Περνώντας δύσκολες ώρες στη γυμναστική

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Λοιπον καλησπερα!
Ειμαι νεα εδω και εκανα λογαρισμο για να μοιραστω ενα μεγαλο προβλημα μου, καθως και για να παρω καποιες συμβουλες απο εσας!
Οπως θα καταλαβατε απο τον τιτλο του θεματος, εχω ενα θεματακι με αυτο το απαισιο και πραγματικα ανωφελο(τουλαχιστον για μενα) μαθημα. Καθε φορα που ερχεται η ωρα της γυμναστικης με πιανει ενα τρομερο αγχος, ενας ανυποφορος στομαχοπονος. Δεν μπορω ουτε μπαλα να πιασω στα χερια μου, ουτε να τρεξω καλα καλα! Δεν εχω καμια κλιση προς τα αθληματα και ποτε μου δεν υπηρξα καλη σε οποιοδηποτε αθλημα..και γενικοτερα στη γυμναστικη.
Με ενοχλει αφανταστα το οτι ακουω διαφορες κακοηθειες απο κατι βλακες της ταξης μου, οταν π.χ παω να κανω ενα σερβις και πηγαινει στο γαμο του καραγκιοζη ή οταν προσπαθω να δωσω μια απλη πασουλα και αντι γι'αυτο τρωω τα μουτρα μου. Οκ, ενταξει!!Ειναι κομπλεξικα και νομιζουν οτι εινια τελειοι..αλλα εγω εκεινη τη στιγμη νιωθω απαισια και οσο και αν προσπαθω να διακωμωδισω το γεγονος δεεεεν μου βγαινει. Αμ το αλλο; Εχουν παρει χαμπαρι ολοι τι αχρηστη και ατσουμπαλη ειμαι και πολυ απλα δεν μου δινουν σημασια στο παιχνιδι, για να δειξω και γω οτι προσπαθω ακουμπωντας και γω μια φορα τη μπαλα!!Οχι οτι αν την ακουμπησω θα καταφερω και τιποτα...μιλαμε δεν ειμαι ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΗ!!!!!!!Και επιπλεον εχω και αυτη τη γυμναστρια να με βαζει με το ζορι στο παιχνιδι, ενω της λεω οτι δε καταφερνει τιποτα με αυτο..
Το προβλημα ειναι αρκετα σοβαρο και δε ξερω πως θα τα βγαλω περα εως το τελος της χρονιας..
Λοιπον τι προτινετε?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Με ενοχλει αφανταστα το ακουω διαφορες κακοηθειες απο κατι βλακες της ταξης μου, οταν π.χ παω να κανω ενα σερβις και πηγαινει στο γαμο του καραγκιοζη ή οταν προσπαθω να δωσω μια απλη πασουλα και αντι γι'αυτο τρωω τα μουτρα μου. Οκ, ενταξει!!Ειναι κομπλεξικα και νομιζουν οτι εινια τελειοι..αλλα εγω εκεινη τη στιγμη νιωθω απαισια και οσο και αν προσπαθω να διακωμωδισω το γεγονος δεεεεν μου βγαινει. Αμ το αλλο; Εχουν παρει χαμπαρι ολοι τι αχρηστη και ατσουμπαλη ειμαι και πολυ απλα δεν μου δινουν σημασια στο παιχνιδι, για να δειξω και γω οτι προσπαθω ακουμπωντας και γω μια φορα τη μπαλα!!Οχι οτι αν την ακουμπησω θα καταφερω και τιποτα...μιλαμε δεν ειμαι ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΗ!!!!!!!Και επιπλεον εχω και αυτη τη γυμναστρια να με βαζει με το ζορι στο παιχνιδι, ενω της λεω οτι δε καταφερνει τιποτα με αυτο

Λοιπον αφου τους πλακωσεις στο ξυλο τους μαγκες,θα πιασεις τη γυμναστρια και θα της πεις ''και τωρα οι 2 μας:whistle:'':P

Μετα απο αυτο το ευχαριστο daydreaming,ας περασουμε στην ουσια:P

Πηγαινε μονη σου μια μερα και πιασε τη γυμναστρια και πες της το και το,και οτι νιωθεις απαισια και τα τοιαυτα,πες της να σου δινει καμια μπαλα να κανετε ομαδα και για κανενα αλλο παιχνιδι,οπως μπασκετ ξερω γω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Της εχω ηδη μιλησει..δεν παιρνει απο λογια, ενω βλεπει οτι ειμαι τελειως αχρηστη.
Και πιστεψε με εχω δοκιμασει και μπασκετ και απο ολα!Δεν μπορω οσο και να προσπαθησω..ισως να ακουγεται καπως, αλλα ειναι αληθεια!

