Εξεγέρσεις στην Αίγυπτο

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
1 αυτα δεν γινονται σε 10-15 χρονια:P θελει καμια 30
2 εαν απεβαλλαν τον μεσαιωνικο θρησκευτικο φανατισμο (ο οποιος εαν δεν υπηρε στην ευρωπη θα ημασταν 300 χρονια μπροστα)
3 και εαν υπηρχε αυτο που ειπα πριν τους αφηνε ησιχους η δυση ναι πιστευω να γινοντουσαν <<σουιδιες>> (το ιραν ειναι ισλαμικος κομματισμος βγαινει ο θρησκευτικος ηγετης Ραχμπάρ Αλί Χαμενεΐ βαρανε ολοι προσοχη σαν να μιλαει ο μαχμουτ αχμεντινετζαντ δυο ηγετες ενα κρατος :hmm:πως να παει μπροστα?

1.)Κοίτα σύμπτωση,το Ιράν κλείνει ακριβώς 32 χρόνια,όχι 10 και 15.Το 1979 έγινε η επανάσταση.
2.)...και αν η γιαγιά μου είχε ρόδες.
3.)Μα το Ιράν το έχει αφήσει ήσυχο η δύση (αυτό δεν την αφήνει ήσυχη).Πολύ απλά,χωρίς την παρέμβαση της δύσης,η μεσαιωνική θεοκρατία αυτών των χωρών will never cease to exist.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexianos

Νεοφερμένος

Ο alexianos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
1.)Κοίτα σύμπτωση,το Ιράν κλείνει ακριβώς 32 χρόνια,όχι 10 και 15.Το 1979 έγινε η επανάσταση.
2.)...και αν η γιαγιά μου είχε ρόδες.
3.)Μα το Ιράν το έχει αφήσει ήσυχο η δύση (αυτό δεν την αφήνει ήσυχη).Πολύ απλά,χωρίς την παρέμβαση της δύσης,η μεσαιωνική θεοκρατία αυτών των χωρών will never cease to exist.
χαχαχαχαχ σωστος:P.....εαν και εκλεισαν 32 χρονια πανω ειπα οτι προιπωθεση ειναι ο μη φανατισμος...τωρα δικιο εχεις εαν ειχε η γιαγια μου ροδες χαχαχαχαχ:P....αλλα το θεμα ειναι η παρεμβαση της δυσης να ειναι πολιτιστικη οχι πετρεολιστικη:P,,τεσπα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top