Έρωτας & Οικογένεια

gd:)

Νεοφερμένος

Η gd:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ρε παιδια εχω σχεση εδω κ 2 μηνες κ δε 3ερω τ να κανω πλεον μ τν αδερφο μ που δε γουσταρει τ φιλο μ..ουτε ο πατερας μου ετσι..ακομη δεν τ χει χονεψει κ δημιουργει απειρα προβληματα..μ χει σπασει τ νευρα..δε παει αλλοοοοοοοοο
τ να κανωωωω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ισως εισαι ερωτευμενη και δεν διακρινεις κατι αρνητικο που βλεπουν οι ιδιοι σε αυτον!
Καλυτερα πιασε τους και μιλα τους,και αν δεις οτι δεν κατανοουν,σιγα δεν θα σε επηρεασει κι ολας!
Στο κατω κατω,εσυ τα χεις μαζι του και οχι εκεινοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Κάτι μου θυμίζει αυτό:P.

2 μήνες δεν είναι και μεγάλο διάστημα. Δείξε αδιαφορία και ότι δεν σε πειράζουν όσα σου λέει και θα του περάσει. Κάποια στιγμή θα βαρεθεί να σου τη λέει. Εγώ δηλαδή έτσι έκανα:redface:. Εσυ να περνάς καλά καλέ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Να υποθέσω πως ο αδερφός είναι μεγαλύτερός σου; :P

Την επόμενη φορά που σου πει κάτι, ζήτα του να μιλήσετε. Μπορεί να τον έχει παρεξηγήσει ή να μη βλέπεις όντως κάτι στο χαρακτήρα του.
Ε και στην τελική δεν πάτε και για γάμο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gd:)

Νεοφερμένος

Η gd:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ειναι 2 χρονια μεγαλυτερος μου κ πριν τ φτιαξουμε μ τ παιδι ελεγε ¨τ καλο παιδι κ τ καλο παιδι¨:P
μετα?εε τον αχριστο κτλ κτλ :P
δηλαδη οκ..ο πατερας κ η μητερα δεν λενε τπτ κ ο αδερφοσ μ να κανει σαν υστερικο:P
παει πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Είναι η πρώτη σου σχέση το παιδί αυτό?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έλα μωρέ, επειδή είσαι το μικρό του αδερφάκι τα λέει αυτά. Γίνονται υπερπροστατευτικοί.
Απλά ζήτα του να μιλήσετε όταν στο ξανά πει.
Μια άλλη λύση είναι η αγνόηση αλλά άμα σου μαμάει την ψυχολογία συνεχώς καλύτερα μιλήστε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gd:)

Νεοφερμένος

Η gd:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Είναι η πρώτη σου σχέση το παιδί αυτό?:hmm:
δευτερη αλλα μ οποιονδηποτε εχει θεμα..ενω πχ γ τς κοπελες π ειχε εγω δεν ελεγα τπτ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Με όλους? :|
Οκέι λοιπόν. Να του μιλήσεις. Βεβαία στη δική μου περίπτωση συνεχώς οδηγούμασταν σε καβγάδες και να φανταστείς ήταν και αδερφή, όχι αγόρι:P Μπορεί να είναι κ αυτό που λέει η Θεοδώρα. Και καλά δεν θέλει να πληγωθείς και να μην έχεις άσχημες εμπειρίες. Τι να πω. Αν δεν κάνεις λάθη όμως πως θα μάθεις?:hmm:
Καλη τύχη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gd:)

Νεοφερμένος

Η gd:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
πφφφ
φχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Με βασανιζει εδω και μερες ενα θεμα. Ειχα χωρισει με το αγορι που ημασταν μαζι για 2 χρονια και τωρα τα ξαναβρηκαμε. Οι γονεις μου ομως δεν εγκρινουν τη σχεση μου και με παροτρυνουν να χωρισω. Δυστυχως με επηρεαζουν πολυ και δεν μπορω να μην εχω καλη σχεση μαζι τους, μου ασκουν μεγαλη επιρροη. Να ακουσω τις συμβουλες των δικων μου η να κανω αυτο που θελω εγω; Εχετε ποτε βρεθει σε καποια παρομοια κατασταση; Τι θα με συμβουλευατε να κανω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Nα κανεις αυτο που θες εσυ,θες να τα ξαναβρειτε?να τα ξαναβρειτε,απλο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexianos

