Καλύτερη λατινοαμερικανική παιδικοεφηβική σειρά

Ποια η καλύτερη λατινοαμερικανική παιδικοεφηβική σειρά

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 92)
  • Carrusel

    Ψήφοι: 10 10.9%
  • Chiquititas

    Ψήφοι: 10 10.9%
  • Cebollitas

    Ψήφοι: 37 40.2%
  • El diario de Daniela

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Rebelde way

    Ψήφοι: 20 21.7%
  • Patito feo

    Ψήφοι: 2 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 13 14.1%

nikosSinCara

Νεοφερμένος

Ο Sheldon Cooper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εμένα παιδιά μου αρέσουν αυτές οι νεανικές σειρές....τις έβλεπα πάντα..,,..,

έχω δει ατρόμητους , όλα τα chuiqititas , ανυπότακτες καρδιές , πάττυ , φλορισιέντα , ,,,,δε θυμάμαι αν ξέχασα κάτι....

αυτό το carouzel που λέτε δε το έχω δει ποτέ .,.,.,.,.,

για έναν περίεργο λόγο αν και το είχε δείξει πολλές φορές σε επανάληψη δεν έχω δει μέχρι το τέλος τους ατρόμητους ,.,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
εμένα παιδιά μου αρέσουν αυτές οι νεανικές σειρές....τις έβλεπα πάντα..,,..,

έχω δει ατρόμητους , όλα τα chuiqititas , ανυπότακτες καρδιές , πάττυ , φλορισιέντα , ,,,,δε θυμάμαι αν ξέχασα κάτι....

αυτό το carouzel που λέτε δε το έχω δει ποτέ .,.,.,.,.,

για έναν περίεργο λόγο αν και το είχε δείξει πολλές φορές σε επανάληψη δεν έχω δει μέχρι το τέλος τους ατρόμητους ,.,



είναι μέχρι το 40

Η σειρά είναι παλιά αλλά είναι σαφώς ανώτερη από τις άλλες που παίχτηκαν μετά απο αυτές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Οι αγαπημενες μου ηταν οι ατρομητοι,ρεμπελντε γουει και 2 μπορει και 3 σειρες που ειχαν σχεση με ορφανοτροφειο(δεν θυμαμαι το ονομα αλλα ηταν γαματες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Κι εγω τα εβλαπα αλλα τωρα που βλεπω κάποια σε επανάληψη μου φαινονται ανόητα,ειδικά η Patty!! Θυμαμαι με αυτο που ειχα πορωθεί ηταν το rebelde way, επαιρνα ακόμα και τα dvd που ειχαν δωρο τα περιοδικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Οι αγαπημενες μου ηταν οι ατρομητοι,ρεμπελντε γουει και 2 μπορει και 3 σειρες που ειχαν σχεση με ορφανοτροφειο(δεν θυμαμαι το ονομα αλλα ηταν γαματες)

Το Chiquititas εννοείς;

Συμφωνώ για τις άλλες δύο:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ταρούσα! Ταρούσα!
Οι ατρόμητοι ήταν και οι δικιοί μου αγαπημένοι. Είχα ρίξει κλάμα με το θάνατο του προπονητή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Το Chiquititas εννοείς;

Συμφωνώ για τις άλλες δύο:).
Ναι ναι αυτο και αλλο ενα πρεπει να ειχε ορφανοτροφειο μεσα,εκτος κι αν το τσικιτιτας ειχε 6 σεζον με διαφορετικους πρωταγωνιστες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Ναι ναι αυτο και αλλο ενα πρεπει να ειχε ορφανοτροφειο μεσα,εκτος κι αν το τσικιτιτας ειχε 6 σεζον με διαφορετικους πρωταγωνιστες :P

Έδειξε πολλά είναι η αλήθεια.Δεν τα έχω δει όλα.