Και να ηξερες ποσο πολυ θα μου αρεσε να τα πλακωσω στο ξυλο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Της εχω ηδη μιλησει..δεν παιρνει απο λογια, ενω βλεπει οτι ειμαι τελειως αχρηστη.
Και πιστεψε με εχω δοκιμασει και μπασκετ και απο ολα!Δεν μπορω οσο και να προσπαθησω..ισως να ακουγεται καπως, αλλα ειναι αληθεια!

Και να ηξερες ποσο πολυ θα μου αρεσε να τα πλακωσω στο ξυλο :D

ωραια αφου δεν λειτουργει αυτο κανε το αλλο: πες της οτι εισαι αδιαθετη να σε αφηνει στην ακρη,οσο για τις επομενες φορες?απλα δν πατας στην ωρα της γυμναστικης!ποσες μονοωρες μπορεις να κανεις?κανε τες;)

Αμε εχεις και κολλητιλικια με τν αποσιολογο να την γλιτωνεις ακομα καλυτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Aυτά γίνονται στο δημοτικό και στο Γυμνασιο και δεν μπορείς να κάνεις τίποτα γι αυτό. Τα παιδάκια αν και τα παρουσιάζουν οι ενήλικες ως αθώα στην πραγματικότητα είναι οι μεγαλύτεροι εγωιστές, οι μεγαλύτεροι ρατσιστές και οι μεγαλύτεροι ξερόλες γιατί απλώς αυτά που λένε και κάνουν δεν τα σκέφτονται καθόλου.


Υπομονή μέχρι το Λύκειο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Προτείνω να σταματήσετε τις βλακειούλες τα παιδιά αυτής της ηλικίας.Η σωματική άσκηση,δεν είναι πολυτέλεια,είναι κάτι που ο ανθρώπινος οργανισμός έχει ανάγκη.Είσαι 15 χρονών παιδί,αν δεν προσέχεις τον εαυτό σου από τώρα τι θα κάνεις στα 45?Το pc είναι πιο ωφέλιμο?

Αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να αλλάξεις τον τρόπο που το βλέπεις.Αν δε θέλεις να συμμετέχεις κάπου για κάποιο λόγο,δεν το κάνεις.Κάνεις κάτι άλλο που σου αρέσει.Όπως έχω τονίσει και παλαιότερα,έχω τραυματικές εμπειρίες από τη γυμναστική του δημοτικού,επειδή ο γυμναστής μου ήταν μια πολύ περίεργη κατάσταση.Φυσικά και δεν έκατσα να επηρεαστώ από τα οχτάρια που μου χάλαγαν τον έλεγχο,περίμενα απλά να πάω γυμνάσιο,γιατί ήξερα ποιος είχε το πρόβλημα.

Στο σχολείο,από το γυμνάσιο και μετά,γενικά όταν παίζαμε μπάλα(παίζουμε ακόμα στις διακοπές),δεν άφηνα όλη την ομάδα μου σε ησυχία.Τους αμυντικούς κυρίως(που να δεις πανηγύρι όταν δεν υπήρχαν),αλλά και τους υπόλοιπους.Φωνές,κακό,νεύρα,από όλα είχαμε.Στην τελική μας ωφελούσε όμως.Ξεδίναμε εκεί από όλα μας τα άγχη και παίρναμε δύναμη στο να συνεχίζουμε και στα μαθήματα.Ξελαμπικάραμε πως το λένε.Και γυρνάγαμε όλοι στην τάξη φιλαράκια.Οκ,εσύ δεν είσαι τόσο φανατική,το κατάλαβα.Αλλά μη μου πεις πως δεν μπορείς να πάρεις μια μπάλα βόλεϋ για να παίξεις με μια δυο φίλες σου σε μια γωνία.

Μάθετε να μην τα παρατάτε με το παραμικρό.Συζήτησε με τους γονείς,την καθηγήτρια και τους συμμαθητές σου με ποιους τρόπους μπορεί να γίνει αυτή η ώρα ποιο ευχάριστη,αντί να κοιτάς τρόπους να την αποφύγεις.

