Μου αρέσει μία φίλη μου, να της το πω;

...G...eorg...e.

Νεοφερμένος

Ο. ..G...eorg...e. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά έχω ένα πρόβλημα. Ξέρω μια κοπέλα εδώ και 8 χρόνια και μου αρέσει τρελά!! Είμαστε όμως πολύ καλοί φίλοι και η ίδια δεν ξέρει ότι μου αρέσει. Φτάσαμε λοιπόν τρίτη λυκείου και δεν της έχω πει τίποτα. Πρέπει να της το πω ή να το βουλωσω για να μην χάσω και τη φιλία της?:hmm::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Πρέπει να της το πω ή να το βουλωσω για να μην χάσω και τη φιλία της?:hmm::confused:

Διαχρονικό το ερώτημά σου...Ό,τι κρίνεις εσύ....Δεν υπάρχει συμβουλή...Κάθε περίπτωση είναι και διαφορετική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...G...eorg...e.

Νεοφερμένος

Ο. ..G...eorg...e. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Απλά κάθε φορά που βγαίνω και είναι και αυτή μαζί νιώθω όλο και πιο ερωτευμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Απλά κάθε φορά που βγαίνω και είναι και αυτή μαζί νιώθω όλο και πιο ερωτευμένος.

εε κάνε κοπλιμέντα και τέτοια...λίγο πιο άμεσος με αυτή να είσαι...άμα δεις ότι ανταποκρίνεται καλώς..αν όχι, φιλαράκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Παιδιά έχω ένα πρόβλημα. Ξέρω μια κοπέλα εδώ και 8 χρόνια και μου αρέσει τρελά!! Είμαστε όμως πολύ καλοί φίλοι και η ίδια δεν ξέρει ότι μου αρέσει. Φτάσαμε λοιπόν τρίτη λυκείου και δεν της έχω πει τίποτα. Πρέπει να της το πω ή να το βουλωσω για να μην χάσω και τη φιλία της?:hmm::confused:
Λίγες πληροφορίες μας δίνεις. Θα ήταν χρήσιμο να γνωρίζουμε φερ' ειπείν:

  • Πόσο συχνά βλέπεστε αυτό το διάστημα;
  • Πώς αντιδρά η ίδια όταν είναι μαζί σου;
  • Τι θέματα συνήθως συζητάτε; Γιατί άμα σου λέει τα γκομενικά της, αυτό δεν είναι και τόσο ενθαρρυντικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Από τη συμπεριφορά της απέναντί σου θα καταλάβεις τι είναι καλό να κάνεις.Αν σε βλέπει μόνο ως φίλο αυτο θα φανεί,αν όχι,δηλαδή είναι ανοιχτή στο φλερτ που θα της κάνεις έμμεσα βέβαια,τότε εξέφρασε τα συναισθήματά σου και καλή επιτυχία.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
8 χρόνια τι περιμένεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
συγγνωμη περιμενεις 8 χρονια?
τι περιμενεις να σου πεσουν τα δοντια για να της το πεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
8 χρόνια τι περιμένεις?
Ελπίζω να μην περιμένει το 222, γιατί αυτό καταργήθηκε.

Αποκλείεις πάντως πολύ απλά τώρα να ανέπτυξε αυτά τα ανώτερα αισθήματα;


εε κάνε κοπλιμέντα και τέτοια...
Τώρα το πρόσεξα αυτό. Αν θες να κάνεις τέτοια κάνε, αλλά προσοχή μην το παρακάνεις με αυτά και γίνεις σαν κάτι γλοιώδη άτομα που όλη την ώρα ακολουθούν και πετάνε κολακείες. Είναι κάτι που δεν το εκτιμάει σοβαρά μία κοπέλα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Παιδιά έχω ένα πρόβλημα. Ξέρω μια κοπέλα εδώ και 8 χρόνια και μου αρέσει τρελά!! Είμαστε όμως πολύ καλοί φίλοι και η ίδια δεν ξέρει ότι μου αρέσει. Φτάσαμε λοιπόν τρίτη λυκείου και δεν της έχω πει τίποτα. Πρέπει να της το πω ή να το βουλωσω για να μην χάσω και τη φιλία της?:hmm::confused:
:) Κοίταξε φίλε μου. Είναι κλασική και πολύ ωραία περίπτωση μια παλιά φιλία να εξελιχθεί σε σχέση (το έχω ζήσει και ξέρω :redface:). Όμως αυτά τα πράγματα έρχονται από μόνα τους. Γιαυτό θα πρέπει να προγραμματίσεις έναν αυθορμητισμό (:kissing:) που θα οδηγήσει στο ποθούμενο αποτέλεσμα. (Ελπίζω ότι καταλαβαίνεις τι εννοώ ;)).

