Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,668 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,018 μηνύματα σε 78,339 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 176 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Συμβουλές για το αίσθημα

Elpi-da (Eλπίδα)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H Elpi-da ΑΧΧ ΚΟΥΛΑ...!! έγραψε: στις 16:29, 04-11-10:

Ρε παιδια πως θα καταλαβω αν με θελει ενα αγορι πολυ??
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη maria.... : 04-11-10 στις 19:38. Αιτία: Greeklish/Κεφαλαία
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 16:58, 04-11-10:

Πολύ εύστοχο post ήταν αυτό: https://www.ischool.gr/showpost.p...5&postcount=61.
To θέτεις όμως πολύ γενικά, αν θέλεις πες μας συγκεκριμένα.
1
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 21:26, 04-11-10:

αν αλλαζει η συμπεριφορα του σε εσενα...?δηλαδη μπροστα σε αλλους να σου μιλαει καπως λιγο...και οταν ειστε οι δυο σας να μιλατε για τα παντα.??αν σε παιρνει αγκαλια μονο οταν ειναι μπροστα ο κολλητος του?αν στην αρχη της ημερας δεν σου δινει σημασια και μετα υπαρχουν πολλα αστεια μεταξυ σας?ααν πηγαινεται σε περιεργα μερη οι δυο σας στην βροχη....?αν σε καλει σπιτι του να διαβασουμε ?αλλα οταν κανονιζετε να βγειτε πολλοι μαζι να μην ερχεται???τι σημαινουν ολα αυτα???plz help!!
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

O Boom έγραψε: στις 21:39, 04-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια
αν αλλαζει η συμπεριφορα του σε εσενα...?δηλαδη μπροστα σε αλλους να σου μιλαει καπως λιγο...και οταν ειστε οι δυο σας να μιλατε για τα παντα.??αν σε παιρνει αγκαλια μονο οταν ειναι μπροστα ο κολλητος του?αν στην αρχη της ημερας δεν σου δινει σημασια και μετα υπαρχουν πολλα αστεια μεταξυ σας?ααν πηγαινεται σε περιεργα μερη οι δυο σας στην βροχη....?αν σε καλει σπιτι του να διαβασουμε ?αλλα οταν κανονιζετε να βγειτε πολλοι μαζι να μην ερχεται???τι σημαινουν ολα αυτα???plz help!!
Νομίζω ρώτησες και σε άλλο θέμα...
Ίσως είναι ντροπαλός και δεν εκδηλώνεται όταν είναι σε παρέα.
1
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 21:40, 04-11-10:

το ξερω...αυτο και μονο φανερωνει ποσο απελπισμενη ειμαι....λοιπον θοδωρουλα μου τι λες?
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

O Boom έγραψε: στις 21:44, 04-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Νομίζω ρώτησες και σε άλλο θέμα...
Ίσως είναι ντροπαλός και δεν εκδηλώνεται όταν είναι σε παρέα.
2
Παράθεση

Elpi-da (Eλπίδα)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Eλπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H Elpi-da ΑΧΧ ΚΟΥΛΑ...!! έγραψε: στις 17:19, 05-11-10:

Λοιπον ειναι ενα αγορι που τοο ξερω οτι με θελει δηλαδη το χουν καταλαβει ολοι και αυτοσ σχεδον μου το χει αλλα θελω να μαθω αν με θελει πολυ ωστε να αξιζει να ασχοληθω μαζι του...Ποια στοιχεια θα μου το δηλωσουν αυτο;
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 19:48, 05-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Elpi-da
Λοιπον ειναι ενα αγορι που τοο ξερω οτι με θελει δηλαδη το χουν καταλαβει ολοι και αυτοσ σχεδον μου το χει αλλα θελω να μαθω αν με θελει πολυ ωστε να αξιζει να ασχοληθω μαζι του...Ποια στοιχεια θα μου το δηλωσουν αυτο;
Κανένα στοιχείο.Ρίσκαρε,μικρό κορίτσι είσαι,if not now,then when?Risk spices up life...
1
Παράθεση

Elpi-da (Eλπίδα)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Elpi-da ΑΧΧ ΚΟΥΛΑ...!! έγραψε: στις 13:11, 06-11-10:

Δεν σε πιανω....
Mr. Crowley
Παράθεση

Drama Prinzessin

Φοιτητής

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 21:09, 09-11-10:

Εγώ καταλαβαίνω ότι θέλει να σου πει να το ρισκάρεις και να πας να τον ρωτήσεις. Να ξεκαθαρίσετε τα συναισθήματα που τρέφει ο ένας για τον άλλον. Μην ντρέπεσαι..ίσως βγει σε καλό.
Άμα δεν το προσπαθήσεις τώρα, πότε θα το κάνεις;

Βοήθησα λίγο να καταλάβεις;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια