Φοιτητική ζωή στην Λάρισα

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μια χαρα πολη ειναι η λαρισα :P

και φτηνη και βρισκεις σπιτια!

αλλα ναουσα ΟΝΤΩΣ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liaros

Νεοφερμένος

Ο liaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
κανείς άλλος που πέρασε μηχανολογία ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyrous012

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ από Αθήνα πέρασα ηλεκτρολογία στη Λάρισα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ από Αθήνα πέρασα ηλεκτρολογία στη Λάρισα :)
πέρασε και ένας φίλος μου ηλεκτρολογία από Νάουσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oktabaperis18

Νεοφερμένος

Ο Oktabaperis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά εγώ είμαι απο λάρισα και πέρασα Λάρισα επίσης. 'Οτι θέλετε για την φοιτητική ζωή σας στην πόλη μου ρωτήστε με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liaros

Νεοφερμένος

Ο liaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά εγώ είμαι απο λάρισα και πέρασα Λάρισα επίσης. 'Οτι θέλετε για την φοιτητική ζωή σας στην πόλη μου ρωτήστε με.
τότε θα μας κάνεις μια ξενάγηση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Member

Νεοφερμένος

Ο Member αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μια γεύση απο Λάρισα..

https://www.youtube.com/watch?v=eoRvRLFgaHs
https://www.youtube.com/watch?v=3FMf1q-oOv8

Πάντως ως πρώην φοιτητής πιστεύω ότι η καλύτερη φοιτητική ζωή μπορείς να κάνεις σε μια Πόλη της Περιφέρειας παρά σε Αθήνα-Θεσσαλονίκη.
Η Λάρισα προσφέρει αρκετές επιλογές και δεν κουράζει με τις αποστάσεις, ο τέλειος συνδυασμός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyrous012

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος που ξέρει; :) Ποιο είναι το κατάλληλο σημείο της Λάρισας που να έχει εύκολη πρόσβαση στο Τ.Ε.Ι της αλλά και εύκολη πρόσβαση στο κέντρο της; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος που ξέρει; :) Ποιο είναι το κατάλληλο σημείο της Λάρισας που να έχει εύκολη πρόσβαση στο Τ.Ε.Ι της αλλά και εύκολη πρόσβαση στο κέντρο της; :)
Γύρω από την πλατεία Εβραίων...από αυτην την πλατεία ξεκινάνε τα αστικά για τα ΤΕΙ. Η πλατεία βρίσκεται ακριβώς δίπλα στο κέντρο της πόλης, οπότε σε όλη την ευρύτερη περιοχή θα είσαι μια χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyrous012

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ευχαριστώ...θα το κοιτάξω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Στο βίντεο φαίνεται ο παππούς μιας φίλης μου :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Member

Νεοφερμένος

Ο Member αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος που ξέρει; Ποιο είναι το κατάλληλο σημείο της Λάρισας που να έχει εύκολη πρόσβαση στο Τ.Ε.Ι της αλλά και εύκολη πρόσβαση στο κέντρο της;

Γεία σου φίλε!
Η συνοικία που μαζεύει την πλειοψηφία των φοιτητών και βολεύει για το Τ.Ε.Ι ονομάζεται Άγιος Νικόλαος, έχει δύο πλεονεκτήματα βρίσκεται στο κέντρο της Πόλης άλλα και συνάμα κοντά στην οδό Ανθίμου Γαζή η οποία είναι γεμάτη απο στάσεις για το αστικό το οποίο έχει συχνά δρομολόγια προς το Τ.Ε.Ι.
Η πλατεία Εβραίων που σου περιέγραψε ο φίλος βρίσκεται στην αρχή της συνοικίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γεία σου φίλε!
Η συνοικία που μαζεύει την πλειοψηφία των φοιτητών και βολεύει για το Τ.Ε.Ι ονομάζεται Άγιος Νικόλαος, έχει δύο πλεονεκτήματα βρίσκεται στο κέντρο της Πόλης άλλα και συνάμα κοντά στην οδό Ανθίμου Γαζή η οποία είναι γεμάτη απο στάσεις για το αστικό το οποίο έχει συχνά δρομολόγια προς το Τ.Ε.Ι.
Η πλατεία Εβραίων που σου περιέγραψε ο φίλος βρίσκεται στην αρχή της συνοικίας.
Σωστός δεν θυμόμουν πως λέγεται η συνοικία για αυτό μίλησα για την ευρυτερη περιοχή γύρω από την Εβραίων! εντάξει και προς την γέφυρα να είναι πάλι κοντά είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bio_

Νεοφερμένος

Η Bio_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Στη Λάρισα τι σύνδεση internet μπορώ να βάλω χωρίς γραμμή για σταθερό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Internet χωρίς σταθερό νομίζω δεν γίνεται.

Αυτό που μπορείς να κάνεις,όμως,είναι να μην πάρεις συσκευή τηλεφώνου.Έτσι δεν θα παίρνεις τηλέφωνα και θα πληρώνεις μόνο το ίντερνετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bio_

Νεοφερμένος

Η Bio_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ωραία γιατί δεν χρησιμοποιώ καθόλου το σταθερό και δεν θέλω να πληρώνω τζάμπα το πάγιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος που ξέρει; Ποιο είναι το κατάλληλο σημείο της Λάρισας που να έχει εύκολη πρόσβαση στο Τ.Ε.Ι της αλλά και εύκολη πρόσβαση στο κέντρο της;
Αν θέλεις να είσαι κοντά στο κέντρο, τότε καλά σου είπαν οι από πάνω για την Εβραίων. Αν θες να είσαι κοντά στα ΤΕΙ, ψάξε στη Φιλιππούπολη και Άγιο Θωμά. Θα είσαι 10 λεπτά walking distance με τη σχολή και έχει λεωφορεία με συχνό δρομολόγιο(maχ 15min) για κέντρο. το οποίο έτσι και αλλιώς απέχει κοντά στα 20 λεπτά ποδαράτο.

Να ξέρεις πάντως πως συχνά θα έχεις εργαστήρια σπαστά, δλδ πρωί και απόγευμα. Άρα θα πρέπει είτε να κάνεις 2 δρομολόγια ή να μένεις όλη μέρα στα ΤΕΙ. Άσε που αν είσαι στο κέντρο και θέλεις να τρως λέσχη ή να πας στο γυμναστήριο πάλι θα πρέπει να παίρνεις λεωφορείο. Αν θέλεις να κάνεις οικονομία δλδ, νοίκιασε κοντά στη σχολή και όχι στο κέντρο. Τα αστικά τσιμπάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
ωραία γιατί δεν χρησιμοποιώ καθόλου το σταθερό και δεν θέλω να πληρώνω τζάμπα το πάγιο.
ασυρματο wind ή vodafone.αν και θα σου προτεινα να βαλεις cyta.βεβαια εχω ακομη ενα τροπο να σου προτεινω,αλλα δε μπορω δημοσια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bio_

Νεοφερμένος

Η Bio_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Για cyta μου έχουν πει και άλλοι,πάντως θα το ψάξω και για vodafone-wind.
Όσο για τον άλλο τρόπο δεν είναι πάντα πολύ πρακτικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liaros

Νεοφερμένος

Ο liaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
άλλος από Πάτρα που πέρασε Λάρισα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top