Ερωτική παρεξήγηση

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
παίδες είμαι χάλια...χτες είχα κανονίσει να βγώ με δυο κοπέλες από fcbook και εναν φιλο μ..το ειχα πει και στην κοπελα μου..βεβαια στην αρχή δεν ήθελε να βγώ μαζί τους αλλα τελικά την έπεισα οτι δέν τρέχει τιποτα..που είναι κ η αληθεια δηλαδή.μόλις συναντήθηκα με τις κοπέλες έσκασε μύτη η δικια μου και άρχισε και μου φώναζε μπροστά στον κόσμο...ρόμπα,ξεκούμπωτη,μεταξωτή με έκανε...και τελικα μου χάλασε την βραδιά..ισως και να είναι δικό μου το φτέξιμο..δεν έπρεπε να είχα κανονίσει μαζί τουσ..η δικια μου είναι πολύ ζιλιάρα και απο ο,τι φένεται δεν μου έχει καθόλου εμπιστοσύνη..:((((...τωρα έχουμε μαλώσει και δέν ξέρω τι να κάνω...δεν θέλω να είμαστε μαλωμένοι γιατί την αγαπώ πολύ!!τι μου προτίνετε να κάνω ωστε να γίνουν όλα όπως πριν?μου αρέσει βέβαια και αυτή που βγήκαμε χτες...confused...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
παίδες είμαι χάλια...χτες είχα κανονίσει να βγώ με δυο κοπέλες από fcbook και εναν φιλο μ..το ειχα πει και στην κοπελα μου..βεβαια στην αρχή δεν ήθελε να βγώ μαζί τους αλλα τελικά την έπεισα οτι δέν τρέχει τιποτα...

Εισαι καλη μαλαγανα και του λογου σου:whistle:

που είναι κ η αληθεια δηλαδή

και καλα:whistle:

μόλις συναντήθηκα με τις κοπέλες έσκασε μύτη η δικια μου και άρχισε και μου φώναζε μπροστά στον κόσμο...ρόμπα,ξεκούμπωτη,μεταξωτή με έκανε...και τελικα μου χάλασε την βραδιά..ισως και να είναι δικό μου το φτέξιμο..δεν έπρεπε να είχα κανονίσει μαζί τουσ..η δικια μου είναι πολύ ζιλιάρα και απο ο,τι φένεται δεν μου έχει καθόλου εμπιστοσύνη..

και πολυ καλα κανει και δεν σου εχει εμπιστοσυνη;)

..τωρα έχουμε μαλώσει και δέν ξέρω τι να κάνω...δεν θέλω να είμαστε μαλωμένοι γιατί την αγαπώ πολύ!!τι μου προτίνετε να κάνω ωστε να γίνουν όλα όπως πριν?μου αρέσει βέβαια και αυτή που βγήκαμε χτες...confused..

Λεω και εγω,θα το παραδεχτει,δεν θα το παραδεχτει:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είστε και Α' Γυμνασίου. Όταν μεγαλώσετε τι θα κάνετε; :eek:

Χώρισέ την και φτιάξτα με την άλλη που βγήκατε εχθές. Τι πάει να πει είναι ζηλιάρα; Το πάθημα θα της γίνει μάθημα και θα γλιτώσεις πολλά μελλοντικά της αγοράκια από τέτοια συμπεριφορά και ανάλογες σκηνές. Είναι προσφορά στην κοινωνία. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Pure_Seduction....δεν είναι έτσι..εγώ την αγαπώ την κοπέλα μου..Β' γυμνασίου είμαστε για την ακρίβεια..και δέν είμαι μαλαγάνας..απλα μίλαγα με την κοπέλα στο fc και μ είπε να βραθούμε...τελιως φιλικά πάντα...δηλαδή εσείς δεν έχετε βγεί με άτομα του αντίθετου φίλου που τα βλέπετε μόνο σαν φίλοι??τελοσ πάντων...ο,τι έγινε έγινε...μπορώ να κάνω κάτι για να επανορθώσω?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinak

Νεοφερμένος

Η κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
13 και βγαινεις με κοσμο που γνωριζεις στο facebook??????????? και το παιζεις και διπορτο?????????? και κανετε και ζηλιες????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
δέν το έπαιξα δίπορτο...τελίωσ φιλικά βγήκαμε..έτσι και αλιώσ δέν είμασταν μονοι...θα καταρεύσω...δεν ξέρω τι να κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
θα καταρεύσω


Πριν μιμηθεις τη μανωλιδου,σκεψου πως θα σου φαινοταν αν σου ελεγε η κοπελα σου,ξερεις θα βγω με εναν αγνωστο απο το ΦΒ,εντελως φιλικα αλλα στο τελος να της αρεσε:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinak

Νεοφερμένος

Η κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
δέν το έπαιξα δίπορτο...τελίωσ φιλικά βγήκαμε..έτσι και αλιώσ δέν είμασταν μονοι...θα καταρεύσω...δεν ξέρω τι να κάνω...

???????????
εχεις καταλαβει οτι υπαρχουν σοβαροτερα προβληματα και δεν ηρθε η συντελια του κοσμου ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.


Πριν μιμηθεις τη μανωλιδου,σκεψου πως θα σου φαινοταν αν σου ελεγε η κοπελα σου,ξερεις θα βγω με εναν αγνωστο απο το ΦΒ,εντελως φιλικα αλλα στο τελος να της αρεσε:hmm:

έχεισ δίκιο...δεν έπρεπε να το κάνω...μπορω να κάνω τίποτα για να επανορθώσω η...δυσκολο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
έχεισ δίκιο...δεν έπρεπε να το κάνω...μπορω να κάνω τίποτα για να επανορθώσω η...δυσκολο??

