Πώς να της το πω;

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ναι εχει διπλα στο καθισμα ενα πιαστρακι... Αν βρω θα επισυναψω φωτο. Οταν γινω 16 μπορει να παρω μεταχειρισμενη (Το πρωτο μου οφφ τοπικ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ναι Δευτερα ειναι. Δεν ξερις ποσο βαρεθηκα τη ζωη μου που δεν την ειδα 1 μερα.

Φερορμόνες είναι φίλε.
Ξεκίνα να βλέπεις καμιά ονλαιν σειρά και θα δεις πως θα την ξεχάσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Βασικα δεν βαζω γιατι θα ειναι τελειως Οφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Πολυ απλα. Πιες 2 ποτηρια βοτκα.. Μασησε 2 τσιχλες για την αναπνοη
Και τοτε θα αντιληφθεις εξαιτιας της βοτκας την πραγματικοτητα: Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΗ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΝΟΙΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΦΑΣ ΑΚΥΡΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Δεν με νοιαζει να φαω ακυρο... Ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια φορα ειναι. Αλλα σε οσες τα ειχα ζητησει και μου αρεσαν δεν φοβομουν γιατι ουτε παρεα καναμε ουτε φιλοι ειμαστε. Το να τη χασω απο φιλη μου ειναι και σαν να αποστασιοποιουμε απο την παρεα μου. Βεβαια δεν ξερω και πως θα το παρει. Επισης, αν μου ριξει μια φορα Χ μετα ουτε εγω αλλα ουτε αυτη θα με βλεπει με το ιδιο ματι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Δεν με νοιαζει να φαω ακυρο... Ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια φορα ειναι. Αλλα σε οσες τα ειχα ζητησει και μου αρεσαν δεν φοβομουν γιατι ουτε παρεα καναμε ουτε φιλοι ειμαστε. Το να τη χασω απο φιλη μου ειναι και σαν να αποστασιοποιουμε απο την παρεα μου. Βεβαια δεν ξερω και πως θα το παρει. Επισης, αν μου ριξει μια φορα Χ μετα ουτε εγω αλλα ουτε αυτη θα με βλεπει με το ιδιο ματι

Δεν θα είναι το ίδιο. Θα νιώθετε και οι 2 περίεργα και θα είναι φυσιολογικό. Καλύτερα να μην κάνεις κάτι...
Μου έχει συμβεί, δε στα λεω έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Δεν με νοιαζει να φαω ακυρο... Ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια φορα ειναι. Αλλα σε οσες τα ειχα ζητησει και μου αρεσαν δεν φοβομουν γιατι ουτε παρεα καναμε ουτε φιλοι ειμαστε. Το να τη χασω απο φιλη μου ειναι και σαν να αποστασιοποιουμε απο την παρεα μου. Βεβαια δεν ξερω και πως θα το παρει. Επισης, αν μου ριξει μια φορα Χ μετα ουτε εγω αλλα ουτε αυτη θα με βλεπει με το ιδιο ματι

Ο κόσμος (και το σχολείο σου φαντάζομαι) ειναι γεμάτος κοπέλες ρε συ.
Αν έχεις την υποψία ότι μπορεί να χαλάσει η φιλία σας τότε άστο..

There are plenty more fish in the sea....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ο κόσμος (και το σχολείο σου φαντάζομαι) ειναι γεμάτος κοπέλες ρε συ.
Αν έχεις την υποψία ότι μπορεί να χαλάσει η φιλία σας τότε άστο..

There are plenty more fish in the sea....

Που μενεις?

Που μενεις?

Να φανταστω πως μενεις σε μια μεγαλη πολη..... Αν ναι επιβεβαιωσε με .... αν οχι γραψε λαθος. Εκει φανταζομαι πως το καθε γυμνασιο εχει 300+ ατομα και τουλαχισον 3 τμηματα σε καθε ταξη απο 20+ παιδια το καθενα. Σωστα?

Εγω παω σε ενα σχολειο με 100 ατομα Β και Γ εχουν 2 τμηματα των 15 παιδιων και η Α 20 ατομα.

Και μετα μου λες για plenty more fish in the sea.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Γουστάρω Τένια Μακρή του ischool!

Συνεχίστε...:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Να φανταστω πως μενεις σε μια μεγαλη πολη..... Αν ναι επιβεβαιωσε με .... αν οχι γραψε λαθος. Εκει φανταζομαι πως το καθε γυμνασιο εχει 300+ ατομα και τουλαχισον 3 τμηματα σε καθε ταξη απο 20+ παιδια το καθενα. Σωστα?

