Ερωτική Εξομολόγηση

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,θελω την βοηθεια σας...μπορω να την εχω??
Ειναι ενα παιδι-βασανο που του αρεσω και μου το χει διξει μου το χει πει σχεδον με λιγα λογια ξερει οτι ξερω οτι με θελει (ελπιζω να καταλαβαται τι εννοω ;-) ) Μου χει πει οτι θελει να μου πει κατι απο κοντα αλλα εχουν περασει 17 μερες ΑΚΡΙΒΩΣ και δεν μου λεει τι ηθελε να μου...αλλα εξακολουθει να μου διχνει οτι με θελει τι να κανω?? Μπορειτε να μπητε στην θεση μου και να μου πειτε ΕΣΕΙΣ τι θα κανατε αν βρισκοσασταν στη θεση μου??

Υ.Γ Το συγκεκριμενο παιδι ειναι πολυ ωριμος , καλος , μαθητης του 20 , και γενικοτερα δεν εχω βρει ανα ελλατωμα πανω του...ακομη σας το ξεκαθαριζω οτι εγω δεν θελω να κανω τιποτα μαζι του προ το παρον ... :/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,θελω την βοηθεια σας...μπορω να την εχω??
Ειναι ενα παιδι-βασανο που του αρεσω και μου το χει διξει μου το χει πει σχεδον με λιγα λογια ξερει οτι ξερω οτι με θελει (ελπιζω να καταλαβαται τι εννοω ;-) ) Μου χει πει οτι θελει να μου πει κατι απο κοντα αλλα εχουν περασει 17 μερες ΑΚΡΙΒΩΣ και δεν μου λεει τι ηθελε να μου...αλλα εξακολουθει να μου διχνει οτι με θελει τι να κανω?? Μπορειτε να μπητε στην θεση μου και να μου πειτε ΕΣΕΙΣ τι θα κανατε αν βρισκοσασταν στη θεση μου??

Υ.Γ Το συγκεκριμενο παιδι ειναι πολυ ωριμος , καλος , μαθητης του 20 , και γενικοτερα δεν εχω βρει ανα ελλατωμα πανω του...ακομη σας το ξεκαθαριζω οτι εγω δεν θελω να κανω τιποτα μαζι του προ το παρον ... :/::/::/:

το να ειναι καποιος για παραδειγμα, μαθητης του 16 τον καθιστα ελλατωματικο? ultra fail
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
ε αφου δεν θελεις να κανεις τπτ τι σκας που δεν στο λεει? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
ακομη σας το ξεκαθαριζω οτι εγω δεν θελω να κανω τιποτα μαζι του προ το παρον ... :/::/::/:

Το ότι "εχουν περασει 17 μερες ΑΚΡΙΒΩΣ" άλλα δείχνει πάντως. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
οχι βρε απλα το ανεφερα

οτι ασχολουμε πολυ εε?? τωρα τελευταια μπορω ν πω οτι απομακρυνομαι απο αυτον!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Η γυναικεία λογική drives me crazy.Αφού όπως λες είναι γαμηστερογαμάτος,γιατί θες να κρατήσεις αποστάσεις? :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,θελω την βοηθεια σας...μπορω να την εχω??
Ειναι ενα παιδι-βασανο που του αρεσω και μου το χει διξει μου το χει πει σχεδον με λιγα λογια ξερει οτι ξερω οτι με θελει (ελπιζω να καταλαβαται τι εννοω ;-) ) Μου χει πει οτι θελει να μου πει κατι απο κοντα αλλα εχουν περασει 17 μερες ΑΚΡΙΒΩΣ και δεν μου λεει τι ηθελε να μου...αλλα εξακολουθει να μου διχνει οτι με θελει τι να κανω?? Μπορειτε να μπητε στην θεση μου και να μου πειτε ΕΣΕΙΣ τι θα κανατε αν βρισκοσασταν στη θεση μου??

Υ.Γ Το συγκεκριμενο παιδι ειναι πολυ ωριμος , καλος , μαθητης του 20 , και γενικοτερα δεν εχω βρει ανα ελλατωμα πανω του...ακομη σας το ξεκαθαριζω οτι εγω δεν θελω να κανω τιποτα μαζι του προ το παρον ... :/::/::/:
Για μένα το να ήταν μαθητής του 20,θα ήταν ελάττωμα πάντως. :P

Τεσπα. Προφανώς,όπως είπαν και τα παιδιά σε ενδιαφέρει το συγκεκριμένο άτομο.
Και μόνο που το σκέφτεσαι,που έκατσες να ανοίξεις θέμα για να ζητήσεις την γνώμη των άλλων,δείχνει πολλά.

Δεν θα σχολιάσω τις 17 μέρες,δεν το συζητώ καν. :P

Απλά πες μας τι νιώθεις κι εσύ ρε παιδί μου. =/
Πως νιώθεις για αυτό το άτομο. Γιατί είναι προφανές πως ενδιαφέρον,υπάρχει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
μπορεί να ειναι ντροπαλός και δεν ξερει πως να στο πει ευθέως.βγείτε έξω,κάντον να νοιώσει άνετα και θα δεις τι παιζει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καταρχάς, αν δεν θες να γίνει κάτι, απλά μην του δίνεις σημασία, δώσ' του να καταλάβει ότι δεν ενδιαφέρεσαι...
Αν όμως θες να μάθεις τι ήθελε να σου πει, τότε θα πρέπει να βρεις το θάρρος να πας εσύ η ίδια να τον ρωτήσεις...έτσι ίσως το εκτιμήσει και ανοιχτεί μαζί σου.

Αλλά πες μας τι ακριβώς νιώθεις για αυτό το αγόρι...όπως λέει και η _elena_ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,θελω την βοηθεια σας...μπορω να την εχω??

:hmm:

Ειναι ενα παιδι-βασανο που του αρεσω και μου το χει διξει μου το χει πει σχεδον με λιγα λογια ξερει οτι ξερω οτι με θελει (ελπιζω να καταλαβαται τι εννοω ;-) ) Μου χει πει οτι θελει να μου πει κατι απο κοντα αλλα εχουν περασει 17 μερες ΑΚΡΙΒΩΣ και δεν μου λεει τι ηθελε να μου...

Εχουν περασει 17 μερες τζαστ και ακομα τον θεωρεις βασανο?:hmm: εμενα το αντιθετο μου δινεις να καταλαβω:whistle:

αλλα εξακολουθει να μου διχνει οτι με θελεω?? Μπορειτε να μπητε στην θεση μου και να μου πειτε ΕΣΕΙΣ τι θα κανατε αν βρισκοσασταν στη θεση μου??

θα τον επιανα και θα του μιλαγα,ει πστ κυριος,χελοου κατι ηθελες να μου πεις:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
θα τον επιανα
ακόμη κι εδώ που μας βλέπουν όλοι?:redface:
και θα του μιλαγα,ει πστ κυριος,χελοου κατι ηθελες να μου πεις:whistle:
Εμ να το πω εδώ,δημοσίως?:redface::redface:

Ον τόπικ:Ελπίδα,κατ'αρχάς ξεκαθάρισε η ίδια:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Οκ, δεν τον θέλεις προς το παρόν, αλλά όταν βαρεθείς θέλεις να τον έχεις δεμένο τον γάιδαρο, ε;
Δε σε χαλάει δηλαδή που ξέρεις ότι σε θέλει, αλλά σε χαλάει που δεν στο έχει πει.
Μάλιστα.

Θα πας πολύ μπροστά. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Αν πραγματικά δεν σε ενδιέφερε δεν θα το έκανες θέμα. Επομένως ρώτησέ τον τι ήταν αυτό που ήθελε να σου πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Οκ, δεν τον θέλεις προς το παρόν, αλλά όταν βαρεθείς θέλεις να τον έχεις δεμένο τον γάιδαρο, ε;
Δε σε χαλάει δηλαδή που ξέρεις ότι σε θέλει, αλλά σε χαλάει που δεν στο έχει πει.
Μάλιστα.

Θα πας πολύ μπροστά. 8)

αχ πες τα μαρη και ειπα να μην γινω κακια και τα πω ωμα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpi-da

Νεοφερμένος

Η Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
κοιταψτε ρε παιδια δεν μπορω να εξηγησω τα συναισθηματα μου τι να σας πω απλα θελω να ασχολητε και αυτος μαζι μου αλλα και γω αλλα αυτος ντρεπεται πολυ και δεν ξερω τι να κανω...!! δεν μπορω να τον πλησιασω...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ειναι ενα παιδι-βασανο
απλα θελω να ασχολητε και αυτος μαζι μου
Δεν έχω να πω κάτι δικό μου, τα δύο αυτά quotes τα λένε όλα.

