Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,368 εγγεγραμμένα μέλη και 2,454,614 μηνύματα σε 77,785 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 145 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Χημικό Ηρακλείου

G.P.a.C.

Φοιτητής

Ο G.P.a.C. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O G.P.a.C. έγραψε: στις 17:56, 28-09-10:

Υπάρχει κανεις που να είναι στο χημικό ηρακλείου ή να το έχει τελειώσει????
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη G.P.a.C. : 28-09-10 στις 18:18.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

athene (Αθηνά)

Φοιτητής

H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) . Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H athene η κατάρα του ροκά.. έγραψε: στις 18:15, 28-09-10:

Έχουμε αρκετούς στο φορουμ
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Χημεία Τροφίμων - εκπα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,846 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 18:35, 28-09-10:

Tσεκαρε την τριαδα της υπογραφης μου φιλαρακι.Αν εχεις μσν,φεις,κατι,καλως ηρθες.
Παράθεση

roseberry

Πολύ δραστήριο μέλος

H roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 484 μηνύματα.

H roseberry έγραψε: στις 19:40, 28-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Chemwizard
Tσεκαρε την τριαδα της υπογραφης μου φιλαρακι.Αν εχεις μσν,φεις,κατι,καλως ηρθες.

η τετραδα θελει να πει
3
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Χημεία Τροφίμων - εκπα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,846 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 19:51, 28-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από roseberry
η τετραδα θελει να πει
Ναι περαστε και μια βολτα απο την τεταρτη αλλα δεν ειναι στο Χημικο,οχι ακομη δηλαδη.Ωχ μαρη φανταζεσαι να μου ρθεις? GPaC παιζει να χουμε πετυχει ηδη ο ενας τον αλλον αν εισαι κατω και παρακολουθεις.
Παράθεση

roseberry

Πολύ δραστήριο μέλος

H roseberry έγραψε: στις 23:59, 28-09-10:

Ναι περαστε και μια βολτα απο την τεταρτη αλλα δεν ειναι στο Χημικο,οχι ακομη δηλαδη.Ωχ μαρη φανταζεσαι να μου ρθεις? GPaC παιζει να χουμε πετυχει ηδη ο ενας τον αλλον αν εισαι κατω και παρακολουθεις.

δες ρε συ εγω χημεια δεν μπορω αυτα που κανουμε στο σχλειο θα τα κανω και στο πανεπιστημιο??.....δε λεει αλλα θα ρθω για να βαλω την ποδια και να κανω κανα πειραμα εκει
3
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 00:08, 29-09-10:

δες ρε συ εγω χημεια δεν μπορω αυτα που κανουμε στο σχλειο θα τα κανω και στο πανεπιστημιο??.....δε λεει αλλα θα ρθω για να βαλω την ποδια και να κανω κανα πειραμα εκει
Nαι,θα σου ρθει το περιστερι (ασπρο οσο η ποδια)πανω στην κεφαλα σου,και θα σου δωσει τη γνωση για το πειραμα.Θα σε βαζα στο κυλικειο μαρη να ριξεις κανεναν Χημικο αλλα μας το τσοφησανε για φετος μαλλον.Να δως θα πηγαινω Φυσικο μες στη βροχη για μια μαμοτυροπιτα
1
Παράθεση

roseberry

Πολύ δραστήριο μέλος

H roseberry έγραψε: στις 00:11, 29-09-10:

Nαι,θα σου ρθει το περιστερι (ασπρο οσο η ποδια)πανω στην κεφαλα σου,και θα σου δωσει τη γνωση για το πειραμα.Θα σε βαζα στο κυλικειο μαρη να ριξεις κανεναν Χημικο αλλα μας το τσοφησανε για φετος μαλλον.Να δως θα πηγαινω Φυσικο μες στη βροχη για μια μαμοτυροπιτα

σταματα ρε εγω θελω να με δω με ποδιά εστω και χημικου
θα βγαλουμε και φωτογραφιες να τις εχω να με καμαρωνω στα διαλα
2
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 00:14, 29-09-10:

σταματα ρε εγω θελω να με δω με ποδιά εστω και χημικου
θα βγαλουμε και φωτογραφιες να τις εχω να με καμαρωνω στα διαλα
ΕΣΤΩ?ΕΕΕΕΣΤΩ?απφφφ να βαλεις νοικοκυρας
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,887 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 00:15, 29-09-10:

Το πείραμα με το ηφαίστειο πως γίνεται;
Παράθεση

roseberry

Πολύ δραστήριο μέλος

H roseberry έγραψε: στις 00:20, 29-09-10:

