Το νησί

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
αυριο ειναι η μεγαλη πρεμιερα.....δεν ξερω για εσας αλλα εγω εχω κολλησει...............:D...ειναι πραγματικα απιστευτη καλοδουλεμενη.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
ύστερα από τον Γιούγκερμαν την επίσης καλοδουλεμένη σειρά εποχής με τον Μαρκουλάκη, κρατάω επιφυλάξεις...

δεν λέω καλή σειρά φαίνεται το Νησί...αλλά θα δείξει η AGB
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
εχεις διαβασει το βιβλιο?βεβαια δεν μετρανε μονο τα νουμερα τηλεθεασης για να καταλαβεις αν κατι ειναι αξιολογο η οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Εγω διαβαζω το βιβλιο! Ωραιο ειναι... περιμενω να το δω αυριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Το βιβλίο ήταν απο τα πιο ωραία που έχω διαβάσει,με διαφορά(ήταν λίγο ψυχοπλακωτικό,αλλά δεν πειράζει).
Ελπίζω τώρα που μεταφέρθηκε στην τηλεόραση να μην παραποιήθηκε η ιστορία.Θα φανεί από αύριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
αυριο ειναι η μεγαλη πρεμιερα.....δεν ξερω για εσας αλλα εγω εχω κολλησει...............:D...ειναι πραγματικα απιστευτη καλοδουλεμενη.............
Πως μπορείς να κολλήσεις με μια σειρά που δεν άρχισε;

Τα πρώτα δυο επεισόδια πιστεύω θα είναι καλά αλλά πολύ φοβάμαι ότι γενικά θα είναι κατώτερο των προσδοκιών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
το τρειλερ φανηκε πολυ καλοδουλεμενο και η σκηνοθεσια πολυ καλη...γενικα τα τοπια ειναι πανεμορφα και η ιστορια και αυτο θα βοηθησει πολυ τη σειρα αλλα δεν ξερω ακομα περιμενω να δω καποια επισοδεια και μετα να κρινω με σιγουρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αυριο ειναι η μεγαλη πρεμιερα.....δεν ξερω για εσας αλλα εγω εχω κολλησει...............:D...ειναι πραγματικα απιστευτη καλοδουλεμενη.............


Καταρχην συμφωνω με τον Φοκο,πως γινεται να εχεις κολλησει με μια σειρα που δεν εχει προβληθει ακομα?:confused:

Εχω διαβασει το βιβλιο απο περιεργια κυριως και επειδη ακουγα γυρω μου επευφημιες γι αυτο.Ομολογουμενως,ηταν πολυ καλογραμμενο,γεματο εικονες και ζωντανους διαλογους.
Τη σειρα δεν νομιζω οτι θα τη βλεπω(παρολο που απο το τρειλερ φαινεται καλοδουλεμενη)γιατι γνωριζω ηδη την πλοκη και με την αναγνωση του βιβλιου εχω δημιουρησει νοερα τις δικες μου εικονες και δεν θελω να τις αλλαξει κανενας σκηνοθετης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Προσωπικά το έχω διαβάσει το βιβλίο.. Πραγματικά είναι πολύ καλό, αλλά όντως έχει πολύυυυυ ψυχοπλάκωμα. Έριξα πολύ κλάμα.. Τουλάχιστον η σειρά ας είναι λίγο πιο ευχάριστη:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Δεν μπορώ τέτοιες σειρές, ψυχοπλακώνομαι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
πιστευω οτι μαζι με τους πρωταγωνιστες θα ναι οτι καλυτερο θα χουμε να δουμε στην τηλεοραση.εμενα το τρειλερ με ανατριχιαζει!!! το βιβλιο δεν το διαβασα οποτε δεν μπορω να πω γι αυτο.στην σειρα παιζουν αξιολογοι ηθοποιοι κι απο τα πλανα φανηκε μια καλοδουλεμενη σειρα...αναμενουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
ύστερα από τον Γιούγκερμαν την επίσης καλοδουλεμένη σειρά εποχής με τον Μαρκουλάκη, κρατάω επιφυλάξεις...

δεν λέω καλή σειρά φαίνεται το Νησί...αλλά θα δείξει η AGB
H AGB δεν δείχνει πόσο ποιοτική ή καλοδουλεμένη είναι μία σειρά ή μια εκπομπή τέλος πάντων.Δηλαδή τα ριάλιτι του αλφα που έχουν σχετικά καλά νουμερα, τι είναι ποιοτικά?εδώ υπάρχει κάποιο φάουλ.

Οσο αφορά το νησί πιστεύω ότι θα είναι μια ακόμα απο τις ηλίθιες σειρές που δείχνουν κάθε χρόνο.Δεν πρόκειται να κάτσω να το παρακολουθήσω ,έχω σταματήσει να βλέπω σειρές και δεν σκοπεύω να ξαναρχίσω τώρα.Ακόμα και συγκινητική να είναι ή αξιόλογη τέλος πάντων δεν παύει να είναι γυρισμένη στα πλαίσια μια απάνθρωπης και καπιταλιστικής κοινωνίας που ότι κάνει το κάνει με απώτερο σκοπό το κέρδος.


σπασίκλας είμαι εε?εγώ γράφω αυτά που πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜaRiNa...

Νεοφερμένος

Η Φρόσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αστακός (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Είναι τέλεια η σειρά όμως εγώ προτιμώ τα βιβλία και γι αυτό έχω αρχίσει να το διαβάζω...!!!:):):)

Κοίτα κι εγώ τις θεωρώ ηλίθιες κάποιες σειρές ομως πιστεύω οτι η συγκεκριμένη θα είναι πολύ καλή γιατί οι καλές ταινίες και σειρές είναι βασισμένες σε βιβλία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
μόνο από τα πλάνα που έχω δει μου φαίνεται ότι είναι πολύ καλή η δουλειά που έγινε... αλλά ποτέ δε πρέπει να χάνεται ο μπούσουλας, με λίγα λόγια το τί γράφει και το βιβλίο... τότε είναι που χαλάει η παραγωγή όσο καλούς συντελεστές και να έχει... οπότε όσοι έχουν διαβάσει το βιβλίο, ας μας διαφωτίσουν μετά από λίγα επισόδεια...
η διαλογή των ηθοποιών πάντως μου φαίνεται από τις καλύτερες... πώς εξηγήται το γεγονός ότι στις σειρές εποχής γίνεται πάντα πολύ καλό κάστινγκ;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Ανυπομονώ για την πρεμιέρα απόψε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Πως σας φανηκε?Για πειτε εντυπωσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Έχει να πέσει πολύ κλάμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Τέλεια σειρά.Πολύ προσεγμένη ειδίκα η κατασκεύη του νησιού σύμφωνα με τις ανάγκες της σειράς ηταν καταπληκτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δεν έγραψα πόσο ήταν το ποσοστό τηλεθέασης; :stuned:

Λοιπόν, η τηλεθέαση έφτασε μέχρι 72,8% στα νεανικά κοινά και ξεπέρασε το 60% γενικά:)

Ω ναι, ξεπέρασε την eurovision :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Πραγματικά καλοδουλεμένη δουλειά,που είχε χρόνια να παρουσιαστεί στην ελληνική τηλεόραση!Ηταν σα να έβλεπες κινηματογράφο παρα σίριαλ...Μακάρι να συνεχίσει έτσι.
Δεν είχα ενημερωθεί για την τηλεθέαση,πολύ υψηλά ποσοστά!Μμ...δηλαδή τρίβουν τα χέρια τους στο μεγάλο κανάλι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top