Δώρο για φίλο

nicolayyy

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Λοιπον, ενας φιλος μου (σχεδον κολλητος), εχει γενεθλια την αλλη ευδομαδα.
Προσπαθω να σκεφτω κατι πρωτοτυπο επειδη κατ'αρχην και αυτος που εκανε ενα πολυ εξυπνο δωρο και κατα δευτερον σιχαινεται τα κλασσικα. Οπως μου πε και ο ιδιος: ΕΧΩ ΓΕΜΙΣΕΙ ΕΝΑ ΡΑΦΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΚΟΛΟΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΔΩΡΟ :whistle:
Ξερω φυσικα πως η επιλογη πρεπει να ειναι δικη μου μιας και εγω ξερω καλυτερα τον χαρακτηρα του και παει λεγοντας.
Απλα χρειαζομαι λιγη βοηθεια γιατι δεν εχω και πολλες πρωτοτυπες ιδεες.
Για δωστε καμια συμβουλη λοιπον! :D

Απο θεμα χαρακτηρα ειναι ατομο αρκετα ανετο με την παρεα χωρις πολλα κολληματα και γενικως αντιμετωπιζει τα παντα με humor. Οποτε μην σκεφτεστε πως μπορει να παρεξηγηθει ευκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Απάντησες μόνος σου. :P
Οποτε μην σκεφτεστε πως μπορει να παρεξηγηθει.


Tίποτα της ομάδας του; (εισιτήριο, κασκόλ κτλ)
Καμιά ζακετούλα;
Μπλουζίτσα;
Η μπλούζα βέβαια μπορεί να είναι δικής σου δημιουργίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.

nicolayyy

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
xmm σωστα ...καν του κονε με καμοια κοπελα που του αρεσει...σου προτεινω ανεπιφυκαχτα αυτη-->https://www.google.gr/imgres?imgurl=...ndsp=27&ved=1t:429,r:12,s:21&biw=1362&bih=535
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
αρχικα παρε σε εκεινον μια τουρτα σε τετοιο στυλ-->https://www.google.gr/imgres?imgurl=...&ndsp=29&ved=1t:429,r:2,s:86&biw=1362&bih=535

κρίμα να φας τέτοια τούρτα...:redface: :redface: :P :D :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
μπορείς να του πάρεις ένα επιτραπέζιο παιχνίδι...
ή ένα τάβλι ή σκάκι...(αν παίζει) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
κρίμα να φας τέτοια τούρτα...:redface: :redface: :P :D :lol:

χαχαχαχ:hypno:χανεσαι :laugh::alljumpy:


λοιπον παρτου τιποτα σαπουνια και αρωματα just like-->https://www.google.gr/imgres?imgurl=...1&ndsp=26&ved=1t:429,r:6,s:0&biw=1345&bih=535

Χωρις την κοπελα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Κανένα συλλεκτικό cd που θα θέλει να βρει και στο έχει πει; :hmm:

Μετά το ρούχο είναι καλή λύση, κάποιο εισιτήριο για συναυλία και έτσι. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Χωρις την κοπελα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P

Nα του πάμε εσένα δώρο μέσα σε μια τούρτα και να βγεις σαν την Καλομοίρα από μέσα; :D :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Nα του πάμε εσένα δώρο μέσα σε μια τούρτα και να βγεις σαν την Καλομοίρα από μέσα; :D :lol: :lol:



και τι να λεω??αχ βρε κουλα?xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
προτείνω κάποιο album κάποιου συγκρατήματος που του αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ένα δώρο με συμβολικό χαρακτήρα είναι, πιστεύω, το καλύτερο... Αν υπάρχει κάτι που θα θυμίζει στον φίλο σου εσένα ή μια σημαντική στιγμή για σας, προσπάθησε να βρεις κάτι σχετικό. Πχ αν τον φωνάζεις με ένα παρατσούκλι χαϊδευτικό, ας πούμε "γάιδαρο" (λέμε τώρα, έτσι; ) βρες μια κούπα, μια αφίσα, ή ένα κουκλάκι, στην προκειμένη περίπτωση με γάιδαρο!!!

Επίσης, δεν είναι απαραίτητο να ξοδευτείς, ούτε καν να ξοδέψεις χρήματα. Ζωγραφίζεις; Φωτογραφίζεις; Φτιάχνεις πράγματα με τα χέρια σου; Φτιάξε κάτι για τον φίλο σου! Είναι πιο δημιουργικό. Ή πολύ απλά χάρισε του κάτι δικό σου που θα θυμίζει εσένα. Εμένα πχ μ' αρέσει πολύ αυτό.
Ή αν έχει κάποιο ιδιαίτερο ενδιαφέρον όπως ένα αγαπημένο συγκρότημα, ένα χόμπυ, μια επιστήμη κλπ βρες κι εσύ κάτι ανάλογο. Ένα CD, ένα βιβλίο με ποιήματα, μια μεγάλη αφίσα και ένα σωρό άλλα πράγματα που θα σκεφτείς εσύ μιας και ξέρεις καλύτερα το φίλο σου από μένα.
Όρεξη να υπάρχει...Και συ φαίνεται πως την έχεις..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Πρόστυχα εσώρουχα να του πάρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
παρτου ενα tesla coil
Ειναι πολυ γαματο δωρο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
παραδοξως δεν εχω παιξει ποτε red alert!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
παραδοξως δεν εχω παιξει ποτε red alert!!!!

τοτε πως γνωριζεις για το τεσλα κοιλ?:P

εγω απο κει το εμαθα:P

ηταν τοσο γαματο παιχνιδακι:hmm:ωραια που ηταν:hmm:

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Πιστεύω πως ενα φουτεράκι θα ήταν ότι πρέπει, ειδικά τώρα που κάνει κ κρύο...
Οκ, πρωτότυπο δεν το λες, αλλά έχει κ αυτό την αξία του...(Άλλωστε η κίνηση μετράει)...
Π.χ και μένα ο κολλητός μου έχει γενέθλια σήμερα, και του πήρα ένα μάυρο φούτερ Wesc...
Νομίζω πως θα του αρέσει γιατί είναι το στύλ του!
Επίσης μπορείς να του αγοράσεις και κανένα κασκόλ...Αλλά κ αυτό πάλι, καθόλου πρωτότυπο...

Αν θες κάτι πρωτότυπο, μπορείς να πάς σε κάποια καταστήματα που πουλάνε έξυπνα και πονηρά δωράκια...
Είχα πάει τις προάλλες σε ένα και είχε κάποιες κούπες του που όταν ρίχνεις κάτι ζεστό μέσα (ζεστό νερό, ζεστο καφέ),
τα ρούχα της εικονιζόμενης κοπέλας αρχίζουν και εξαφανίζονται και στο τέλος μένει γυμνη...χαχαχ έχει πλάκα!

Αν θες να του πάρεις κάτι πιο ακριβο, μπορείς να του αγοράσεις μια ηλεκτρονική κορνίζα (από το e-shop πχ που έχει κ καλές τιμές)
και μπορείς να περάσεις φώτο που είστε μαζί....Πολύ καλό πιστεύω!

Αυτάα....Δεν έχω κτ άλλο στο μυαλό μου...Θεωρώ πως εσύ ξέρεις καλύτερα γτ εμείς δεν τον γνωριζουμε και δε ξέρουμε το χαρακτήρα του!
Ελπίζω να βοήθησα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top