Ιστορία - Βοήθεια/Απορίες στην Ιστορία

elen1996

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
οταν μαθαινεισ περιληψη απο καποιο μαθημα,παραλειπεισ τα μισα;;;αυτο δεν σε βοηθαει στισ εξετασεισ ή στα προχειρα;
απαντηστε μου παρακαλω και λυστε μου την απορια!!!
εγω πιστευω οτι δεν ειναι καλο να διαβαζεισ μονο τν περιληψη γιατι θα μαθεισ μεν τα πιο σημαντικα αλλα πρεπει να τα μαθεισ ολα!καλητερα να διαβασεις ολο το κειμενο παρα να διαβασεισ καποιεσ σημειωσεισ!(εγω οσεσ φορεσ εχω διαβασει μονο περιληψη δεν ξερω να απαντησω συγκεκριμενα σε καποιεσ ερωτησεισ);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Δεν βοηθάει καθόλου η περίληψη γιατί συνήθως παραλείπει καίρια σημεία που θα μπορούσαν κάλλιστα να αποτελούν και ερωτήσεις σε επικείμενα διαγωνίσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
καταλαβα!!!!!παλι με βλεπω να μου φωναζουν οι γονεισ μου να διαβασω και φυσικα να μαθω ιστορια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Λίγο κόπο παραπάνω να κάνεις και να αφιερώσεις λίγο περισσότερο χρόνο μπορείς και να τα μάθεις καλά και να γράψεις πολύ καλύτερα.:) Κάθε αρχή και δύσκολη αλλά το τελικό αποτέλεσμα σε αποζημιώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
σωστο!!!!!εωχαριστω για την συμβουλη!!!αριστα[19]προχειρο ιστορια[μου τα παπαγαλησε η μανα μου!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Κοιτα το μονο που μπορεις να κανεις και να εχεις αποτελεσματα....ειναι να γραψεις(π.χ.1,2,3....)τα πιο σημαντικα γεγονοτα........!!!!!!!!!!!!!


Ελπιζω να φανηκα χρησιμη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ναι!!!!!!!!ευχαριστω φφφπππ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Σε πρόχειρα δν βοηθάει καθόλου η περίληψη! Χειρότερα τα κάνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dOr0ula

Νεοφερμένος

Η 8eodora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
βρε παιδια πως νιώθετε οταν εχετε ιστορια 3 σελιδες καθε φορα??:(

εγω εκεινη την στιγμη χρειαζομαι οπωσδηποτε:s... εναν τοίχο...
δεν μπορώ αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
3 σελιδες απ'εξω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Aχ και εγώ την αγαπάω την ιστορία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina1994

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εγω λατρευω την ιστορια ιδιαιτερα της α' γυμασιου το εχω ακομα ειναι φοβερη!Το βιβλιο βεβαια δεν ειναι τοσο καλα γραμμενο αλλα ενταξει διαβαζεται.Η ιστορια θελει προγραμμα διαβασε την οταν θελεις να την διαβασεις και οχι επειδη δεν προλαβαινεις θελει ηρεμια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγω λατρευω την ιστορια ιδιαιτερα της α' γυμασιου το εχω ακομα ειναι φοβερη!Το βιβλιο βεβαια δεν ειναι τοσο καλα γραμμενο αλλα ενταξει διαβαζεται.Η ιστορια θελει προγραμμα διαβασε την οταν θελεις να την διαβασεις και οχι επειδη δεν προλαβαινεις θελει ηρεμια .


Που να κάνεις και αυτήν της Α' Λυκείου:P Μούρλια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αν την μαθαινεις παπαγαλια,τοτε λογικο ειναι να την μισεις!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
εμένα η αγαπημένη μου είναι όταν διαβάζω ιστορία... κάνω 2 το πολύ 3 αναγνώσεις (αν το μάθημα είναι μεγάαλο) , κρατάω το ζουμί και μετά τη λέω με εντελώς δικά μου λόγια, πάντα σωστά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εγω παλι το μονο που χρειαζομαι ειναι ενα ψαληδι να κοψω τισ φλεβεσ μου!!!!!:lol::P:jumpy::thanks:;):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
αρα,καλυτερα να τη μαθαινεισ ολη,γιαρι μετα σου μαζευεται για προχειρα κ εξετασεισ...η οχι;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elen1996

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει παρα πολυ η ιστορια.....αλλα οπωσ ειπε και η θεοδωρα μασ βαζει να μαθαινουμε πολλα!!!!το λεω αυτο γιατι η θεοδωρα ειναι στην ταξη και την ξερω.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!Spicy!!

Νεοφερμένος

Η Mαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σε καταλαβαινω και εγω οταν ημουν Α γυμνασιου ειχα εναν καθηγητη που μας εβαζε 4 σελιδες απεξω !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Βρε παιδιά χαλαρώστε η ζωη μας θα ήταν ανιαρη χωρίς όλα αυτά just think about it ;)
Με τι θα ασχολούμασταν όλη την ημέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top