Ενταξει μωρε 13 ειστε:P

Τεσπα,πες της εκει οτι δεν θα ξανασυμβει και αν αρχισει τις ιστοριες πες της οτι ο φιλος σου ηθελε την αλλη και εσυ βγηκες μαζι του για συμπαρασταση,ε μετα αρχισε τις γλυκες και ολα καλα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Ενταξει μωρε 13 ειστε:P

Τεσπα,πες της εκει οτι δεν θα ξανασυμβει και αν αρχισει τις ιστοριες πες της οτι ο φιλος σου ηθελε την αλλη και εσυ βγηκες μαζι του για συμπαρασταση,ε μετα αρχισε τις γλυκες και ολα καλα:clapup:
Μέσα στο μυαλό μου είσαι :pfff:

Και αύριο δεν είναι μια τυχαία μέρα ;) Μπορείς να κάνεις πολλά για να την έχεις πίσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
ναι..σκέφτομαι τι δώρο να τησ πάρω...λέω για κανένα αρκουδάκι και ένα τριανταφυλλάκι...δεν ξέρω ακόμα..εσείς τι σκέφτεστε να αγοράσετε στις/στουσ αγαπημένεσ/ους σασ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
ναι..σκέφτομαι τι δώρο να τησ πάρω...λέω για κανένα αρκουδάκι και ένα τριανταφυλλάκι...δεν ξέρω ακόμα..εσείς τι σκέφτεστε να αγοράσετε στις/στουσ αγαπημένεσ/ους σασ?
Μπα!! Αρκουδάκια, λουλουδάκια κάνουν όλοι δώρα. Εσύ θα πρέπει να πρωτοτυπήσεις. Αύριο που είναι του αγίου Βαλεντίνου θα της δώσεις για δώρο ένα μεγάλο κουτί με ωραίο περιτύλιγμα, κορδέλες, φιόγκους κλπ. Θα το ανοίξει και θα είναι άδειο. Θα της έχεις όμως μέσα ένα σημείωμα που θα γράφει: "ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΞΕΝΟΦΕΡΤΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ - Σ' ΑΓΑΠΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΨΕΥΤΟΓΙΟΡΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΩ". Μόλις το διαβάσει, θα καταλάβει ότι είσαι ξεχωριστός και θα πέσει αμέσως στην αγκαλιά σου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Μόλις το διαβάσει, θα καταλάβει ότι είσαι ξεχωριστός και θα πέσει αμέσως στην αγκαλιά σου.


Θυμίζει ταινία της Αλίκης Βουγιουκλάκη το όλο story, ή ιδέα μου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μπα!! Αρκουδάκια, λουλουδάκια κάνουν όλοι δώρα. Εσύ θα πρέπει να πρωτοτυπήσεις. Αύριο που είναι του αγίου Βαλεντίνου θα της δώσεις για δώρο ένα μεγάλο κουτί με ωραίο περιτύλιγμα, κορδέλες, φιόγκους κλπ. Θα το ανοίξει και θα είναι άδειο. Θα της έχεις όμως μέσα ένα σημείωμα που θα γράφει: "ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΞΕΝΟΦΕΡΤΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ - Σ' ΑΓΑΠΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΨΕΥΤΟΓΙΟΡΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΩ". Μόλις το διαβάσει, θα καταλάβει ότι είσαι ξεχωριστός και θα πέσει αμέσως στην αγκαλιά σου.


Φίλε, τι υπέροχο;!
Αν μου έκαναν αυτό θα έκλαιγα από τη χαρά μου. Ειλικρινά.
Μπράβο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Μόλις το διαβάσει, θα καταλάβει ότι είσαι ξεχωριστός και θα πέσει αμέσως στην αγκαλιά σου.
Ενω θα σκεφτεται το κολπακι που εκανες παλι για να μην ξοδευτεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ναι ειναι πολυ καλο, αν και οι "στρατηγικες" δν μ'αρεσουν στον ερωτα, πιστευ πως ειναι καλυτερο να λες αυτο που πραγματικα νιωθεις κι ας νομιζουν οι αλλοι πως το κανεις για ριξεις τον αλλον...δν ειναι κακο να εισαι (εστω κια αηδιαστικα) ρομαντικος....αν οντως νιωθεις ετσι και η πραξη θα ειναι ειλικρινης, ο διας εχει μια υπεροχη ιδεα!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
παίδεσ δέν νομίζω να προλάβω να κάνω το δώρο που λέγαμε...μετά απο αυτό που έγινε(που βγήκα φιλικά πάντα με την άλλη)έβαλε single στο fcbook και μου είπε οτι θέλει λίγο να το σκεφτεί άν θα είμαστε μαζι και θα μου πεί αύριο...πάντοσ για κάποιο λόγο έχω την αίσθηση οτι δεν θα μου πεί να τα χαλασουμε..μαλλον το κανει επίτιδεσ για να κολλήσω..αλλα και να μην ειναι ετσι...σκασιλάρα μου...

και επίσησ μου είπε οτι θέλει να μιλίσουμε απο κοντά πρωτα..έλεοσ αυτέσ οι γυναίκες...όλα τα παρεξηγούν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Αφου σου αρεσε η αλλη ρε μικρε,τι ψαχνεσαι να βγεις απο πανω τωρα?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ωπα ρε αντρα με την εμπειρια πανω στις γυναικες...στα χουν πρηξει ε? στα 13 σου ηδη? :P

φιλικα παντα τα πειραγματα ε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top