ΕΣΤΩ?ΕΕΕΕΣΤΩ?απφφφ να βαλεις νοικοκυρας

αμα βαλω νοικοκυρας θα ειναι κοντη και θα με κοιταζουν ολοι στα διμετρα ποδια μου
το ''εστω'' φανηκε καπως? σχωραμε αφεντη δεν ηθελα να σας θιξω εγω το ταπεινο χαμομηλακι!
2
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 00:32, 29-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Το πείραμα με το ηφαίστειο πως γίνεται;
Δυστυχως σε προπτυχιακες σπουδες τμηματος δε νομιζω να γινεται,αλλα φοβερο,ξέρω πιο λές.Λογικα ειναι καποια εξώθερμη αντιδραση.
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,887 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 00:40, 29-09-10:

το βρήκα στο youtube (αυτό που θυμάμαι είναι πιο εντυπωσιακό) αλλά νομίζω το ίδιο είναι .

Διάσπαση διχρωμικού αμμωνίου (νομίζω)
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 00:59, 29-09-10:

Τσέκαρε.

Εδώ ο ιστόχωρος της σχολης.Για τυχον απορίες,στη διαθεση σας.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Chemwizard : 29-09-10 στις 01:20.
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,467 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 01:33, 29-09-10:

Aπο μαθήματα επιλογής λέει τίποτα το τμήμα;Επίσης στα μαθήματα δε βρίσκω τις επιλογές για τα τελευταία εξάμηνα...
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 02:03, 29-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Econ
Aπο μαθήματα επιλογής λέει τίποτα το τμήμα;Επίσης στα μαθήματα δε βρίσκω τις επιλογές για τα τελευταία εξάμηνα...
Kατα καιρους ανοιγουν κι αλλα.

ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
9-10 ΕΡΓ.ΑΝΑΛΥΤΙΚΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ ΕΡΓ.ΑΝΟΡΓΑΝΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ ΕΡΓ.ΑΝΟΡΓΑΝΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ ΕΡΓ.ΑΝΑΛΥΤΙΚΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ
ΕΡΓ.ΑΝΟΡΓΑΝΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ
ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΑ ΕΡΓΑΣΤ.
ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ
10-11 ΕΡΓ.ΑΝΑΛΥΤΙΚΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ ΕΡΓ.ΑΝΟΡΓΑΝΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ ΕΡΓ.ΑΝΟΡΓΑΝΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ ΕΡΓ.ΑΝΑΛΥΤΙΚΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ ΕΡΓ.ΑΝΟΡΓΑΝΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ
ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΑ ΕΡΓΑΣΤ.
ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ
11-12 ΕΡΓ.ΑΝΑΛΥΤΙΚΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ ΕΡΓ.ΑΝΟΡΓΑΝΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ ΕΡΓ.ΑΝΟΡΓΑΝΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ ΕΡΓ.ΑΝΑΛΥΤΙΚΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ ΕΡΓ.ΑΝΟΡΓΑΝΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ
ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΑ ΕΡΓΑΣΤ.
ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ
12-1 ΕΡΓ.ΑΝΑΛΥΤΙΚΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ ΕΡΓ.ΑΝΟΡΓΑΝΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ ΕΡΓ.ΑΝΟΡΓΑΝΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ ΕΡΓ.ΑΝΑΛΥΤΙΚΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ ΕΡΓ.ΑΝΟΡΓΑΝΗΣ ΧΗΜ.ΙΙ
ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΑ ΕΡΓΑΣΤ.
ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ
1-2 ΦΥΣΙΚΟΧΗΜΕΙΑ ΙV ΑΜΦ.Α3
2-3 ΒΙΟΚΑΤΑΛΥΣΗ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝ.ΣΥΝΘ. Α 3 ΠΡΟΣΔΙΟΡ.ΧΗΜ.ΔΟΜΩΝ ΜΕΣΩ ΦΜ &ΦΠΜΣ ΑΜΦ Α3 ΠΡΟΣΔΙΟΡ.ΧΗΜ.ΔΟΜΩΝ ΜΕΣΩ ΦΜ &ΦΠΜΣ ΑΜΦ Α3 ΦΥΣΙΚΟΧΗΜΕΙΑ ΙV ΑΜΦ.Α3 ΒΙΟΚΑΤΑΛΥΣΗ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝ.ΣΥΝΘ. Α3
3-4 ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ Α2 ΦΥΣΙΚΟΧΗΜΕΙΑ ΙV ΑΜΦ.Α3 ΠΡΟΣΔΙΟΡ.ΧΗΜ.ΔΟΜΩΝ ΜΕΣΩ ΦΜ &ΦΠΜΣ ΑΜΦ Α3 ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΗΜEIA
ΠΕΡΙΒ. Ι ΑΜΦ.Α3 ΒΙΟΚΑΤΑΛΥΣΗ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝ.ΣΥΝΘ. Α3
ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΦΩΤΟΧΗΜΕΙΑ
Β2
4-5 ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ Α2 ΦΥΣΙΚΟΧΗΜΕΙΑ ΙV ΑΜΦ.Α3 ΧΗΜΙΚΗ ΤΕΧΝ.& ΝΑΝΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ Α3 ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΧΗΜΕΙΑ
ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΜΦ Α3
ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΦΩΤΟΧΗΜΕΙΑ
Β2
5-6 ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΧΗΜΕΙΑ
ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΜΦ Α3 ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΗΜEIA
ΠΕΡΙΒ. Ι ΑΜΦ.Α3 ΧΗΜΙΚΗ ΤΕΧΝ.& ΝΑΝΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ Α3 ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ Α2
ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΦΩΤΟΧΗΜΕΙΑ
Β2
6-7 ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΧΗΜΕΙΑ
ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΜΦ Α3 ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΗΜEIA
ΠΕΡΙΒ. Ι ΑΜΦ.Α3 ΧΗΜΙΚΗ ΤΕΧΝ.& ΝΑΝΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ Α3
7-8
8-9
Eδω το ογδοο εξάμηνο που περασε.
1
Παράθεση