  • Δεν τον θέλεις για σεξ ή σχέση.
  • Θέλεις να σου εξομολογηθεί ότι του αρέσεις, θέλεις να ασχολείται μαζί σου.
Κάτσε να δεις αυτό πώς λέγεται... α ναι, "ψάχνω αυλή με υπηκόους που όλη μέρα θα ασχολούνται μαζί μου, θα μου λένε πόσο με θέλουν, πόσο όμορφη είμαι, θα μου τονώνουν την αυτοπεποίθησή μου, αλλά εγώ θα τους φτύνω". Μην κάνεις την ζωή σου δύσκολη, ψάχνοντας απ' το σχολείο, πήγαινε εδώ -> https://www.xe.gr


Η Λάουρα με κάλυψε. Σου αρέσει που ασχολείται μαζί σου [τόνωση αυτοπεποίηθης γαρ], δεν θες να κάνεις κάτι, αλλά δεν τον διώχνεις τον άνθρωπο γιατί προφανώς τώρα που βρήκαμε το κορόιδο, κάτσε να το κρατήσουμε!
Καλά, κάτσε να την πέσει στην κολλητούλα σου και θα σου πω εγώ για πότε θα σε πιάσει η κάψα να τον κάνεις δικό σου και δεν θα ξεκολλάς από πάνω του. :whistle:

Και μόνο το ότι άνοιξες θέμα εδώ δείχνει ότι ίσα-ίσα δεν σου είναι τελείως αδιάφορος. Δεν ξέρω τι θες απ' αυτόν, αλλά ξεκαθάρισέ το και σε σένα και σ' αυτόν.

Μπορειτε να μπητε στην θεση μου και να μου πειτε ΕΣΕΙΣ τι θα κανατε αν βρισκοσασταν στη θεση μου??
Θα απορούσα γιατί δεν έγινα καλύτερος άνθρωπος.


Για να καταλήξουμε κάπου, θα πω πέντε πράγματα, χωρίς φρου-φρου κι αρώματα.

  • Είσαι εγωίστρια.
  • Μην ψήνεις τον κόσμο.
  • Εάν σε ενδιαφέρει, προχώρα το.
  • Εάν όχι, πες του το και κόψ'τον.
Και μην πεις ότι "δεν ξέρω πώς να τον κόψω". Ξέρεις, αλλά δεν θέλεις. Όποιος θέλει, βρίσκει τρόπους, όποιος δεν θέλει βρίσκει αιτίες.
Φιλικά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
κοιταψτε ρε παιδια δεν μπορω να εξηγησω τα συναισθηματα μου τι να σας πω απλα θελω να ασχολητε και αυτος μαζι μου αλλα και γω αλλα αυτος ντρεπεται πολυ και δεν ξερω τι να κανω...!! δεν μπορω να τον πλησιασω...!!

Μα γιατί να τον πλησιάσεις και να σε πλησιάσει; Να κολλήσει ο άνθρωπος, να θελήσει να είστε μαζί και του πετάξεις τη χιλόπιτα ότι "αυτό το καιρό δε θέλω σχέση" ;;;
Μετά απορείτε γιατί ο npb έχει τέτοια άποψη για μας. :pfff:
Άστον τον καημένο, κι εσύ όταν βρεθεί κάποιος που θα σου αρέσει πραγματικά, θα ξέρεις από μόνη σου πώς να τον πλησιάσεις. :P
Άστον.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
έχει δίκιο οι prinCess αν πραγματικά δεν αισθάνεσαι τιποτα μην παίζεις με τα συναισθήματά του.
Βάλε τον εαυτό σου στη θέση του και θα καταλάβεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
έχει δίκιο οι prinCess αν πραγματικά δεν αισθάνεσαι τιποτα μην παίζεις με τα συναισθήματά του.
Βάλε τον εαυτό σου στη θέση του και θα καταλάβεις;)


Ας σοβαρευτούμε παρακαλώ...η prinCess ποτέ δεν έχει δίκιο:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
δυστυχώς συμφωνώ με τα παραπάνω..σκέψου τί θες.Αν τον θες κάνε κάτι, αν όχι τι ρωτάς και ασχολείσαι και θες να σου το πει; είναι extra εγωιστικο! Γιατί ψάχνεσαι να σου το πει και να δώσεις χυλόπιτα; Αν δεν τον θες απομακρύνσου ή μη δείχνεις ενδιαφέρον..δεν είναι ανάγκη να τον πληγώσεις για να νιώσεις πως έχεις πέραση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top