Sites κοινωνικής δικτύωσης (facebook κλπ)

Facebook/Twitter/Myspace κτλπ και έκφραση απόψεων/ιδεών. Υπέρ ή κατά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 207)
  • Υπέρ. (αν μπορείτε πείτε και γιατί)

    Ψήφοι: 106 51.2%
  • Κατά. (αν μπορείτε πείτε και γιατί)

    Ψήφοι: 84 40.6%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 17 8.2%

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
done από μένα.

Καλά τελειώματα και καλή σταδιοδρομία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna13

Νεοφερμένος

Η ioanna13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ευχαριστούμε πολύυυυυ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εγώ πάντως ακόμα δεν ξέρω για ποιον λόγο κρατώ το φέις..κι εγώ και η κολλητή μου θα το σβήσουμε μέσα στο καλοκαίρι,έτσι λέμε τουλάχιστον..χώρια που θα είναι και μια καλη αποτοξινωση,καθως θα μαστε 3η λυκειου!επισης δε μ αρεσει ολη αυτη η σνομπαρια και το καθε καρυδιας καρυδι που κυκλοφορει εκει..απο την αλλη ομως μονο απο εκει μπορω να εχω επικοινωνια με ατομα που γνωριζω πχ απο κατασκηνωση (απο κινητο ποτε δεν εχω καρτα :P)..ειλικρινα δεν ξερω τι να κανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Το λέω και στα παιδιά που κάνω μάθημα: Το Facebook και το κάθε Facebook είναι σαν την παροιμία με το μαχαίρι. Είναι στο χέρι σου πώς θα το χρησιμοποιήσεις. Πλέον τα δίκτυα αυτά χρησιμοποιούνται μέσα στα σχολεία για εκπαιδευτικούς σκοπούς, με την ύψιστη ασφάλεια και εσείς ολόκληρα παιδιά δεν μπορείτε να κουμαντάρετε δέκα ρυθμίσεις;

Επίσης, μας φακελώνουν με 10000 άλλους τρόπους, ακόμα και να κλείσετε το facebook. Τα στοιχεία σου στο σχολείο τι νομίζεις πως είναι; Ή τα στοιχεία που δίνεις για να βγάλεις ταυτότητα, ή τα στοιχεία που δίνεις για το δίπλωματα αγγλικών στο βρετανικό. Χίλια πράγματα.

συμφωνλω απόλυτα!!
και αποτι μου έχουν πει, κάθε φορά που μπαίνουμε στο ιντερνετ, μένουν τα στοιχεια μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
συμφωνλω απόλυτα!!
και αποτι μου έχουν πει, κάθε φορά που μπαίνουμε στο ιντερνετ, μένουν τα στοιχεια μας!

Δεν έχεις πολυκαταλάβει πώς δουλεύει το ίντερνετ.
Τι στοιχεία;
Το όνομά σου, τον αριθμό ταυτότητας, τι;
Αλλά βαριέμαι να εξηγώ τώρα, έχεις ίντερνετ, ψάξε μόνη σου πριν μιλήσεις, όχι "έχω ακούσει".

Εγώ πρέπει να έχω γράψει στο θέμα (βαριέμαι να κοιτάξω), αλλά η γνώμη μου είναι κατά.
Το κάθε σάιτ κοινωνικής δικτύωσης είναι ένας τρόπος να μας φακελώνουν με τη θέλησή μας, και αυτό σημαίνει όχι απλά νόμιμα αλλά και μη διαπραγματεύσιμα σε περίπτωση που θελήσουμε να κάνουμε κάτι γι' αυτό.
Μπαίνοντας στη λογική "μας φακελώνουν ούτως ή άλλως", οδηγούμαστε σε μια Οργουελική κοινωνία σιγά σιγά, πρώτα θα έρθουν οι κάμερες, και τα υπόλοιπα θα ακολουθήσουν.

Παρ' όλα αυτά το δικό μου το κρατάω γιατί έχω φίλους από πολλά μέρη της Ελλάδας, και σε μία ή δύο περιπτώσεις και στην Ευρώπη, και κάπως πρέπει να κρατήσω επαφή μέχρι το καλοκαίρι.
Στοιχεία τύπου τηλέφωνο ξέρω 'γω δεν είμαι ηλίθιος για να δώσω, σιγά μην βάλω και αριθμό ταυτότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Μα σε τίποτα δε φταίει το facebook αυτό καθ'αυτο,απλά ένα site είναι. Τα άτομα που το πλαισιώνουν κατά κύριο λόγο είναι αυτά που φταίνε.

