Οδηγική συμπεριφορά στην Ελλάδα!

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Ενα βιντεακι για οσους θελουν να μαθουν να οδηγουν και για οσους ηδη ξερουν την κατασταση στους ελληνικους δρομους(καθε φορα με τον σταυρο στο χερι ειμαι)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Το βιντεάκι λέει μεγάλες αλήθειες.... :) Μας αναφέρει με ένα έμφυμο τρόπο ότι ο κ.ο.κ δεν μπορεί να εφαρμοστεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγω προσωπικα θελω να δω οδηγο συην ελλαδα που να σταματαει στις διαβασεις πεζων:Pειχα παει γερμανια και οταν γυρισα απο συνηθεια πηγα να περασω απο διαβαση,κοντεψε να χτυπησει και με εβρισε!!!!!!!!!!!!! :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγω προσωπικα θελω να δω οδηγο συην ελλαδα που να σταματαει στις διαβασεις πεζων:Pειχα παει γερμανια και οταν γυρισα απο συνηθεια πηγα να περασω απο διαβαση,κοντεψε να χτυπησει και με εβρισε!!!!!!!!!!!!! :@
Στο αεροδρόμιο που πέφτουν πρόστιμα σταματάνε όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top