Περίπλοκη κατάσταση

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδια...πώς πάει? ολα καλά? θα ηθελα τη βοηθεια σας...
Εδώ και καποιο καιρο, μου αρεσει πολυ μια συμφοιτητρια μου....Δεν μιλουσαμε στην αρχη αλλα τωρα γνωριστηκαμε...
Μου αρεσει παρα πολυ...αλλα...νομιζω οτι της αρέσει ενας φιλος μου που κανουμε πολυ παρεα...:) Του την ειχε πεσει περσυ, την 'στέγνωσε' και δεν μιλουσαν για κανα χρονο....Τωρα που την γνωρισα και εγω μιλανε παλι μετα απο καιρο...νιωθω οτι κανω τον κομπαρσο πραγματικα...του φιλου μου δεν του αρέσει....ουτε καν....αλλα αυτη δειχνει(δεν ξερω αν ειναι) "προσηλωμενη" εκει...
Τι μπορω να κανω εγω? Μου αρεσει παρα πολυ αυτη η κοπελα και την βλεπω σοβαρα οσο την γνωριζω καλυτερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Πρέπει πρώτα να μιλήσεις με το φίλο σου,να δείτε τι θέλετε καθένας από αυτήν.Αν είναι πραγματικός φίλος και δει πόσο τη θέλεις θα κάνει πίσω.Αν δεν κάνει απλά πες του πως για σένα είναι φίλος αλλά ενδιαφέρεσαι για αυτήν,κι ας διαλέξει εκείνη,κι ό,τι πει εκείνη,σεβαστό.


Εκείνη θα διαλέξει και να σεβαστείτε την επιθυμία της.


(Ισως δε θέλει και κανέναν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδια...πώς πάει? ολα καλά? θα ηθελα τη βοηθεια σας...
Εδώ και καποιο καιρο, μου αρεσει πολυ μια συμφοιτητρια μου....Δεν μιλουσαμε στην αρχη αλλα τωρα γνωριστηκαμε...
Μου αρεσει παρα πολυ...αλλα...νομιζω οτι της αρέσει ενας φιλος μου που κανουμε πολυ παρεα...:) Του την ειχε πεσει περσυ, την 'στέγνωσε' και δεν μιλουσαν για κανα χρονο....Τωρα που την γνωρισα και εγω μιλανε παλι μετα απο καιρο...νιωθω οτι κανω τον κομπαρσο πραγματικα...του φιλου μου δεν του αρέσει....ουτε καν....αλλα αυτη δειχνει(δεν ξερω αν ειναι) "προσηλωμενη" εκει...
Τι μπορω να κανω εγω? Μου αρεσει παρα πολυ αυτη η κοπελα και την βλεπω σοβαρα οσο την γνωριζω καλυτερα....

:hmm: ενταξει μωρε υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες

αφου την βλεπεις εκει κολλημενη, βρες και εσυ μια αλλη να περνας τον καιρο σου και οταν μαθεις οτι ξεκολλησε,χωρισε την αλλη και διεκδικησε την ξανα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:hmm: ενταξει μωρε υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες

αφου την βλεπεις εκει κολλημενη, βρες και εσυ μια αλλη να περνας τον καιρο σου και οταν μαθεις οτι ξεκολλησε,χωρισε την αλλη και διεκδικησε την ξανα;)

Αφού αυτή θέλει το παιδί. Σημασία είνα να κάνει κάτι μαγικο και αυτή να κολλήσει πάνω του.

Θέλουμε φίλτρο μαγικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πρέπει πρώτα να μιλήσεις με το φίλο σου,να δείτε τι θέλετε καθένας από αυτήν.Αν είναι πραγματικός φίλος και δει πόσο τη θέλεις θα κάνει πίσω.Αν δεν κάνει απλά πες του πως για σένα είναι φίλος αλλά ενδιαφέρεσαι για αυτήν,κι ας διαλέξει εκείνη,κι ό,τι πει εκείνη,σεβαστό.


Εκείνη θα διαλέξει και να σεβαστείτε την επιθυμία της.


(Ισως δε θέλει και κανέναν)
Αφού ο φίλος του της έδωσε άκυρο, γιατί να το κάνει αυτό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
O γιαννης λεει

γτ τωρα ξαναμιλανε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αφού όμως λέει ''του φίλου μου δεν του αρέσει...ούτε καν''.
Γιατί να το ρωτήσει επομένως; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω αργά ή γρήγορα δικιά σου θα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Εκείνη θα διαλέξει και να σεβαστείτε την επιθυμία της
(Ισως δε θέλει και κανέναν)
Αυτο ισχυει...αλλα δεν μπορουμε να κανουμε κατι για να αλλαξει η επιθυμια της?

Θέλουμε φίλτρο μαγικό.
Ολοι αυτο ψαχνουμε...αλλα.....:)

Εγώ πιστεύω αργά ή γρήγορα δικιά σου θα είναι.
Το ευχομαι ολοψυχα....

Τι μπορω να κανω εγω απο το μετεριζι μου για να "ανεβω" στα ματια της και να με δει αλλιως...?
Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας...το εκτιμω παρα πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Τι μπορω να κανω εγω απο το μετεριζι μου για να "ανεβω" στα ματια της και να με δει αλλιως...?
.

παρε σκαλα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Αυτο ισχυει...αλλα δεν μπορουμε να κανουμε κατι για να αλλαξει η επιθυμια της?
Θέλεις να είσαι μαζί της επειδή σε ενδιαφέρει εκείνη ως άνθρωπος (κι αρα σεβεσαι τα θελω της)ή για να ικανοποιήσεις τις δικές σου επιθυμίες?Αν ισχύει το δεύτερο δε μπορώ να σε βοηθήσω.