euler92

Φοιτητής

Ο euler92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O euler92 έγραψε: στις 19:35, 03-10-10:

Eίναι ιδέα μου ή το 90% των μηνυμάτων είναι εκτός θέματος.Βάση του ότι το θέμα έχει πληροφοριακό και όχι ψυχαγωγικό χαρακτήρα.
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 19:40, 03-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από euler92
Eίναι ιδέα μου ή το 90% των μηνυμάτων είναι εκτός θέματος.Βάση του ότι το θέμα έχει πληροφοριακό και όχι ψυχαγωγικό χαρακτήρα.
Eκανες καποια απορια την οποια δεν απαντησα?ΜΕ τον GPAC εχουμε μιλησει πριβε,για τον Econ εψαξα και απαντησα,το ιδιο και για το Φοκο.Εαν καποιος θελει να ρωτησει κατι για αυτον ειμαστε εδώ.Λοιπες υποδείξεις δεν ξερω που αποσκοπουν.

Για οσους δεν καταλαβαν:σκοπος αυτου του θεματος ειναι ναι να βοηθηθουν οι καινουριοι,και οι μελλοντικοι υποψηφιοι.Καθενας που εχει αποριες επισης μπορει να απευθυνθει σε εμάς.Απο τη στιγμη που βοηθαω ομως,το εαν με την παρεα μου θα γελασουμε λιγακι-στα πλαισια των ορων χρησης του φορουμ πάντα- δεν μπορει να το κρινει καποιος.

Ευχαριστω.

ΥΓ)Εαν ακομη υπαρχει καποια απορια ειναι ευπροσδεκτη.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Chemwizard : 03-10-10 στις 20:11.
1
Παράθεση

**χρυ$@ν8η** (Χρυσάνθη)

Φοιτητής

H Χρυσάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H **χρυ$@ν8η** έγραψε: στις 00:21, 17-06-11:

Στο Τμήμα Χημείας του Πανεπιστημίου Κρήτης μπορεί κάποιος να ακολουθήσει κατεύθυνση τέτοια ώστε να ασχοληθεί στο μέλλον με την οινολογία? εννοώ υπάρχουν σχετικά μαθήματα όπως αμπελουργία ή οινολογία?
Παράθεση

Ζαννα

Μαθητής Γ' λυκείου

H Ζαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Ζαννα έγραψε: στις 13:43, 29-11-11:

γεια σας.εχω μερικες αποριες,αν μπορειτε βοηθηστε με εσεις που σπουδαζετε χημικο κρητης:
σε ποιον Δημο ανηκει το πανεπιστημιο:
σε τι τιμες κυμαινεται η περιοχη(ενοικια,λεωφορεια,σουπερ μαρκετ);
ποσο συχνα εχει λεωφορεια;
αν υπαρχει καποια εκπτωση για να πηγαινοερχεσε Αθηνα;
το πασο ειναι εγκυρο σε ολη την Ελλαδα;
τι αλλο μπορειτε να αναφερετε για το πανεπιστημιο..Ευχαριστω!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    BioChemical

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ιατρική Ηρακλείου - Από dim_k
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 3ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-12-13 στις 22:53.
    • Φοιτητικές Εστίες ΤΕΙ Ηρακλείου - Από kostas (agia)
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικές εστίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-07-11 στις 03:18.
    • ΤΕΙ Ηρακλείου - Από Artemhs
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-02-11 στις 20:42.
    • Φοιτητικές Εστίες Ηράκλειου - Από darkdante134
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικές εστίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-07-09 στις 15:06.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα