Πώς να της το πω;

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
... ειμαστε πολυ καλοι φιλοι και κανουμε πολυ παρεα.... ....( απ' οτι εμαθα) Αυτη ξερει οτι τη γουσταρω..... .... Εγω δεν ξερω ομως τι να κανω γιατι δεν θελω να τη χασω απο φιλη...... Επισης παμε ιδιο σχολειο, ιδια ταξη, ιδιο τμημα, ιδο φροντιστηριο στα φιλολογικα, σχεδον καθε παρασκευη βγαινουμε μαζι και σχεδον καθε σαββατο παμε μαζι για καφε....

Πρόσεξε τι θα κάνεις:
Καθώς θα είσαστε μόνοι μαζί, θα βρεις μια ευκαιρία να προγραμματίσεις έναν αυθορμητισμό και να την αγκαλιάσεις. Τότε θα την κοιτάξεις για λίγο στα μάτια και σιγά-σιγά θα πλησιάσεις τα χείλη σου στα δικά της για φιλί. Αν σε θέλει θα μείνει ακίνητη και συ θα τη φιλήσεις στο στόμα απαλά, οπότε αυτή θα ανταποκριθεί και η υπόθεση θα έχει τελειώσει. Αν δεν σε θέλει, θα έχει την ευκαιρία να σου γυρίσει μάγουλο κι εσύ θα την φιλήσεις εκεί παιδικά, οπότε η φιλία θα συνεχιστεί και απλά θα περιμένεις την επόμενη ευκαιρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Θα εδινα φωτο αλλα δεν ξερω αν το σαιτ εχει κανονα παραβιασης πνευματικων δικαιωματων. Φιλε ναι btw!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Να μαντεψω εισαι Θεσσαλονικιος..... Αυτη το εχει καταλαβει το ξερω...... αλλα το θεμα ειναι πως δεν θελω να τη χασω απο φιλη. Δεν κατα λαβαινω εκει που λες οτι την εχω χασει πριν τη δω....


Το γραφει στον προφίλ μου.

θα σου πω κάτι δύσκολα θα το χωνέψεις τώρα δεδομένου του νεαρού της ηλικίας σου,αλλα θα το καταλάβεις με τον καιρό.

Από ότι διάβασα την γουστάρεις από τα 10 σου,σωστά?
αυτό σημαίνει ότι από τότε την γουστάρεις συνεχεια,ποτε δεν την ήθελες για φίλη σου απλά κορόιδευες τον εαυτό σου λέγοντας ότι είναι "φίλη" σου.Οποτε το να λες ότι φοβάσαι να την χάσεις από φιλη σου θα συνεχίσεις με τον ίδιο τρόπο να κοροϊδεύεις τον εαυτό σου για καιρο ακομα.Οποτε σε συμβουλεύω να την χάσεις από φίλη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Το γραφει στον προφίλ μου.

θα σου πω κάτι δύσκολα θα το χωνέψεις τώρα δεδομένου του νεαρού της ηλικίας σου,αλλα θα το καταλάβεις με τον καιρό.

Από ότι διάβασα την γουστάρεις από τα 10 σου,σωστά?
αυτό σημαίνει ότι από τότε την γουστάρεις συνεχεια,ποτε δεν την ήθελες για φίλη σου απλά κορόιδευες τον εαυτό σου λέγοντας ότι είναι "φίλη" σου.Οποτε το να λες ότι φοβάσαι να την χάσεις από φιλη σου θα συνεχίσεις με τον ίδιο τρόπο να κοροϊδεύεις τον εαυτό σου για καιρο ακομα.Οποτε σε συμβουλεύω να την χάσεις από φίλη σου.

Λαθος.... πρωτον το οτι εισαι απο την ομορφη αυτη πολη το καταλαβα απο το
τι να ΤΗΝ κανεις καθως η υπολοιπη Ελλαδα λεει τι να ΤΗΣ κανεις.

Οχι... λεω πως τη γνωριζω απο τα 10 αλλα τον τελευταιο μηνα τη βλεπω διαφορετικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ρε αυτό που λέτε ότι "δε θέλω να τη χάσω από φίλη" δεν το καταλαβαίνω.Μπορεί κάποιος να το κάνει λιανά;Γιατί νιώθεις ότι δε θες να τη χάσεις από φίλη;Εγώ δε το έχω νιώσει ποτέ και αναρωτιέμαι αν κάποιος είναι διατεθιμένος να καταπιέσει ερωτικά συναισθήματα για τη φιλία.Ντεν γκένονται αυτά τα πράματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Λαθος.... πρωτον το οτι εισαι απο την ομορφη αυτη πολη το καταλαβα απο το
τι να ΤΗΝ κανεις καθως η υπολοιπη Ελλαδα λεει τι να ΤΗΣ κανεις.

Οχι... λεω πως τη γνωριζω απο τα 10 αλλα τον τελευταιο μηνα τη βλεπω διαφορετικα.

Όντως υπάρχουν διαφορες που ποικίλουν ανάλογα με την περιοχή που κατοικεί κανεις.

Τέλος πάντων, σου έγραψα παραπάνω τώρα εσύ αποφασίζεις τι θα κανεις...από ενδιαφέρον τι σκέφτεσαι να κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Συμβαινει γιατι ειναι χειροτερα μετα να μην την βλεπεις καθολου. Τουλαχιστον τωρα ξερω ρε παιδι μου πως μπορω να βλεπω το χαμογελο της το πρωι και να μου φτιαχνει η μερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

Πρόσεξε τι θα κάνεις:
Καθώς θα είσαστε μόνοι μαζί, θα βρεις μια ευκαιρία να προγραμματίσεις έναν αυθορμητισμό και να την αγκαλιάσεις. Τότε θα την κοιτάξεις για λίγο στα μάτια και σιγά-σιγά θα πλησιάσεις τα χείλη σου στα δικά της για φιλί. Αν σε θέλει θα μείνει ακίνητη και συ θα τη φιλήσεις στο στόμα απαλά, οπότε αυτή θα ανταποκριθεί και η υπόθεση θα έχει τελειώσει. Αν δεν σε θέλει, θα έχει την ευκαιρία να σου γυρίσει μάγουλο κι εσύ θα την φιλήσεις εκεί παιδικά, οπότε η φιλία θα συνεχιστεί και απλά θα περιμένεις την επόμενη ευκαιρία.

Ρε μαλάκα,αυτό δεν πιάνει :P Ξέρω τι λέω :P

Θα εδινα φωτο αλλα δεν ξερω αν το σαιτ εχει κανονα παραβιασης πνευματικων δικαιωματων. Φιλε ναι btw!

Ντάξει,δεν χρειάζεται να την εκθέσεις κιόλας εδώ μέσα την κοπέλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Πιάστης τα οπίσθια με σθένος και πρόσεξε αντίδραση, δοκιμασμένα πράγματα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Όντως υπάρχουν διαφορες που ποικίλουν ανάλογα με την περιοχή που κατοικεί κανεις.

Τέλος πάντων, σου έγραψα παραπάνω τώρα εσύ αποφασίζεις τι θα κανεις...από ενδιαφέρον τι σκέφτεσαι να κανεις?

Αν ηξερα δεν θα ανετρεχα σε φορουμ. Μαλλον θα δειξω ενδιαφερων πολυ, θα προσπαθησω να της αρεσω ή μπορει να κανω αυτο που ειπε ο Διας αλλα να δεις που δεν θα πετυχει.

Ρε μαλάκα,αυτό δεν πιάνει :P Ξέρω τι λέω :P



Ντάξει,δεν χρειάζεται να την εκθέσεις κιόλας εδώ μέσα την κοπέλα :P


Εχεις FB?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αν ηξερα δεν θα ανετρεχα σε φορουμ. Μαλλον θα δειξω ενδιαφερων πολυ, θα προσπαθησω να της αρεσω ή μπορει να κανω αυτο που ειπε ο Διας αλλα να δεις που δεν θα πετυχει.

Δύο πράγματα:
1. Μην πάς με αυτό το ηθικό γιατί τότε σίγουρα δεν θα πετύχει
2. Δίπλα στο κουμπί "Παράθεση" υπάρχει ένα που λέει "Πολλαπλή Παράθεση". Πάτα το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

Αγόρι μου,κούλαρε,πλάκα σου κάνω :P Δεν με νοιάζει να δω τη wannabe γκόμενά σου :P

Btw,έχω το fb,είμαι ο Mark Zuckenberg.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Άσε το φλώρο να μη θέλει να δει βυζάκια, δώσε μου το φβ σου να σε κάνω αντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
... θα βρεις μια ευκαιρία να προγραμματίσεις έναν αυθορμητισμό...
Αν το προγραμματίσει δε θα είναι αυθορμητισμός, και αν είναι αυθορμητισμός δεν μπορεί να το προγραμματίσει


Θα εδινα φωτο αλλα δεν ξερω αν το σαιτ εχει κανονα παραβιασης πνευματικων δικαιωματων. Φιλε ναι btw!
Ντάξει,δεν χρειάζεται να την εκθέσεις κιόλας εδώ μέσα την κοπέλα :P
... οπότε περιμένουμε φωτογραφία σε pm :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
...αυτό δεν πιάνει :P Ξέρω τι λέω :P
Πιάνει και παραπιάνει. Το έχω κάνει και πέτυχε. Αλλά και αν δεν πιάσει έχει το καλό ότι δεν χειροτερεύει την κατάσταση.
μπορει να κανω αυτο που ειπε ο Διας αλλα να δεις που δεν θα πετυχει.
Μην είσαι απαισιόδοξος.
Αν το προγραμματίσει δε θα είναι αυθορμητισμός, και αν είναι αυθορμητισμός δεν μπορεί να το προγραμματίσει
Δεν έχεις ποτέ προγραμματίσει αυθορμητισμό?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Nα δεις πως πάει το στόμα μετά από μισό μπουκάλι ουίσκι..θα πεις ότι δεν έχεις πει ποτέ σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Αν ηξερα δεν θα ανετρεχα σε φορουμ. Μαλλον θα δειξω ενδιαφερων πολυ, θα προσπαθησω να της αρεσω ή μπορει να κανω αυτο που ειπε ο Διας αλλα να δεις που δεν θα πετυχει.

Ξέρεις είδη το αποτέλεσμα αν κανεις τα παραπάνω.

anyway στείλε pm να μου πεις τι έγινε,GOOD Luck.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Άσε το φλώρο να μη θέλει να δει βυζάκια, δώσε μου το φβ σου να σε κάνω αντ.

Αααααα,για ηρέμησε λίγο

Nα δεις πως πάει το στόμα μετά από μισό μπουκάλι ουίσκι..θα πεις ότι δεν έχεις πει ποτέ σου!

Σωστή αυτή η γραμμή,αλλά το άλλο μισό μπουκάλι πρέπει να το έχει πιει η κοπελιά,για να πιάσει.Και για μουσική υπόκρουση πρέπει να έχετε Cradle of Filth,για κάποιο λόγο τους έβρισκα ρομαντικούς όταν ήμουν 15 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top