Και πριν έρθουν ένα δυο καλοθελητές να πουν για υγεία,βάρος,προβλήματα,και λοιπά,η χαλαρή και προσεγμένη άσκηση είναι απαραίτητη για όλους.Ακόμη κι εγώ που δεν είμαι προπονητής μια χαρά εβγαζα προπόνηση καμιά φορά με τους συναθλητές μου στη σχολή.Είχαμε και παιδάκια υπέρβαρα,και δυνατούς αθλητές,από όλα.Η γυμνάστρια της ,που είναι επαγγελματίας,προφανώς μπορεί να κάνει κάτι για κάθε τύπο παιδιού.Για αυτό πληρώνεται.Αν δεν το έκανε ήδη,ζήτα το εσύ,ή οι γονείς σου.

Ξέρω πως μερικά παιδιά είναι ευαίσθητα.Μην παίζεις με όσους σου τη σπάνε.Κάνε οτιδήποτε άλλο.Μίλα με αυτούς που πρέπει και θα σε βοηθήσουν.Αν δε βοηθήσεις εσύ τον εαυτό σου τώρα που είσαι παιδάκι όμως,σε κάποια χρόνια δε θα σηκώνεσαι από τον καναπέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Χαχα εχω εξαντλησει ολων των ειδων τις δικαιολογιες..και τι δεν εχω πει να ρωτας :D

Οσο για τις απουσιες και αυτα μωρε..δεν μου αρεσουν και ιδιαιτερα!
Ασε που θελω να εχω εναν καλο βαθμο για να μη πεσει ο γενικος μου, γιατι οσο να πεις ειναι χοντρο σπασιμο να εχεις χημεια 20 και γυμναστικη πιο κατω :mad:

Βεβαια δεν με καιει τοσο πολυ το θεμα του βαθμου..απλα δεν ξερω τι αλλο να κανω πια!
Καθε φορα μαλωνουν τα παιδια για το ποιος ΔΕΝ θα με παρει..τοσο χαζα ειναι βλεπεις!!!!!!
Ε και στο τελος αφου βγει ο 'ατυχος' που θα με εχει στην ομαδα του, το παιχνιδι αρχιζει και εγω απλα παρακολουθω ακομη και αν ειμαι μεσα...ε και καμια φορα κουναω κανα ποδι, κανα χερι για να δειξω οτι ενδιαφερομαι..
Ειναι χαλιαααααααα..ΩΧ και αυριο εχουμε πρωι πρωι κιολας :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
τοτε σπασε κανα χερι κανα ποδι,να βρεισ της ησυχια σου ως το πασχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Οχι δεν μπορω να πιασω μπαλα..δεν φταιω εγω γι'αυτο!!
Απο παντα ειχα αυτο το προβλημα..απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου..
Κ σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση δεν θα ελεγα πως ο η/υ ειναι πιο ωφελιμος..προς θεου δηλαδη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Καθε φορα μαλωνουν τα παιδια για το ποιος ΔΕΝ θα με παρει..τοσο χαζα ειναι βλεπεις!!!!!!

So what?Παίζε εσύ κοπέλα μου για πάρτη σου.

Και με εμένα γίνόταν στο δημοιτκό γιατί ήμουν κάπως μικρόσωμος.

Πλέον γίνεται κάπως αλλιώς:

Έναρξη Α ημιχρόνου:διαλέγω τον Κ!κι ο άλλος:φτου και τον ήθελα...
Έναρξη Β ημιχρόνου:Ρε συ τον Κ,μήπως τον θέλεις ακόμα?Μου έχει πρήξει τα ... με τις γκαρίδες :mad: Κι ο άλλος:ααα τώρα τον πήρες:D


Δεν καταλαβαίνω τι εννοούν:(

Οχι δεν μπορω να πιασω μπαλα..δεν φταιω εγω γι'αυτο!!
Απο παντα ειχα αυτο το προβλημα..απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου..