Ρε τώρα που μου τα θυμίσατε ψάχνω να βρω το άλμπουμ με τα αυτοκολλητάκια από το rebelde way αλλά δε θυμάμαι τι το έκανα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Απο τις σειρες που δεν θα εβλεπα με τιποτα , αλλα επειδη τα εβλεπαν οι υπολοιποι σαν χαζη κι εγω τα εβλεπα μαζι τους :/
αυτη η σειρα που μου αρεσε εμενα και δεν ξερω απο ποια χωρα προερχοταν , λεγοταν ''Οι πεταλουδες ελευθερες πετουν'' . :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Εγώ έβλεπα Φλορισιεντα. Τώρα που το ξαναβαλε πάντως δε μπορώ να κάτσω να το δω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Απο τις σειρες που δεν θα εβλεπα με τιποτα , αλλα επειδη τα εβλεπαν οι υπολοιποι σαν χαζη κι εγω τα εβλεπα μαζι τους :/
αυτη η σειρα που μου αρεσε εμενα και δεν ξερω απο ποια χωρα προερχοταν , λεγοταν ''Οι πεταλουδες ελευθερες πετουν'' . :)

Αργεντινικο πρεπει να ηταν και το εβαζε το σταρ(?) καθε βραδυ.
Το παρακολουθουσα φανατικα με τα αδερφια μου σε σημειο που καναμε τοση φασαρια που εφτανε η πιεση των γονιων στο 20!:P
Ωραιες εποχες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ντάξει,ομολογώ ότι μια περίοδο έβλεπα Ανυπότακτες καρδιές :redface: Τι να κάνω,όλα τα κοριτσάκια το περάσαμε αυτό!!:P(αίσχος ήταν τώρα που το θυμάμαι :P τότε όμως μ' άρεσε :pfff:)
Αλλά μία ήταν Η σειρά: ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ!!!:D
Ταρούυυυυυσα,Ταρούυυυυσα! :clapup::clapup::P
Αν συναντήσεις στο δρόμοοο................λαλαλαλαλαααααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefania96

Νεοφερμένος

Η Stefania96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Η αγαπημένη μου σειρά ήταν η Παολίνα <3
The best:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily_

Νεοφερμένος

Η emily_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μπορώ περήφανα να πω πως έβλεπα όλες αυτές τις σειρές εκτός από το Carrusel που δεν το πρόλαβα.Πολλοί είναι αυτοί που τις κατηγορούν αλλά πιστέυω ακόμη πως είναι μακράν καλύτερες σε σχέση με τα τούρκικα που προβάλλονται σήμερα.Εκτός απ' τα γκομενικά περνούσαν και σημαντικά μηνύματα όπως τη σημασία της φιλίας κ.α...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ντάξει,ομολογώ ότι μια περίοδο έβλεπα Ανυπότακτες καρδιές :redface: Τι να κάνω,όλα τα κοριτσάκια το περάσαμε αυτό!!:P(αίσχος ήταν τώρα που το θυμάμαι :P τότε όμως μ' άρεσε :pfff:)
Αλλά μία ήταν Η σειρά: ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ!!!:D
Ταρούυυυυυσα,Ταρούυυυυσα! :clapup::clapup::P
Αν συναντήσεις στο δρόμοοο................λαλαλαλαλαααααααα :D
Καλά τώρα ατρόμητους και ποιός δεν έβλεπε:P
Πάντως ο Ταρούσα ήταν μορφή, δεν υπήρχε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Ατρομητοιι!!!Αν το εβαζε και τωρα θα το εβλεπα σιγουρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Rebelde Way...

Είχα μεγάλο κόλλημα με αυτή τη σειρά. Ήταν φοβερή όπως και η Luisiana Lopilato!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Το τσικιτιτας ηταν απιστευτο! Καθε μερα μετα το σχολειο το εβλεπα ανελλιπως.
Φιλε Fedde le Grand, η Lopilato ειναι οντως θεα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Rebelde Way...

Είχα μεγάλο κόλλημα με αυτή τη σειρά. Ήταν φοβερή όπως και η Luisiana Lopilato!

H Μία; :P

Προσωπικά από τις κοπέλες προτιμούσα τη Μαρίζα. :redface:

Η Μία ήταν χαζή και η Μαρίζα γαμάτη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
H Μία; :P

Προσωπικά από τις κοπέλες προτιμούσα τη Μαρίζα. :redface:

Η Μία ήταν χαζή και η Μαρίζα γαμάτη! :D
Μα γιατί κανένας δεν πήγαινε τη Μια? :P
Θυμάμαι παντού την θάβανε και την είχανε σε λιγότερη εκτίμηση από τους υπόλοιπους.
Μια εποχή 'εφτασα στο σημείο να τη λυπάμαι που δεν είναι τόσο δημοφιλής. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top