χαχαχα σε τιποτα δε φταιει το facebook? το facebook ειναι ενα κατασκοπευτικο site στο οποιοι εσεις οι ιδιοι αποκαλυπτεστε και περιοριζετε την ελευθερια σας.φακελωμενους μας εχουν και εμεις κοιμομαστε.ξυπνηστε λιγο.και φυσικα δν κανει αυτο μονο το facebook,αλλα επισης μας πλασαρουν πραγματα ιδεες και διαφορες αντιληψεις με σκοπο το συμφερον,αλλα και οχι μονο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Ειμαι κατά του Facebook και μαλιστα το ειχα για 3 μηνες περιπου (Με ψευδώνυμο) και το διεγραψα ! :)Πολύ το ευχαριστήθηκα!
Το διέγραψα για πολλούς λόγους και ενας απο αυτους ειναι για να μην γινω αυτά που κοροϊδεύω ! :P
Δεν ειναι τίποτα... λίγη αφύπνηση και μυαλό , χρειάζεται ο κόσμος γιανα μην χειραγωγείται..
Προσπαθούν να το πετύχουν με κάθε τρόπο..
Είτε ΜΜΕ, είτε διαδίκτυο κτλ.. Απλά πείτε ΟΧΙ και συνεχίστε να ζείτε δραστήρια και να μιλάτε με τους ανθρώπους πρόσωπο με πρόσωπο! Κι αν είναι μακριά , ευκαιρία να συναντιέστε και να ταξιδεύετε (αν το επιτρέπει η τσέπη βεβαια).
Απλά ετσι , συνειδητοποιείς οτι ΖΕΙΣ και δεν μένεις στην ΑΔΡΑΝΕΙΑ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Κατά είναι μία χαζομάρα που σου τρώει τον καιρό τζάμπα χωρίς ουσία και σκοπό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
facebook και μαλακιες...οκ get a life ξερω γω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Επίσης δουλειές χάνονται λόγω facebook :)
Όπως όλα τα πράγματα, είναι ουδέτερα. Η χρήση του το κάνει καλό ή κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
- Τι λείπει απο μια φωτογραφία με 5000 Like?




































































- Τα ρούχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αναφέρεις στο μήνυμά σου από πάνω ότι δουλειές δίνονται μέσω fb. Σύμφωνοι. Σου λέω απλά και την άλλη πλευρά, ότι δουλειές χάνονται (απολύσεις) ή δεν δίνονται καν λόγω της παρουσίας στο fb. Εργοδότες στην Αμερική άλλωστε ζητούν (ή τουλάχιστον ζητούσαν) τους κωδικούς των υποψηφίων κατά τη διάρκεια των συνεντεύξεων για να τσεκάρουν. Έγινε ολόκληρος σάλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μαζί σου. Έτσι και αλλιώς, και εμένα η δουλειά μου έχει να κάνει με "σοβαρή" χρήση social media, αυτό μελετώ. Απλά ως συνήθως είμαστε ένα βήμα πίσω εδώ και βλέπουμε αυτό που οι άλλοι έβλεπαν πριν 5 χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
καταρχάς πριν κάνεις τέτοιες αδαείς δηλώσεις θα σου πω το εξής:

Το fb στο εξωτερικό θεωρείται το No1 μέσο επικοινωνίας και έρευνας. Τα πανεπιστήμια δίνουν μεγάλη έμφαση στα προφίλ των φοιτητών ή των επερχόμενων φοιτητών , επίσης δουλειές δίνονται και μέσω φβ, πολλές οργανώσεις έχουν κάνει πολλά πράγματα ( όπως η προστασία για τα αδέσποτα) ακόμα και επιστημονικές έρευνες γίνονται μέσω φβ

https://www.newsbomb.gr/episthmh/sto...apokalyptei-tin-istoriki-alitheia-tis-iliadas

το τι εσείς και δεν αναφέρομαι προσωπικά χρησιμοποιείται το φβ για τους εξής λόγους:

-να τα βγάζετε όλα έξω και βγάζοντας φωτογραφίες με duck face να περνιέστε για γκόμενες
-να ανανεώνεται το στατους κάθε 5 δεύτερα αν πήγατε τουαλέτα αν είδατε ωραίο γκόμενο αν κάνατε σεξ αν πηρατε παπουτσια για να έχετε τα 93489578498 λαίκς ξέρω εγώ
- να κάνετε 875894677τ96 φίλους μόνο για να δείξετε ότι είστε και δημοφιλείς

δεν κάνει το φβ κακό. Αλλά εσείς που το χρησιμοποιείτε για αυτό το σκοπό.

