Τιμές για ιδιαίτερα

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
πολυ φθηνα.αθηνα η θεσσ?:P
Καμία από τις δύο. :P
Μια από τις επόμενες μεγάλες πόλεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
αλεξανδρουπολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
τι διαβαζω;;;;Τα τριψα τα ξανατριψα τα ματακια μου ,τα ιδια παλι.Η αδερφή μου είναι μλκας που κανει με 8 ε/ωρα μαθηματα σε ολα τα φιλολογικά;;Και δεν βρισκει κι απο πάνω.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
τι διαβαζω;;;;Τα τριψα τα ξανατριψα τα ματακια μου ,τα ιδια παλι.Η αδερφή μου είναι μλκας που κανει με 8 ε/ωρα μαθηματα σε ολα τα φιλολογικά;;Και δεν βρισκει κι απο πάνω.......

Και; Έκανα μερικά μαθήματα με έναν μαθηματικό και έναν φυσικό και έπαιρναν 20ευρώ την ώρα. Κάποιοι έχουν και τα δίνουν, άλλοι δεν έχουν. Η αγορά (και σε αυτόν τον τομέα) είναι 2 ή/και 3 ταχυτήτων. Μην κατηγορείτε αυτούς που (θεωρείτε) ότι παίρνουν πολλά λεφτά. Το θέμα είναι να βρεθεί η χρυσή τομή. Εγώ διάλεξα καλούς/συμπαθητικούς/αποδοτικούς καθηγητές με λογικές/ανάλογες τιμές. Όποιος δεν έχει να δώσει 20 βρίσκει (πλέον) και με 5 (κάτι που παλιότερα δεν υπήρχε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Χαχ μόλις άκουσα ιδιαίτερο για μαθηματικά 60Ε την ώρα. :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliza..

Νεοφερμένος

Η Eliza.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Να μια ενδιαφέρουσα ερώτηση, για να δούμε πως διαμορφώθηκαν οι τιμές σε περίοδο οικονομικής κρίσης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
τι διαβαζω;;;;Τα τριψα τα ξανατριψα τα ματακια μου ,τα ιδια παλι.Η αδερφή μου είναι μλκας που κανει με 8 ε/ωρα μαθηματα σε ολα τα φιλολογικά;;Και δεν βρισκει κι απο πάνω.......


:P αν έχεις αρχίσει να κάνεις ιδιαίτερα και δεν έχεις ούτε εμπειρία ούτε διασυνδέσεις ούτε έχεις χτίσει όνομα φυσικό είναι να μην ζητάς πολλά λεφτά.
Ενας που έχει ονομα μπορεί να παιρνει 60 ευρώ την ώρα και να μην βρίσκει κενό στο πρόγραμμα

Και; Έκανα μερικά μαθήματα με έναν μαθηματικό και έναν φυσικό και έπαιρναν 20ευρώ την ώρα. Κάποιοι έχουν και τα δίνουν, άλλοι δεν έχουν. Η αγορά (και σε αυτόν τον τομέα) είναι 2 ή/και 3 ταχυτήτων. Μην κατηγορείτε αυτούς που (θεωρείτε) ότι παίρνουν πολλά λεφτά. Το θέμα είναι να βρεθεί η χρυσή τομή. Εγώ διάλεξα καλούς/συμπαθητικούς/αποδοτικούς καθηγητές με λογικές/ανάλογες τιμές. Όποιος δεν έχει να δώσει 20 βρίσκει (πλέον) και με 5 (κάτι που παλιότερα δεν υπήρχε).


Λογικά εσύ αναφέρεσαι για καθηγητές που κάνουν πανεπσιτημιακή ύλη εε αυτοί πρεέπι να παίρνουν πολλά γιατί απευθυνονται σε εξειδικευμένο κοινό πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
εγώ έκανα στη γ' λυκείου φυσική-μαθηματικά με 20ευρώ/ώρα. Επίσης έχω κάνει και γερμανικά ιδιαίτερα πάλι με 20ευρώ/ώρα. Γενικά τότε δεν έβρισκες νομίζω εύκολα με λιγότερα λεφτά. Τώρα λογικό είναι να έχουν πέσει.
Στο δεύτερο έτος έκανα και εγώ ιδιαίτερα σε ένα παιδί γυμνασίου και έπαιρνα 10 ευρώ /ώρα. Πλέον δεν έχω χρόνο γιατί αποφάσισα να ασχοληθώ λίγο με τη σχολή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Χαχ μόλις άκουσα ιδιαίτερο για μαθηματικά 60Ε την ώρα. :D:P
Τι ακριβώς θα εγγυηθεί αυτός που ζητά τόσα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Nα ρωτησω κατι... Ποιό είναι το μέγιστο ποσό που μπορει να ζητήσει ενας μαθηματικός για ιδιαίτερα σε Γ' γυμνασίου? Αν μιλαμε και για πολυ εμπειρο καθηγητή... :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Nα ρωτησω κατι... Ποιό είναι το μέγιστο ποσό που μπορει να ζητήσει ενας μαθηματικός για ιδιαίτερα σε Γ' γυμνασίου? Αν μιλαμε και για πολυ εμπειρο καθηγητή... :hmm::hmm::hmm:

Θα ζητησει λιγα γιατι υπαρχουν απειροι φοιτητες και αποφοιτοι που κανουν τα ιδια πραγματα με 10€/ωρα ή και λιγοτερο. Και η Γ' Γυμνασιου δν ειναι Λυκειο να θες εμπειρια για εξετασεις, βασικα πραγματα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Θα ζητησει λιγα γιατι υπαρχουν απειροι φοιτητες και αποφοιτοι που κανουν τα ιδια πραγματα με 10€/ωρα ή και λιγοτερο. Και η Γ' Γυμνασιου δν ειναι Λυκειο να θες εμπειρια για εξετασεις, βασικα πραγματα ειναι.

Δηλαδη το πιο πιθανο ειναι γυρω στα 15 ευρω, η υπαρχει περιπτωση να ζητησει και 20+?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Δηλαδη το πιο πιθανο ειναι γυρω στα 15 ευρω, η υπαρχει περιπτωση να ζητησει και 20+?

Μπορει να ζητησει οσα θελει, το ζητημα ειναι οτι πανω απο 15 ευρω για το επιπεδο της ταξης δεν τα αξιζει... Και πολλα λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ποιος ο λόγος να ξεκινάτε φροντιστήρια και ιδιαίτερα από το Γυμνάσιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιος ο λόγος να ξεκινάτε φροντιστήρια και ιδιαίτερα από το Γυμνάσιο;
Ανασφαλείς γονείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δηλαδη το πιο πιθανο ειναι γυρω στα 15 ευρω, η υπαρχει περιπτωση να ζητησει και 20+?
αν ζητήσει, δεν τα δίνεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Πρώτα ρωτάμε τιμές για τα πάντα.

Αυτο εκανα τωρα :)
Το εχω συζητησει με τους δικους μου ηδη ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Αυτο εκανα τωρα :)
Το εχω συζητησει με τους δικους μου ηδη ομως...
Απο τον ίδιο τον καθηγητή που σε ενδιαφέρει ρωτάς τιμές, όχι απο ένα forum. Σε όλη την Ελλάδα οι τιμές διαμορφώνονται διαφορετικά. Ο καθένας μπορεί να ζητάει ό,τι θέλει κι εσύ αν θεωρείς πως μπορείς να τα προσφέρεις και ότι είναι ανάλογα των υπηρεσιών του τα δίνεις. Αλλιώς ψάχνεις αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top