Νεοφερμένος

Ο alexianos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
κανε αυτο που νιωθεις εαν θες να εισαι μαζι του τοτε καντω και μην ακους τους δικους σου οι γωνεις εχουν δικαιωμα να συμβουλευουν οχι να επιβαλουν την γνωμη τους..(υποθετω θα υπηρχε ενας λογος που χωρησατε παρε και αυτον τον λογο υποψιν σου και κανε αυτο που καταλαβενεις) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Βασικα τα εχουμε ηδη ξαναβρει, απλα αυτη η σταση των γονιων μου με κανει να εχω αμφιβολιες που σε διαφορετικη περιπτωση δε θα υπηρχαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Άφησε το να περνάει το φλου και στο τέλος θα σταματήσουν.GUARANTEE.
Κάθε φορά που με πρίζουν για κάτι κάνω τον κινέζο και σταματάν.Εγγυημένα πράγματα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexianos

Νεοφερμένος

Ο alexianos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
ακου αυτα που σου λενε οι γονεις σου...εαν βγαζουν νοημα και ισχυουν αυτα που λενε παρτα ιποψιν σου οπως ειπα...εαν εαπο την αλλη ειναι το κλασσικο<< δεν τον πανε αρα και η κορη τους δεν εχει δουλεια μαζι του>>,,,τοτε κανε το δικο σου...δικη σου σχεση ειναι οχι δικη τους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Με βασανιζει εδω και μερες ενα θεμα. Ειχα χωρισει με το αγορι που ημασταν μαζι για 2 χρονια και τωρα τα ξαναβρηκαμε. Οι γονεις μου ομως δεν εγκρινουν τη σχεση μου και με παροτρυνουν να χωρισω. Δυστυχως με επηρεαζουν πολυ και δεν μπορω να μην εχω καλη σχεση μαζι τους, μου ασκουν μεγαλη επιρροη. Να ακουσω τις συμβουλες των δικων μου η να κανω αυτο που θελω εγω; Εχετε ποτε βρεθει σε καποια παρομοια κατασταση; Τι θα με συμβουλευατε να κανω;
Αν ήσουν σίγουρη για τη σχέση σου, κανένας δεν θα μπορούσε να σε επηρεάσει...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
παιδιά να κάνω μια αφελή ερώτηση;
γιατί οι γονείς να κάνουν "λάθος"; μήπως βλέπουν πράγματα που τα ανώριμα μάτια του παιδιού τους δεν τα βλέπει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
παιδιά να κάνω μια αφελή ερώτηση;
γιατί οι γονείς να κάνουν "λάθος"; μήπως βλέπουν πράγματα που τα ανώριμα μάτια του παιδιού τους δεν τα βλέπει;

Δεν ειναι απαραιτητο να ακνουν λαθος.Αλλα ουτε και να ειναι σωστοι.Απλα πανω στην αγαπη και στην αγωνια τους μπορει να γινονται ωρες ωρες υπερβολικοι.
Αν θες την αποψη μου κανε ο,τι νομιζεις αλλα το ρισκο ειναι πολυ μεγαλο αφου ηδη μια φορα δεν τα καταφερατε!:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Άφησε το να περνάει το φλου και στο τέλος θα σταματήσουν.GUARANTEE.
Κάθε φορά που με πρίζουν για κάτι κάνω τον κινέζο και σταματάν.Εγγυημένα πράγματα! :P

Δεν το νομιζω..

ακου αυτα που σου λενε οι γονεις σου...εαν βγαζουν νοημα και ισχυουν αυτα που λενε παρτα ιποψιν σου οπως ειπα...εαν εαπο την αλλη ειναι το κλασσικο<< δεν τον πανε αρα και η κορη τους δεν εχει δουλεια μαζι του>>,,,τοτε κανε το δικο σου...δικη σου σχεση ειναι οχι δικη τους:)

Βγαζυν νοημα αυτα που λενε, αλλα οχι για το συγκεκριμενο ατομο...

Αν ήσουν σίγουρη για τη σχέση σου, κανένας δεν θα μπορούσε να σε επηρεάσει...

Ειμαι σιγουρη, απλως δεν αντεχω να με αντιμετωπιζουν ετσι οι ιδιοι μου οι γονεις. Οσο ειχαμε χωρισει ηταν ολα καλα, τωρα παλι αρχισανε τα ιδια...



παιδιά να κάνω μια αφελή ερώτηση;
γιατί οι γονείς να κάνουν "λάθος"; μήπως βλέπουν πράγματα που τα ανώριμα μάτια του παιδιού τους δεν τα βλέπει;

Σαφως και δεν κανουν λαθος, αλλα οταν μιλανε χωρις να τον ξερουν ουτε στο ελαχιστο, τοτε τουλαχιστον αδικο ειναι αυτο που κανουν... Αλλωστε αν δεν κανω λαθος δε θα μαθω ποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top