Μέρες που να μην διαβάσατε τίποτα;

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Καλησπέρα θέλω να σας ροτήσω αν έρχονται μέρες που να μην διαβάζετε τίποτα η έστω να ψιλοδιαβάσατε!εγω σήμερα ας που δεν είχα όρεξη και δεν ημουν καλα ψυχολογικά και διάβασα 3-3:30 ωρες ξέρω πολύ λιγο και είμαι πάρα πολυ αγχωμένος αυτη την στιγμή δεν το κάνω συχνά...σχεδονα καθόλυ....εσας σας πιάνει καμια φορά βαρεμάρα η να νιώθετε κουρασμένη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ο οργανισμός θέλει και ξεκούραση.
Θα προτιμούσες να καθόσουν 6 ώρες με το βιβλίο στο χέρι και να είσαι ''αλλού'';
Μην αγχώνεσαι, όλοι το κάναμε και το κάνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
3-3.5 ώρες είναι λίγες;;; Ας μην τρελαθώ , εγώ κάθε τετάρτη δε διαβάζω κ-α-θ-ό-λ-ο-υ και τις υπόλοιπες 1-2 ώρες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Καλα αυτό είναι και υποκειμενικό!πάντως μπράβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Χο χο εγώ εδώ και 4 μέρες δεν διάβασα καθόλου και σε λίγες μέρες ξεκινά η εξεταστική. Nice ε;
Μην ανησυχείς, όλοι χρειάζονται a day off που και που. Και οι 3 ώρες δεν είναι λίγες, για Α λυκείου ειδικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Είναι Γ'Λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ρε είναι λίγες ώρες οι 3; Δηλαδή άλλες μέρες κλείνεις 6ωρο; Τεςπα. Εγώ ναι υπάρχουν μέρες που δε λιώνω στο διάβασμα, όχι επειδή βαριέμαι ή κάτι, απλά επειδή δεν εχω κάτι και προτιμώ να κάτσω να ξεκουραστώ. Σήμερα πχ διαβάσω λίγο επειδή δεν είχα κάτι το τρομερό, αν και γράφω Ιστορία γενικής- Νταξει σιγά. Χα. Μην αγχώνεσαι για το πόσες ώρες διαβάζεις αλλά για το αν αυτα που έχεις διαβάσει τα έχεις κατανοήσει ή όχι. Και άμα μια δύο μέρες δεν ανοίξεις βιβλίο, δεν έγινε και κάτι, σιγά, απλά μη γίνει συνήθεια και μετά τρέχεις και δε φτάνεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Και γω πάντως υπάρχουν μέρες που αισθάνομαι κουρασμένη και διαβάζω λιγότερες ώρες απ ότι θα πρεπε ή μου φεύγει ο χρόνος...και μετά έχω ενοχές......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Είσαι 2α λυκείου..cool ρε παιδιά..πώς κάνετε έτσι; Και εγώ διαβάζω απο το δημοτικό κάθε μέρα 6ωρα ανελλιπώς και έτσι δε νιώθω ένοχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
ποιος μιλάει για cool κατάσταση!!χεχε με καθημερινά εξάωρα επί 12 χρόνια!!!
Για πλάκα το πα, μην παρεξηγθείς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μονο εγω ξεσκιζομαι τελικα τωρα στα διαγωνισματα.Οι πιο πολλοι συμμαθητες μου ειναι αφασια.Κουλ παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,009 μηνύματα.
Καλησπέρα θέλω να σας ρωτήσω αν έρχονται μέρες που να μην διαβάζετε .....
Ναι, αμέ. Υπάρχουν μέρες που χτυπάω 6-8 ώρες και κάποιες δεν ανοίγω βιβλίο γιατί βαριέμαι (και δεν με επείγει κάτι εννοείται). Δεν έχω συγκεκριμένο πρόγραμμα. Διαβάζω όσο χρειάζεται, όταν δεν έχω να κάνω κάτι άλλο πιο σημαντικό και όσο έχω όρεξη. (Ξέρω ότι δεν συμβιβάζονται όλα αυτά, αλλά δεν μπορώ να το διατυπώσω διαφορετικά :)).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Παιδια εννοω 3 ώρες για σαββατο δε είναι λίγες?3η λυκείου είμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Μονο αυτό αντε και κανα αλλα 2-3 απο τον αύγουστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Καλα εισαι πολυ καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stevedionys

Νεοφερμένος

Ο stevedionys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
γεια σας παιδια ... εγω στις διακοπες των χριστουγεννων δεν διαβασα 4 μερες συνεχωμενες ... 4 μερες ειναι πολλες... δυο επαναληψεις αοδε θα ηταν εκεινες για π.χ . γενικα τις υπολοιπες μερες κοιταω απλα να κανω οτι καλυτερο μπορω για τα μαθηματα που εχω φροντηστηριο εκεινη την ημερα ή για την επομενη . δηλαδη, δν με ενδιαφερει το ποση ωρα θα διαβασω αλλα αν διαβασα με συνεση και να μου εχει μεινει κατι απο αυτα που εκανα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Χαλαρά,άραχτε επιτέλους,δείτε και καμιά τσοντίτσα να 'ούμ'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Have a nice day

Νεοφερμένος

Ο Have a nice day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγώ παθαίνω κάτι άλλο...καθημερινές για να προλάβω να τελιώσω ασκήσεις-θεωρία φροντιστηρίων κοιμάμαι 1-2(είμαι χαζός-δεν μπορώ γρηγορότερα),με αποτέλεσμα το Σάββατο και την Κυριακή να είμαι με ενα βιβλίο στο χέρι και να κοιτάω το ταβάνι.Ελπίζω,όσο κοντεύουν οι πανελλήνιες,να με πιάσει άγχος για να ΞΥΠΝΗΣΩ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Με αυτό το διάβασμα που κάνω,με βλέπω να ξαναδίνω του χρόνου.I should pick up the pace... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top