[2011] Ειδικές κατηγορίες & Μηχανογραφικά

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alexianos

Νεοφερμένος

Ο alexianos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Με 10% θα δώσεις; Αν ναι, και έδωσες Πανελλήνιες το 2008, ξέχνα το, οι βαθμοί σου έχουν παραγραφεί.
με το 5%.... το 2009 εδωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Λοιπον παιδια εγω εχω χάσει τον πατέα μου...Αρα ειμαι σε ειδικη κατηορία και θελω να κανω μερικες ερωτήσεις γιαυτο...ποιο το ώφελος με το να ειμαι σε ειδική κατηορία?εκει που λεει Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης από το Δήμο το δινωπριν απο την υπβολή μηχανογραφικού στο σχολείο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Τα χουμε πει. Θεωρητικά αυξάνονται οι πιθανότητες εισαγωγής σου στη σχολή πρώτης επιλογής. Όσο για τη διαδικασία, γενικά δε ξέρουμε, πρώτη φορά γίνεται. Λογικά θα κάνεις επίδειξη τους κατά την κατάθεση του μηχανογραφικού και θα τα καταθέσεις το Σεπτέμβρη όταν εγγραφείς στη σχολή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Τα χαρτια τα δειχνεις οταν θα πας στην γραμματεια της σχολης κατα την εγγραφη σου δε νομιζω να τα δειξεις πουθενα αλλου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Τι εννοεις αυξάνονται?θα δωσουν επιπλέον θεσεις για τέτοιες περιπτώσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ναι. Ουσιαστικά φέτος θα έχουμε 3 ειδών βάσεις. Του 90%, του 10% και των ειδικών κατηγοριών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
αρα εγω θα δοωσω με τον ειδικών κατηγοριών ετσι?με συμφέρει?τα μορια θα ειναι πιο λιγα λογικα/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Όχι ακριβώς. Πρώτα με το 90% και μόνο αν δεν περάσεις, θα εξεταστεί η εισαγωγή σου ως ειδική κατηγορία με λιγότερα μόρια. Θεωρητικά ναι σε συμφέρει, όμως είναι ελάχιστες οι θέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Εγω λογω απωλειας πατερα αλλα και λογω 10% σε ποια κατηγορια θα ενταχτω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ύρις92

Νεοφερμένος

Η Ύρις92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δηλαδή αν θέλω να περάσω σε μια σχολή που θα έχει 18600 και εγώ έχω 15000 υπάρχει περίπτωση να μπώ μέσω αυτής της κατηγορίας που ανήκω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
δεν νομιζω να ειναι 3600 μορια κατω στηνειδικη κατηγορια~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ύρις92

Νεοφερμένος

Η Ύρις92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δηλαδή είναι όπως η κατηγορία του 10% ; Και αυτό ισχύει μόνο για την πρώτη επιλογή ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι....?Αν είσαι πολύτεκνος σου ζητάει να συμπληρώσεις κάτι κουτάκια που λένε ότι έχεις κάτι χαρτιά! Αυτά τα χαρτιά πού τα δίνεις...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι....?Αν είσαι πολύτεκνος σου ζητάει να συμπληρώσεις κάτι κουτάκια που λένε ότι έχεις κάτι χαρτιά! Αυτά τα χαρτιά πού τα δίνεις...??
Τα συμπηρώνεις εννοείται με ένα τικ.. αλλά θα τα δώσεις όταν πας για εγγραφή στη σχολή σου.. Αν είσαι σωστά σου λένε είσαι οκ , αλλιώς φεύγεις ... Απλώς ΠΡΟΣΟΧΗ: κάποια χαρτιά σου λένε ότι πρέπει να τα έχεις 3 μήνες πριν την υποβολή τουμηχανογραφικού. Γι'αυτό εγώ έτρεξα εχθές και τα πήρα. Αν δεν πήγατε να τα πάρετε τρέξτε.. Δε μπορείς πχ να καταθέσεις το μηχανογραφικό σήμερα και αύριο να πάρεις τα χαρτιά (για 2 από τα 4 νομίζω είναι έτσι)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexianos

Νεοφερμένος

Ο alexianos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
παιδια φετος ποτε θα δωσουν μηχανογραφικα οι υποψηφιοι με σοβαρες ασθενειες με το 5%...τωρα μαζι σας η μετα τον νοεμβριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
παιδιά εγω που δινω με 10% και ειμαι ορφανος και επισης εχω αδερφο που σπουδαζει στην αθηνα τι πρεπει να κανω και σε τι υπερτερω αν υπερτερω?τι πρεπει να δηλωσω στο μηχανογραφικό και σε ποια κατηγορια θα πρεπει να δηλωσω?γιατι απο τι ακουσα φετος θα υπαρχουν διαφορετικες βασεις σε 10% 90% και μια αλλη κατηγορια ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Παιδιά ειμαι ορφανος ειμαι απο πελλοπονησο και εχω αδερφο που σπουδαζει στην αθηνα...τι με συμφερει να κανω ωστε να εχω δικαιωμα μεταγραφης?ανοιγω 1ο και 3ο πεδιο και δινω με το 10%,να με βοηθησει καποιος γιατι δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται με τις μεταγγραφες και τις ειδικες κατηγοριες στα τμηματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argokiller

Νεοφερμένος

Ο argokiller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αν κάποιος ανήκει σε 2 ειδικές κατηγορίες για το 10% τι κάνει; Εγώ ανήκω τρίτεκνους και κοινωνικά κριτήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
επιλεγης αυτην που εχει της περισσοτερες θεσεις.....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
επιλέγεις την μία από τις δύο...δεν μπορείς και τις 2...αν διαβάσεις τις οδηγίες του μηχανογραφικού θα το δεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top