Υ.Γ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων και με χαμόγελο, τα κορίτσια που θα με βαθμολογήσουν με -1. :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos123

Νεοφερμένος

Ο Nikos123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Τελικά τι έκανες; γιατί έχω το ίδιο πρόβλημα και γράφτηκα στο site μόνο και μόνο για να σε ρωτήσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Στην ίδια φάση περιέπεσα κι εγώ προσφάτως,όχι φυσικά περιμένοντας 8 χρόνια!:P
4 μήνες την ξέρω την κοπέλα από ένα summer school κι έχουμε συναντηθεί από τότε 3-4 φορές στο φιλικό!

Ομολογώ ότι από το φιλικό να το πάω αλλού δε μου έχει ξανατύχει όλα αυτά τα χρόνια,πάντα ξεκαθάριζα αν κάποια τη βλέπω φιλικά ή όχι από την αρχή...τι κάνουμε τώρα γιατρέ;
Straight up σουλουμουντρούκουμ τσιμτσιρί κι ότι κάτσει;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Όρμα ρε μάστορα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos_am

Νεοφερμένος

Ο Εμμανουήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ρίσκαρέ το. Πες της τί νοιώθεις για εκείνη. Δεν έχεις να χάσεις και τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Στην ίδια φάση περιέπεσα κι εγώ προσφάτως,όχι φυσικά περιμένοντας 8 χρόνια!:P
4 μήνες την ξέρω την κοπέλα από ένα summer school κι έχουμε συναντηθεί από τότε 3-4 φορές στο φιλικό!

Ομολογώ ότι από το φιλικό να το πάω αλλού δε μου έχει ξανατύχει όλα αυτά τα χρόνια,πάντα ξεκαθάριζα αν κάποια τη βλέπω φιλικά ή όχι από την αρχή...τι κάνουμε τώρα γιατρέ;
Straight up σουλουμουντρούκουμ τσιμτσιρί κι ότι κάτσει;:D

καλα το φορουμ εχει γινει φορουμ για ψυχολογικα θεματα που ο καθενας ζηταει συμβουλες για γκομενικα.Ελεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Παιδιά έχω ένα πρόβλημα. Ξέρω μια κοπέλα εδώ και 8 χρόνια και μου αρέσει τρελά!! Είμαστε όμως πολύ καλοί φίλοι και η ίδια δεν ξέρει ότι μου αρέσει. Φτάσαμε λοιπόν τρίτη λυκείου και δεν της έχω πει τίποτα. Πρέπει να της το πω ή να το βουλωσω για να μην χάσω και τη φιλία της?:hmm::confused:

Εκανες τιποτα η τα χρονια απο 8 εγιναν 10?:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
καλα το φορουμ εχει γινει φορουμ για ψυχολογικα θεματα που ο καθενας ζηταει συμβουλες για γκομενικα.Ελεος.

Τι να κάνουμε ρε μάγκα,δεν είμαστε όλοι σοφοί και ποιητές του έρωτα σαν εσένα να έχουμε φάει όλων των ειδών τις γυναίκες με τη σέσουλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Τι να κάνουμε ρε μάγκα,δεν είμαστε όλοι σοφοί και ποιητές του έρωτα σαν εσένα να έχουμε φάει όλων των ειδών τις γυναίκες με τη σέσουλα!

δεν εχω φαει ολες τις γυναικες με τη σεσουλα φιλε,αλλα δεν ειμαι και τοσο απελπισμενος που να ζηταω βοηθεια σε ενα φορουμ για να προσεγγισω μια γυναικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Βασικά δεν έχεις να χάσεις κάτι, αν το νοιώθεις κάνε το γιατί θα φτάσεις να σε θεωρήσει αποκλειστικά και μόνο φίλο της και μετά άντε να της το πεις
(μου έχει συμβεί αυτό που σου λέω, οπότε μην το αργείς) ;) Αν η άλλη είναι καλή/φυσιολογική στην χειρότερη περίπτωση θα σου πει ένα ευγενικό όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top