Είμαι μόνος/η και είμαι καλά!

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Διάλεξα αυτή την κατηγορία του φόρουμ διότι και η "μη σχέση" έχει κάποια σχέση με το θέμα.
Σας μπέρδεψα? Θα σας ξεμπερδέψω:

Χώρισα πρόσφατα είμαι μόνη ...αλλά δεν είμαι πάντα καλά...:/: Κάποιες φορές το χρειάζεσαι το παρεάκι...

Εδώ λοιπόν θα αναφέρουμε όλους τους λόγους που έχει κάποιος που περνάει μια περίοδο μοναξιάς για να...είναι καλά!!!:)

Κοινώς Μπακούρια Club αλλά με θετικό κίνητρο!;)

Αφήστε τη φαντασία και την εφευρετικότητά σας ελέυθερα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χα.. μπορώ να σου βρω πολλούς λόγους (το έχω και πρόσφατο! :P)

Αλλά δεν θα σου πω κανέναν, είμαι πολύ ερωτευμένη, δεν θυμάμαι πως ήμουν πριν.. :redface::D

Το κυριότερο πάντως είναι πως μπορείς να κάνεις ό,τι θέλεις, όποτε θέλεις, χωρίς να πρέπει να υπολογίζεις κανέναν άλλον.. (το οποίο βέβαια άμα ερωτευτείς.. πάει στον αγύριστο με πολύ μεγάλη άνεση, αφού θες να είσαι ΣΥΝΕΧΕΙΑ με τον άλλον! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Το παρουσιάζεις σαν να είναι ¨κάπως¨ όλο αυτό, ενώ είναι απλούστατο.
Πρώτα απ΄ όλα η μη σχέση δεν σημαίνει φυσικά μοναξιά. Το αντίθετο θα έλεγα.
Εγώ που ήμουν ανέκαθεν κατά των σχέσεων, δεν ένιωσα ποτέ μοναξιά. Δεν ξέρω πως θα ήταν η ζωή μου μέσα σε μια σχέση, αδυνατώ να το φανταστώ, αλλά μπορώ να πω με βεβαιότητα, οτι όπως είμαι τώρα δεν θα το άλλαζα με τίποτα στον κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
έλα να ελαφρύνει λίγο... (μ'αρέσει αυτό το θέμα!!!! :clapup::clapup::clapup:)

Λοιπόν... ένα μεγάλο καλό είναι ότι όταν σου ρχεται κάτι καλό (έξοδος, διακοπές, δουλειά) μπορείς να αποφασίσεισ με μοναδικό γνώμονα τον εαυτό σου χωρίς να χρειάζεται να σκεφτείς τα "θέλω" κανενός άλλου...

More to come later!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πιο πολλά ψώνια.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Το ακόμα καλύτερο όμως είναι οτι μπορείς εσύ να πάρεις την πρωτοβουλία και να το οργανώσεις αντί να περιμένεις να σου έρθει.......:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν απογοητεύεσαι ποτέ γιατί δεν περιμένεις ποτέ από κανέναν τίποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δεν μ αρεσει να ειμαι μονη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

traveler

Νεοφερμένος

Η traveler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Και 'γω χώρισα πρόσφατα, και η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν στιγμές που...τα πράγματα είναι κάπως δύσκολα. :(

Παρόλα αυτά, η "αγρανάπαυση" δεν έκανε κακό σε κανένα!!!!!!!;)

Κάθε μέρα που περνά, ανακαλύπτω πράγματα που είχα σχεδόν απαρνηθεί (το ξέρω: μέγα σφάλμα!) και νιώθω απίστευτη χαρά, έως ηδονή, που μπορώ να ζω και πάλι όπως ακριβώς επιθυμώ!!!!
Μου αρέσει που μπορώ:
α) Να κλείνω το κινητό μου ανά πάσα στιγμή και ο φορτιστής μου μπορεί να μείνει στο σπίτι να κάνει παρέα στο σκύλο μου:)
β) Να βγω απρογραμμάτιστα, όποια ώρα και στιγμή, χωρίς πρώτα να πρέπει να φέρουμε το θέμα προς συζύτηση και ψήφιση στην "κοινοβουλευτική ομάδα":)
γ) Να κάνω το μάθημα χορού μου χώρις γκρίνια, χωρίς μουρμούρα και ενοχές. Και ναι!!! Το αργεντίνικο τάνγκο χορεύεται κολλητά!!!!!!!:D

