Τμήμα Λογοθεραπείας vs Ψυχολογίας

Ποια σχολη θεωρειται καλυτερη??Τμημα λογοθεραπειας ή ψυχολογιας
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)
  • Τμημα λογοθεραπειας

    Ψήφοι: 3 33.3%
  • Τμημα ψυχολογιας

    Ψήφοι: 6 66.7%

dreamland

Νεοφερμένος

Η dreamland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας παιδια σπουδαζω νηπιαγωγων ειμαι ακομα στο πρωτο ετος ..αλλα δν μ αρεσει η σχολη ουτε κ τα μαθηματα της αλλα κ παλι ακομα σκεφτομαι αν πρεπει να αλλαξω σχολη ή οχι ..Αν ομως τελικα αλλαξω σκεφτομαι να παω ή στο τμημα λογοθεραπειας ή στο τμημα ψυχολογιας εσεις τι λετε??:) Αν μπορειτε βοηθηστε! ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maroulini

Νεοφερμένος

Η Maroulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εμένα θα μου άρεσε πιο πολύ η ψυχολογία, αυτό ψήφισα, αν θες μετά το συνδυάζεις και με λογοθεραπεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
ψυχολογια αν και η λογοθεραπεια θα εχει περισσοτερη επαγγελματικη αποκατασταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top