Έφηβοι vs Γονείς

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
συννενοηση μηδεν.επικοινωνια μηδεν...τσακωμοι ???στο φουλ...για τα παντα απο το ''γιατι φορεσες αυτη την μπλουζα που ειναι πολυ αποκαλυπτικη ''ως ''και γιατι εισαι εναντια στο φραγμα στον εβρο''...νευρα εμεις στην εφηβεια ,νευρα και εκεινοι.....:/::/::/:με τον πατερα μου παλι ειμαστε κολλητοι..του τα λεω ολα....με την μανα μου δε.....χαλια μαυρα!!!:whistle::whistle::whistle:Βλεπετε εχει αδυναμια αλλου και εγω ειμαι το μαυρο προβατο....


πουφφφφφφφφφφφ
δεν παει αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


τροποι αντιμετωπισης?ξερω ξερω ακουστικα,guns and roses και εσωκλειστη στο δωματιο μου αλλα ....ετσι θα γινει ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
άρε αδαμαντία τι τραβάς!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
χαχα ειρωνια?χλευασμος?:P:Pπφφφφ ...παντως περα απο την πλακα δεν υπαρχει εποικινωνια .......εσεις εχετε τετοια προβληματα παιδια???και αν ναι πως τα αντιμετωπιζετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
εμένα οι γονείς μου είχαν παραδώσει τα όπλα, δεν άντεχαν άλλο :P
με συνήθισαν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
και εγω αυτο προσπαθω.....αλλα υπαρχουν και κατι τσακωμοι ανεπαναληπτοι...δεν ξερω αν ειναι λογικο βεβαια αλλα ωρες ωρες...και το χειροτερο απ ολα ειναι εκεινο το αθλιο σκασε.....
τα σκ&^&#&τα μου πιασε....αι σιχτιρι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
so jealous:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λογικό νομίζω πως είναι.
Ειδικά όταν μιλάμε για εφηβεία...
Απλά λες ''ναι οκ'' και τους γράφεις. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Γίναμε φοιτητές

άμα πέρασες σε άλλη πόλη, και δε μένεις με τους γονείς σου...έτσι μάλιστα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
χαχαχ ποσο ευκολο ειναι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
χμμ περσυ τσακωνομουν καθε παρασκευη και σαββατο με τον μπαμπα μου:hmm:
τους καταλαβαινω μωρε αρχιζω και εγω λιγο την ειρωνια
και νευριαζουν
και δεν ασχολουνται πολυ .....:D
φετος ολα μια χαρα.....του χρονου δε θα ναι ολα τελεια...το βλεπω εγω το πταγμα
θα φτασουμε σε σημειο να μου λενε ''να σου φερω το φαγητο στο δωματιο να μην κουραστεις...'':P
αλλα νταξει ειμαι και η μικρη στην οικογενεια οποτε.....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
πουφ.....τυχερη!!

να του γραφω πσοο ευκολο ειναι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Αχ θυμαμαι οταν ημουν στην εφηβεια ωραιες εποχεεεεες!
εκανα το αντιθετο απο αυτο που μου λεγανε παντα για να τους παω κοντρα και τους εσπαγα τα @@!καλη φαση
τωρα που το σκεφτομαι τι σπαστικο που ημουν :/
απο τοτε ηρεμησα αρκετα,και θα ακουσω τι θα μου πουν,αλλα η τελικη αποφαση σε οτι αφορα εμενα,ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
πουφ.....τυχερη!!

να του γραφω πσοο ευκολο ειναι ?
Γενικά οι γονείς θέλουν το καλό μας. Όταν όμως μας πρίζουν για κάτι απλό, ναι τους γράφεις.
Από το να σε γ@μουν την ψυχολογία είναι προτιμότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Απλά,τους γράφεις,I'm doing it since I was like 14 or so.Βέβαια απ'την άλλη,εγώ δεν αποτελώ και υπόδειγμα σε οικογενειακές σχέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
χαχα ειρωνια?χλευασμος?:P:Pπφφφφ ...

σε πειράζω...
δεν φταίω εγώ αν δεν καταλαβαίνεις το χιούμορ μου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
@Αδαμαντια 1)Κανεις γονιος δεν έχει περισσοτερη αδυναμία σε ένα παιδι. 2)Μπορει εμεις να εχουμε νεύρα λογω εφηβειας αλλα κι εκεινη η ηλικια εχει πολυ σοβαρα προβληματα και ευθυνες και ειναι κι εκεινοι ανθρωποι 3)Στην εφηβεια πολλες φορες αμφισβητουμε τα παντα χωρις διακρίσεις.Με την ηλικία εξομαλύνεται το θέμα.(Οκ εκτος του Crowley :D )

@Pure_Seduction : το μωρό μου είναι πολύ συνεννοήσιμος άνθρωπος :redface:

@living_doll: κάποια μικρή ήθελε βούρδουλααααα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
κι εμενα δεν μου αρεσει οταν μου λενε τι να κανω /...
φταιει στ'αληθεια η εφηβεια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top