Δεν μπορείς να πιάσεις μπάλα? Πως το εννοείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
χαχα pure seduction οφειλω να ομολογησω οτι δινεις πολυ καλες συμβουλες :Ρ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
χαχα pure seduction οφειλω να ομολογησω οτι δινεις πολυ καλες συμβουλες :Ρ :)
το εχω εμφυτο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Δεν ειμαι κουλη!!
οταν λεω οτι δεν μπορω να πιασω μπαλα, εννοω οτι δεν μπορω με τιποτα..με οσες προσπαθειες και αν καταβαλλω, να παιξω μια φορα φυσιολογικα..
ειμαι λιγο αντιαθλητικη τι να κανουμε;
και δεν ειναι οτι βαριεμαι και απλως δεν προσπαθω..ειναι οτι η γυμναστικη και γω δεν τα πηγαιναμε ποτε καλα..και ξερω πως θα ακουσω πολλα απ τους χαζους συμμαθητες..βλεπεις αυτοι ειναι τελειοι..ετοιμοι για το πρωταθλημα..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
χαχα pure seduction οφειλω να ομολογησω οτι δινεις πολυ καλες συμβουλες :Ρ :)

Η Pure μας είναι γνωστή για αυτό το λόγο στο φόρουμ.Ακολούθησε πιστά τις συμβουλές της σε όλους τους τομείς της ζωή σου και θα γνωρίσεις την επιτυχία!:D

το εχω εμφυτο:whistle:

:whistle: Φοβάμαι.

Δεν ειμαι κουλη!!
οταν λεω οτι δεν μπορω να πιασω μπαλα, εννοω οτι δεν μπορω με τιποτα..με οσες προσπαθειες και αν καταβαλλω, να παιξω μια φορα φυσιολογικα..
Φυσιολογικά σημαίνει να τονώνει τους μύες σου,και να βοηθά τον καρδιακό σου μυ,όπως και το να ελευθερώνει ορμόνες και να βοηθά το μεταβολισμό σου.Ποιος χε@@@κε αν θα φας τον πόντο?(Για τους άλλους,οι δικοί μου αμυντικοί όταν τρώμε γκολ είναι ... )


ειμαι λιγο αντιαθλητικη τι να κανουμε;
Αναγνώρισε το off-side του Κατσουράνη.Μπορείς κι εσύ!:)

και δεν ειναι οτι βαριεμαι και απλως δεν προσπαθω..ειναι οτι η γυμναστικη και γω δεν τα πηγαιναμε ποτε καλα..και ξερω πως θα ακουσω πολλα απ τους χαζους συμμαθητες..βλεπεις αυτοι ειναι τελειοι..ετοιμοι για το πρωταθλημα..:whistle:
F@k them,παιδιά που δε θα καταφέρουν τίποτα στη ζωή τους.Παίζε με τα ένα,δύο,πέντε άτομα που δεν είναι μαγκάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

navarhos

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Οχι δεν μπορω να πιασω μπαλα..δεν φταιω εγω γι'αυτο!!
Απο παντα ειχα αυτο το προβλημα..απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου..
Κ σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση δεν θα ελεγα πως ο η/υ ειναι πιο ωφελιμος..προς θεου δηλαδη!

Δεν ειμαι κουλη!!
οταν λεω οτι δεν μπορω να πιασω μπαλα, εννοω οτι δεν μπορω με τιποτα..με οσες προσπαθειες και αν καταβαλλω, να παιξω μια φορα φυσιολογικα..
ειμαι λιγο αντιαθλητικη τι να κανουμε;
και δεν ειναι οτι βαριεμαι και απλως δεν προσπαθω..ειναι οτι η γυμναστικη και γω δεν τα πηγαιναμε ποτε καλα..και ξερω πως θα ακουσω πολλα απ τους χαζους συμμαθητες..βλεπεις αυτοι ειναι τελειοι..ετοιμοι για το πρωταθλημα..:whistle:
ΜΠΟΡΕΙΣ ν πιασεις μπαλα.Απλα δεν ΘΕΛΕΙΣ.Γιατι συγκρινεις τον εαυτο σου με τα αλλα παιδια ?Υπαρχουν κανονες που οριζουν το ποσο καλος πρεπει να εισαι για να συμμετασχεις σε αθληματα ?
Εγω δεν ξερω να παιζω ποδοσφαιρο...ουτε πασα δεν ξερω να δινω:redface:.Παρολα αυτα τα Σ/Κ επαιρνα τη μπαλα και βαραγα σουτακια στον τοιχο:P.Ποτε δεν ειπα οτι δεν θα επιανα μπαλα στα χερια μου επειδη ο χ ή ο ψ ξερει πολυ καλο ποδοσφαιρο και εγω ειμαι αχρηστος γιατι δεν παιζω ουτε στο ελαχιστο σαν κι αυτους.
Αλλα ας μην το περιορισουμε στην μπαλα...Γυμναστικη δεν ειναι μονο το ποδοσφαιρο,το μπασκετ,το βολευ.Γυμναστικη ειναι και ο χορος και το τρεξιμο και οι ασκησεις στα στρωματα;).Που το δυσκολο να συμφωνησετε μια ομαδα παιδιων να κανετε χορο ...?
Με λιγα λογια,οπως καταλαβαινεις,το προβλημα δεν ειναι οτι δεν την εχεις τη γυμναστικη μεσα σου,απλως καθεσαι και ακους τις βλακειες του/της καθε ηλιθιου/-ας που το παιζει μαγκακι, σε μειωνει και σε κανει να αισθανεσαι ασχημα γι αυτο που εισαι.Γραψ' τους/τες κανονικοτατα και βρες δυο,τρεις,πεντε φιλες σου (οπως ειπε και ο Chemwizard) και διασκεδαστε αυτο το 45λεπτο...
Α, και οπως προειπα, δεν ειναι αναγκαιο να ασχοληθεις με μπαλα στο μαθημα της γυμναστικης...

