Aγαπημένες στιγμές

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
ολο και καποιες θα εχουμε ....δεν γινεται να μην εχουμε αγαπημενες στιγμες απο την ζωη μας....καποιες στιγμες που γελασαμε μεχρι δακρυων ,καποια γκαφα που καναμε,καποιο ''μαργαριταρι '' που πεταξαμε εν ωρα φυσικης., μια στιγμη που θελαμε να ανοιξει η γη να μας καταπιει...:thumbup:

χμμμμ να αρχισω εγω?ας αρχισω...οταν η κολλητη μου εδειξε σε ολο το σχολειο πως χορευω το μπλουζ What a Wonderful World - Louis Armstrong με τον αρκουδο μου .....με ειχε βγαλει κρυφα βιντεο οπως αποδειχθηκε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχα πρέπει να ντράπηκες πολύ:P:P
είναι δύσκολο να ξεχωρίσεις μία αγαπημένη στιγμή από τόοοσες που κάθε άνθρωπος ζει ακόμα και αν καμιά φορά δεν το συνειδητοποιεί ότι τις ζει :) (εγώ προσπαθώ να θυμηθώ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
xmmmm ναι αλλα ολο και κατι θα σου εχει μεινει αποτυπωμενο στο νου ως Η ΣΤΙΓΜΗ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top