Υπάρχουν άλλα τόσα παράδειγματα που δείχνουν το αντίθετο.:)

Το άρθρο που παρέθεσες είναι η πιο γενική και αμπελοφιλοσοφική αερολογία που έχω διαβάσει ποτέ.
Μετά το βιβλίο θρησκευτικών της 3ης γυμνασίου.

Το μόνο που κάνει είναι να επαναλαμβάνει ξανά και ξανά ότι χρησιμοποιούνται μαθηματικοί αλγόριθμοι, επειδή το 90% των αναγνωστών δεν ξέρουν τι σημαίνει αλγόριθμος, και στο τέλος πετάει απλά ένα "οι σχέσεις των ανθρώπων είναι πιο αληθοφανείς στους αρχαίους μύθους", χωρίς να φέρει ούτε ΕΝΑ γαμημένο παράδειγμα προς επαλήθευση του επιχειρήματος.

Το facebook είναι μία εξελιγμένη μέθοδος φακελώματος, τίποτα παραπάνω, και σαν μέθοδος φακελώματος χρησιμοποιείται και από όσους δίνουν σημασία στα "προφίλ" για να δώσουν δουλειές σε εργαζόμενους ή θέσεις σε φοιτητές.

Και η "επιστημονική έρευνα", αρχίδια επιστημονική ήταν. Μην πιάσω το πόσο επιστημονική είναι η κοινωνιολογία από τη φύση της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
καταρχάς πριν κάνεις τέτοιες αδαείς δηλώσεις θα σου πω το εξής:

Το fb στο εξωτερικό θεωρείται το No1 μέσο επικοινωνίας και έρευνας. Τα πανεπιστήμια δίνουν μεγάλη έμφαση στα προφίλ των φοιτητών ή των επερχόμενων φοιτητών , επίσης δουλειές δίνονται και μέσω φβ, πολλές οργανώσεις έχουν κάνει πολλά πράγματα ( όπως η προστασία για τα αδέσποτα) ακόμα και επιστημονικές έρευνες γίνονται μέσω φβ

https://www.newsbomb.gr/episthmh/sto...apokalyptei-tin-istoriki-alitheia-tis-iliadas
:clapup:Τωρα με αποστομωσες! συγχαρητηρια ! το οτι ποσταρες αυτο το γελοιο λινκ δεν σημαινει οτι αυτοματα αναγεται η επιστημονικη ερευνα μεσω φεισμπουκ σε γεγονος .Οσοι γνωριζουν ξερουν οτι η πραγματικη επιστημονικη ερευνα γινεται αλλου . Οποτε ξεκολλα τη ζωη σου και μην καθολικευεις οτι διαβαζεις απο δω και απο κει .
Κατσε δες γιατι υπαρχει το φεισμπουκ και ποια συμφεροντα εξυπηρεετει .
Και τελος ειτε το θες ειτε οχι η πλειονοτητα των χρηστων το χρησιμοποιει για τους λογους που ολοι ξερουμε
αν θελει κανεις να επικοινωνησει υπαρχουν και αλλα χιλιαδες μεσα χωρις να κανει τη ζωη του βιτρινα, ας μην κοροιδευομαστε και μεταξυ μας ...Οσο για απαντησεις του στυλ ''στο εξωτερικο το ταδε θεωρειται ...και μπλα μπλα μπλα'' απλα μου προκαλουν γελιο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Guest854551,