Υ.Γ..Εγω αυτη τη στιγμη ειμαι φοιτητης και ζω την φοιτητικη μου ζωη.Αυτοι που μου το επαιζαν μαγκες ειναι ολη μερα σε μια καφετερια με ενα καφε στο χερι και τσακωνονται για το αν ηταν offside ή οχι του Κατσουρανη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Φωτη δυστυχως με υποχρεωνει η καθηγητρια να παιξω βολλευ, βασικα στο προηγουμενο τριμηνο με υποχρεωνε να παιξω μπασκετ και στο τριτο τριμηνο θα με υποχρεωσει να παιξω ποδοσφαιρο..ετσι παει!!
εγω θα προτιμουσα να κανω μονη κανα 2-3 γυρους στην αυλη η κατι αλλο τελος παντων αναλογα με τα κεφια μου..
δεν αφηνει κανεναν ομως να κανει κατι που θελει!!
βλεπεις, φταιει λιγο κι αυτη που σιχαινομαι το συγκεκριμενο μαθημα..ποτε δεν μας αφηνει μια ελευθερη ωρα να κανουμε κατι η παρεα..παντα το δικο της να γινεται, ΠΑΝΤΑ!
Α! μια φορα μας ειχε αφησει να παιξουμε μηλα (περιττο να πω πως καηκα με τη πρωτη:redface:)

Επειδη ειπες πως δεν ειναι απαραιτητο να ασχοληθω με μπαλα στη γυμναστικη, γι'αυτο το λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
e λοιπον ολα τα κοριτσια εδω ετσι ειναι.Τι οι αλλες ειναι καλυτερες δηλαδη???
Αλλα βεβαια κι εμενα με νευριαζει οταν την μπαλα την αντιμετωπιζετε σαν πυρηνικη βομβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Προσωπικα δεν αντιμετωπιζω τη μπαλα σαν πυρηνικη βομβα..το αντιθετο μαλιστα..εχω τοσα πολλα νευρα που θα ηθελα πολυ να τη βαρεσω και να παει σε καποια συγκεκριμενα κεφαλια..απλως την αγνοω τελειως, γιατι σιγουρα αν προσπαθησω να βαρεσω θα κανω λαθη και μεταααααα..ποιος τα ακουει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Προσωπικα δεν αντιμετωπιζω τη μπαλα σαν πυρηνικη βομβα..το αντιθετο μαλιστα..εχω τοσα πολλα νευρα που θα ηθελα πολυ να τη βαρεσω και να παει σε καποια συγκεκριμενα κεφαλια..απλως την αγνοω τελειως, γιατι σιγουρα αν προσπαθησω να βαρεσω θα κανω λαθη και μεταααααα..ποιος τα ακουει..


εξασκηση θελει...αν σε νοιαζει τοσο πολυ παρε μια μπαλα και πηγαινε καπου ενα απογευμα και κλωτσα την
αλλιως παρτε τα κοριτσια μια μπαλα βολευ(η κατι) και παιξτε ξεχωριστα.Εμας ετσι κανουν γιατι κι εμεις δεν τις παιζουμε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Μηπως φορας γιαλια? Η ξαδελφη μου φοβοταν να παιξει μπαλα (μπασκετ,βολει κλπ)λογω των γιαλιων μυωπιας που φοραγε με αποτελεσμα να εχει σε ολα τα μαθηματα 19-20 κ γυμναστική 14 .Ο γυμναστης δε ελεγε οτι ηταν παντελως αγυμναστη ενω εκανε μπαλετο απο τα 4 χρονια της.Πλακα ειχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top