Θα σκεφτώ και άλλα...αλλά δε λέει να σταματήσει το τηλέφωνο να χτυπάει και χάνω τον ειρμό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Να μην εχω καποιον να μου γκρινιαζει που θα παω, τι ωρα θα παω με ποιους θα παω.
Να μου την λεει, οταν συναναστρεφομαι με αλλους αντρες.
Να μην μου κανει παρατηρησεις για τα ρουχα που φοραω ("γιατι προκαλω τους αλλους") .
Να μην εχω γενικα καποιον να με πνιγει . Με κουραζει αυτο!
κτλ κτλ ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
  • μπορείς να γεμίσεις το ψυγείο σου ΜΟΝΟ με φρούτα, γιαούρτια και coca cola light και να μην στραβομουτσουνιάσει κανένας :P
  • μπορείς να πας όπου θες ότι ώρα θες με οποιον θες και να μην δωσεις λογαριασμό σε κανένα
  • μπορείς να μείνεις χωρίς αποτρίχωση/ξύρισμα ΟΣΟ θες
  • μπορείς να δεις στην τηλεόραση Ο,ΤΙ θες και να έχεις το κοντρόλ ΜΟΝΟ ΕΣΥ!
Θα επανέλθω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χμ.... Είσαι στον κόσμο σου. Δεν σε νοιάζει τίποτα και κανείς. Δεν πα να καίγεται ο κόσμος... χαλλλλαρά εσύ. :D




Και τελικά όταν το λες αυτό, τότε έρχονται τα καλά από το πουθενά. :) (κάναμε και ρήμα :P)


Και τότε τελειώνει το ρεμάλιασμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Όταν σε φλερτάρει ένας κούκλος( a la Brad Pitt) είσαι ελεύθερη, οπότε μπορείς να του απαντήσεις θετικά…ενώ αν ήσουν δεσμευμένη θα έπρεπε απλά να τον απορρίπτεις…:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Χμ.... Είσαι στον κόσμο σου. Δεν σε νοιάζει τίποτα και κανείς. Δεν πα να καίγεται ο κόσμος... χαλλλλαρά εσύ. :D




Και τελικά όταν το λες αυτό, τότε έρχονται τα καλά από το πουθενά. :) (κάναμε και ρήμα :P)


Και τότε τελειώνει το ρεμάλιασμα. :P
Χμμμ, για μένα το λες αυτό;
Εκτός από το τέλος φυσικά......:):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Είμαι μόνος από τα 22, και αυτό είναι μια σπάνια τύχη σε σχέση με πριν. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
  • μπορείς να γεμίσεις το ψυγείο σου ΜΟΝΟ με φρούτα, γιαούρτια και coca cola light και να μην στραβομουτσουνιάσει κανένας :P
  • μπορείς να πας όπου θες ότι ώρα θες με οποιον θες και να μην δωσεις λογαριασμό σε κανένα
  • μπορείς να μείνεις χωρίς αποτρίχωση/ξύρισμα ΟΣΟ θες
  • μπορείς να δεις στην τηλεόραση Ο,ΤΙ θες και να έχεις το κοντρόλ ΜΟΝΟ ΕΣΥ!
Θα επανέλθω :P

:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
εγώ όσο πάω τείνω να συμφωνώ με πειρατή ολοένα και περισσότερο..
πρέπει να το ψάξω λίγο αυτό..:P

και εγώ μόνη εδώ και καιρό αλλά είμαι πολύ καλά :clapup:

no σχέση σημαίνει ..

φλερτ όσο θες και με όσους θες..:redface::P

βγαίνεις όποτε θες με όποιον θες χωρίς να δίνεις λογαριασμό σε κανέναν

no heartache...όταν τσακώνεσαι, όταν ψυχραίνεσαι, όταν σου κρατάει μούτρα..

πολύ περισσότερος ελέυθερος χρόνος για σένα

έχεις ανοιχτές μπροστά σου πολλέεες νέες επιλογές.

και .................










δε χρειάζεται να ξυρίζεσαι συνέχεια..:redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μόνο και μόνο για το φλέρτ, αξίζει να είσαι μόνος.
Είναι δυνατόν να μη θέλετε να φλερτάρετε;
Ασε που είναι και η καλύτερη "γυναικοπαγίδα" :whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βρε Ανδρέα...εεεε είπαμε να το κάνουμε λίγο χαλαρό και χιουμοριστικό το θέμα :P
ηρέμησε:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top