Εγω παω σε ενα σχολειο με 100 ατομα Β και Γ εχουν 2 τμηματα των 15 παιδιων και η Α 20 ατομα.

Και μετα μου λες για plenty more fish in the sea.

όχι δεν μένω σε μεγάλη πόλη αλλά γενικά τα σχολεία έτσι είναι περίπου..

άλλα σχολεία δεν υπάρχουν εκεί?
αν έχετε έλλειψη κορασίδων τότε τι να σου πω, κάνε κίνηση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Τενια Μακρη?????? Ποια ειναι αυτη?

όχι δεν μένω σε μεγάλη πόλη αλλά γενικά τα σχολεία έτσι είναι περίπου..

άλλα σχολεία δεν υπάρχουν εκεί?
αν έχετε έλλειψη κορασίδων τότε τι να σου πω, κάνε κίνηση :P


Οχι ενα σχολειο ειμαστε. Τα αλλα ειναι 15+ χλμ μακρια και σιχαινομαι τις σχεσεις απο αποσταση.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Οχι ενα σχολειο ειμαστε. Τα αλλα ειναι 15+ χλμ μακρια και σιχαινομαι τις σχεσεις απο αποσταση.......

Που μένεις φίλε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Χάλασε η νέα γενιά!Ακούς εκεί να μην ξέρει την Τένια Μακρή! :P

Ε μα ρε φίλε! Η δημόσια παιδεία έχει χαλάσει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Χάλασε η νέα γενιά!Ακούς εκεί να μην ξέρει την Τένια Μακρή! :P

Ψυχολογος δεν ειναι??????

Που μένεις φίλε?

To γραφει στο στατους κατω απο την εικονα μου.




Το λακωνιζειν εστι φιλοσοφειν......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
To γραφει στο στατους κατω απο την εικονα μου.

Το λακωνιζειν εστι φιλοσοφειν......

Σωστά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Αξιζει.... Να φανταστεις επειδη εγω παω στο χωριο μου το ΣΚ και συνηθως περναω πολυ ωραια ειναι η πρωτη φορα που περιμενω να ερθει δευτερα να ξαναρχισει το σχολειο να τη δω.......


View attachment 48247
Δεν θέλω να σε πληγώσω αλλα μονο που το σκέφτεσαι τόσο τι να κανεις, τι να την πεις,πως το ένα πως το άλλο την έχεις χάσει είδη πριν την δεις.
Νομίζεις οτι δεν το έχει καταλάβει ότι την γουστάρεις?

Από τα λίγα που διάβασα σταματα να είσαι κοτα,κανόνισε να βγείτε σύντομα και σταματα να ρωτάς πως βλέπει τον έναν και πως βλέπει τον άλλων.Επίσης ΜΗΝ τις πεις με πως νιώθεις.

Καλη τύχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulianof 11

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος Κούλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αμφίκλεια (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Δεν θέλω να σε πληγώσω αλλα μονο που το σκέφτεσαι τόσο τι να κανεις, τι να την πεις,πως το ένα πως το άλλο την έχεις χάσει είδη πριν την δεις.
Νομίζεις οτι δεν το έχει καταλάβει ότι την γουστάρεις?

Από τα λίγα που διάβασα σταματα να είσαι κοτα,κανόνισε να βγείτε σύντομα και σταματα να ρωτάς πως βλέπει τον έναν και πως βλέπει τον άλλων.Επίσης ΜΗΝ τις πεις με πως νιώθεις.

Καλη τύχη!

Να μαντεψω εισαι Θεσσαλονικιος..... Αυτη το εχει καταλαβει το ξερω...... αλλα το θεμα ειναι πως δεν θελω να τη χασω απο φιλη. Δεν κατα λαβαινω εκει που λες οτι την εχω χασει πριν τη δω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Να μαντεψω εισαι Θεσσαλονικιος..... Αυτη το εχει καταλαβει το ξερω...... αλλα το θεμα ειναι πως δεν θελω να τη χασω απο φιλη. Δεν κατα λαβαινω εκει που λες οτι την εχω χασει πριν τη δω....

Ρε τόσην ώρα το βασικό δεν μας έχεις πει.Είναι ωραία γκόμενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top