Τι μπορω να κανω εγω απο το μετεριζι μου για να "ανεβω" στα ματια της
να της δείξεις πως ενδιαφέρεσαι,είτε σε γουστάρει,είτε όχι
και να με δει αλλιως...?
αυτό δεν το διαλέγουμε,ευτυχώς.
Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας...το εκτιμω παρα πολυ...
:eek: Και της pure?:P

:huglove: (αυτό στην Pure)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
παρε σκαλα:hmm:
Πολύ καλο...:D

Θέλεις να είσαι μαζί της επειδή σε ενδιαφέρει εκείνη ως άνθρωπος (κι αρα σεβεσαι τα θελω της)ή για να ικανοποιήσεις τις δικές σου επιθυμίες?Αν ισχύει το δεύτερο δε μπορώ να σε βοηθήσω.

Προφανώς και ισχυει το πρωτο...πως θα μπορουσες να με βοηθηεις?:hmm:

να της δείξεις πως ενδιαφέρεσαι,είτε σε γουστάρει,είτε όχι
:eek: Και της pure?:P

:huglove: (αυτό στην Pure)

πιο πολυ στις pure...τις εκτιμω πολυ περισοτερο...

Προφανώς και ισχυει το πρωτο...πως θα μπορουσες να με βοηθηεις?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Προφανώς και ισχυει το πρωτο...πως θα μπορουσες να με βοηθηεις?:hmm:

Εννοώ το εξής κυνικό αλλά αληθές:Αν σε ενδιαφέρει η κοπελιά,δε θα προσπαθησεις να της αλλάξεις μια επιθυμια,ειτε θετική για σένα,είτε αρνητική.Φαίνεται προς πραγματικά ενδιαφέρεσαι,οπότε μακάρι να είναι θετική.Αν περιμένεις βοήθεια από εμένα,σε προτρέπω απλά να της δείξεις πως σημσία για σενα έχουν τα δικά της θέλω,και πως δεν περιστρέφεται γύρω απο εσένα εκείνη.Μην υποτιμας τη νοημοσυνη της,φερσου της ως ισοτιμη,και προσπαθα να βρίσκετε ιδιαιτερες στιγμες που θα βρισκεστε μονοι.Καλυτερα live,αλλα αν δεν έχεις ευκαιριες/θαρρος,και τα msn/sms ως μια πρωτη αρχη καλα ειναι.Καθε μέρα λιγακι πιο αργα,καθε μερα λιγακι πιο παραπερα.Τραγουδακια και παει λεγοντας.(Αν δεν εχεις κινητο,οκ ας πουμε οτι ντρεπεσαι,αλλα ενα msn του π*****,βρες αφορμη να το παρεις,η ακομη πιο γενικο,ενα facebook.Aν δεν εχεις κι εχει εκεινη δικο σου το προβλημα,κανε :P )
Πρωτα θα της πεις οτι ειναι σημαντικη για σενα,και μετα πως ειναι η κοπέλα που ψαχνεις.Απο κει και περα δεν μπορεις και δεν ειναι σωστο να προσπαθησεις να αλλαξεις κατι,θα ειναι κατα σου,και θα χαθει η οποια τελευταια ελπιδα.


Πρωτου βιαστουν καποιοι να απαντησουν,οχι δε θεωρω πως η ηλεκτρονικη πρωτη επαφη,υποκαθιστα τις διαπροσωπικες σχεσεις.Αν ειχες ομως το θαρρος να ξεκινησεις αλλιως,δε θα σουν εδω τωρα φίλε μου.

Good luck
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εγω νομιζω πως σε πλησιαζει προκειμενου να κανει τον φιλο σου να ζηλεψει... αλλα εφοσον απο οσο λες ο φιλος σου δεν ενδιαφερεται,θα σου ελεγα να περιμενεις λιγο ακομα,βγειτε εξω μαζι και οταν βρεις την καταλληλη στιγμη κανε κινηση! και οτι γινει εγινε
και οπως ειπε και η φιλτατη pure
:hmm: ενταξει μωρε υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Πραγματικα η συγκεκριμενη κοπελα με ενδιαφερει παρα πολυ...προτιμω χιλιες φορες τις διαπροσωπικες επαφες( face to face) παρα την ηλεκτρονικη επαφη...ας ελπισουμε οτι ολα θα πανε καλα...
Το μονο που φοβαμαι οταν θα τις πω αυτα που θελω ειναι η απαντηση του τυπου " Μου αρεσει ο φιλος σου. Κανε τπτ ωστε να γινει κατι"...εκει θα τα εχω δει ολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μα δε χρειάζεται να πας και να της το πεις κατευθείαν.
Δείξε λίγο ενδιαφέρον, κινήσου, πρότεινέ της να βγείτε και μετά της το λες ανάλογα με την ανταπόκριση που θα δεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Φυσικα και δεν θα της πω τιποτα κατευθειαν....αλλα οταν φτασει η στιγμη να της πω καποια πραγματα να μου πει "...."
Αν τις προτεινω να βγουμε, μπορει να μου πει "δεν λες και στον.... να ερθει?" και εκει τι κανεις?
παλι τον κομπαρσο να φανταστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δες.
Λογικό να μη μας θέλουν όλοι-ες όσους-ες θέλουμε.
Ε, αν στο πει ok, δεν μπορείς να της αλλάξεις τα αισθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gmat

Νεοφερμένος

Ο gmat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Δες.
Λογικό να μη μας θέλουν όλοι-ες όσους-ες θέλουμε.
Ε, αν στο πει ok, δεν μπορείς να της αλλάξεις τα αισθήματα.
To μονο ου θελω ειναι να γνωριστουμε καλυτερα και να καταλαβει τι πραγματικα αισθανομαι γι αυτην....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top