Η άγνοια είναι δική σου εδώ. (:() Η Ρόζα... έχει απόλυτο δίκαιο.
Μπορείς να κάνεις μερικές «διασταυρώσεις» στα Terms of Use.
Το φατσοτέφτερο λειτουργεί και ως διεθνής παρακρατικός μηχανισμός. Έχει άμεση σχέση με CIA, INTERPOL κλπ. Αυτό είναι ευρέως γνωστό.
Πλέον το fb έχει γίνει προέκταση της καθημερινότητας ενός ανθρώπου. Αν δεν ελέγξουν από εκεί, από πού νομίζεις ότι θα αποκομίσουν τα περισσότερα στοιχεία για κάποιον; Όντας χρήστης του fb δίνεις όλα σου τα στοιχεία. Επίσης, ακόμη και ψεύτικα να έχεις βάλει, δίνεται το ip σου, οπότε δεν τους ενδιαφέρει τι γράφεις στο wall σου.
Το ip δίνει σε εκείνους την ακριβή περιοχή σου, τη σύνδεσή σου, το όνομα του κάτοχου της σύνδεσης κλπ κλπ.
Απλώς, παραδέξου το, γιατί έτσι είναι. Το fb είναι το πιο «βρώμικο» και ύπουλο μέσο. Believe it or not.

Aς μη θίξουμε τις υποκινούμενες -από διευθυντικά στελέχη (π.χ. στον τομέα marketing) της google- και καλά «εξεγέρσεις». Αυτά είναι πασίγνωστα. Ωστόσο, δεν επηρεάζουν κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Το φακέλωμα έχει υπάρχει κανονικά και με τον νόμο από την στιγμή που γεννιόμαστε. Γιατί κάνετε σαν να ανακαλύψατε την Αμερική;

Σε όλο τον κόσμο τα social media χρησιμοποιούνται για καλούς και για κακούς σκοπούς. Διαλέγετε και παίρνετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
βλέπεις να διαφώνησα ???? Μην προσπαθείς μάταια τότε να πεις κάτι μόνο για να πεις.

Απλά η φακελοποίηση δυστυχώς άρχισε νωρίτερα από τη στιγμή που ο άνθρωπος άρχισε να χρησιμοποιεί το Ίντερνετ, κινητή τηλεφωνία κλπ κλπ.

Κατ' αρχάς, cool.

Δε λέω κάτι μόνο για να το πω. Εκφέρω την άποψή μου - είτε σ'αρέσει, είτε όχι.
Το φακέλωμα έγινε πολύ πιο εύκολο και ετοιμοπαράδοτο με την υπέρμετρη και καθολική χρήση του fb. Το γεγονός ότι και από πριν ο κόσμος φακελωνόταν δεν αποτελεί επιχείρημα. Σου εξήγησα ότι είναι ένα μέσο-νήμα, που, κακά τα ψέματα, το κινούν όπως γουστάρουν.
Διαφωνείς; Καλώς. Συμφωνείς; Πάλι καλώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
κόψε λίγσκι το υφάκι σου καλύτερα.
και είτε το θες είτε όχι το φβ παίζει μεγαλύτερο ρόλο από κάθε άλλο μέσο.
χαχα πλακα εχεις , οσο για το υφος τι να κανουμε θα το υποστεις δεν προκειται να αλλαξει , προσπαθεισαι να το συνηθισεις ..
η φακελοποίηση έχει αρχίσει πολύ νωρίτερα αλλά τόσα ξέρεις τόσα λές.
ε? μιλησα για αυτο συγκεκριμενα και ξεχασα να κανω αναδρομη στην ιστορια ?χαχα τωρα βγαζεις και πραγματα απο το μυαλο σου?τσ τσ τσ:hmm:
Δεν πειράζει συγχωρώ την όλη σου άγνοια.:)
αχ ..εισαι τοσο μεγαλοψυχη ...φωτισε εμας τους ανιδεους με τις φοβερες σου γνωσεις πανω σε αυτο το πολυ σοβαρο ζητημα ...
ολο το αι σκουλ ευγνομωνει για την τιμη που μας κανεις :worship::worship::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Πλέον είμαι κατά γιατί η κατάσταση με το Facebook έχει ξεφύγει. Πιστεύω ότι το Twitter είναι ΟΚ, ούτε εθισμός, ούτε τίποτα. Απλή ενημέρωση και ψυχαγωγία. Το πρόβλημα είναι με το Facebook και δεν κρύβω ότι χαίρομαι αρκετά όταν έμαθα πριν λίγες μέρες ότι αρχίζει να "πέφτει".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top