 4 χρόνια. Ήμουν στην μικτή κρήτης και είχα κάνει προπονήσεις με την εθνική παμπαίδων. Όμως σταματησα και τώρα πάω γυμναστήριο. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foxterakoc

Νεοφερμένος

Ο Moca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ κάνω στίβο και είμαι στον 2ο χρόνο που έχω αρχίσει.Ασχολούμαι με τις μεσαίες αποστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Πήγαινα κι εγώ βόλει 4 χρόνια. Ήμουν στην μικτή κρήτης και είχα κάνει προπονήσεις με την εθνική παμπαίδων. Όμως σταματησα και τώρα πάω γυμναστήριο. :no1:

ΣΤΗΝ ΠΟΙΑ? :!: :!: :!:

Από που είσαι ρε πατριώτη?





Λοιποον... για να δούμε...

Στο ποδόσφαιρο ποτέ δεν έχω παίξει καλά. Κάνω άστοχα σουτ, λάθος πάσες, χάλια στο τέρμα (φορώ και βιτρίνα). :D:P

Στο μπάσκετ δεν υπάρχει ούτε ένας που να μη με παραδέχεται...
Κάτι το ύψος, κάτι η δύναμη, κάτι τα μεγάλα καλάθια που είναι εύκολο να τα πετύχεις, με κάνουν στο μπάσκετ ίσως τον καλύτερο στης τάξης! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Εγώ από Δ' Δημοτικού μέχρι Γ' Γυμνασίου συμμετείχα στην τοπική ομάδα μπάσκετ. Πέρα από τις προπονήσεις είχαμε και τοπικά πρωταθλήματα :)

Έχει τώρα 3 περίπου χρόνια που πηγαίνω γυμναστήριο και κάνω διάφορα προγράμματα, όπως πχ aerobic, power yoga, pilates, διάδρομο και όργανα.

[Στην τηλεόραση όμως μου αρέσει να βλέπω ποδόσφαιρο, ειδικά όταν παίζει η Εθνική μας :hellas: και η ομάδα μου (ΑΕΚ-και δεν θέλω σχόλια...... :P) ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Μπαστετ παιρνει Χ
Ποδοσφαιρο Χ
Volley X
Κολυμβηση Χ
Πολο θελω να ασχοληθω
Tennis πολυ καλος και μου αρεσει αλλα φετος δνε μπορεσα λογω ελληψης χρονου
Γυμναστηριο Απο του χρονου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Στην τηλεόραση όμως μου αρέσει να βλέπω ποδόσφαιρο, ειδικά όταν παίζει η Εθνική μας :hellas: και η ομάδα μου (ΑΕΚ-και δεν θέλω σχόλια...... :P) ]
και στη τηλεοραση μαλλον θα συνεχισεις να την βλεπεις γιατι πρωταθλημα δεν προκειτε να παρετε :P[
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Άλλο ένα σχόλιο χωρίς νόημα λοιπόν.
Εγώ έπαιζα πολλά χρόνια τένις, γύρω στα 8, αλλά έχω καιρό να παίξω, δεν βρίσκω συμπαίχτες εδω πέρα :( .
Καλοκαιράκι παίζω αρκετά, έχω παρέα στην Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
ΣΤΗΝ ΠΟΙΑ? :!: :!: :!:

Από που είσαι ρε πατριώτη?

Ηράκλειο Κρήτης, 11ο Λύκειο Ηρακλείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Ολε πατριδα βλεπω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα πολύ να ασχοληθώ με το box ή με το kick boxing...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ηράκλειο Κρήτης, 11ο Λύκειο Ηρακλείου.

Είναι και η καταγωγή σου από εκεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ασχολούμε σκι, μπάσκετ και στίβο. Σαν το σκι δεν υπάρχει όμως κανένα. Γιατί στο σκι είσαι εσύ και το χιόνι κανείς άλλος. Φαντάσου να το γωνιάζεις και να αφήνεις πίσω ένα σύννεφο χιονιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Είναι και η καταγωγή σου από εκεί?

Εσύ τους Ηρακλιώτες δεν τους έλεγες μουσκάρια???:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrew_org

Νεοφερμένος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ασχολουμαι με στιβο. 400 μετρα με εμποδια.η αθληση πρεπει να μας γινει τροπος ζωης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Babalu

Νεοφερμένος

Η Λουιζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
εχω κανει πολλα αθληματα! τεννις, κολύμβηση, μπαλέτο, ακροβατική κ ενόργανη
αλλα τελικα με κερδισε το τραμπολινο!!!
με το οποιο ασχολουμαι σε επιπεδο πρωταθλητισμού εδω και 7 χρονια!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εσύ τους Ηρακλιώτες δεν τους έλεγες μουσκάρια???:P:P:P

Γι' αυτό ρωτάω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foxterakoc

Νεοφερμένος

Ο Moca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Andrew_org Σε Ποιό σύλλογο πάς?Εγώ παω στον Πανελλήνιο Γυμναστικό Σύλλογο.Πήγες στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα το καλοκαίρι στο Λιτόχωρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top