Μου αρέσει μια κοπέλα, αλλά έχω ήδη σχέση. Τι να κάνω;

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Αυτό που λέω ο άνθρωπος είναι ότι "Ξέρω ότι κάτι έχεις... Απλά σε παρακαλώ πες μου...."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ε, εκεί πάνω πες πως σε έχει κουράσει η κατάσταση και είναι πολύ ψυχοφθόρο.

Να σου πω την αλήθεια, απ' ότι κατάλαβα σε νοιάζει η κοπέλα σου και η μεταξύ σας σχέση την οποία θέλεις να καλυτερεύσεις. Δε μου δίνεις την εντύπωση ότι νοιάζεσαι για την άλλη κοπέλα ούτε ότι θες να χωρίσεις την τωρινή. Απλά θες να λήξουν οι καυγάδες.
Αυτά κατάλαβα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
δυσκολη η περιπτωση...σε μια σχεση μπαινουν πολοι πειρασμοι και δισταζουμε, δν ξερουμε ποιον θεμε κτλ κτλ κτλ....ομως καλο ειναι να δεις τι σμβαινει με την κοπελα σου την τωρινη, εννοω δες αν την θες πραγματικα, και μετα δες ποσο σε ενδιαφερει η αλλη , μπορει απλα να ενθουσιαζεσαι...θυμισου γτ τα εφτιαξες με την κοπελα σου τοτε και γτ θες την αλλη τωρα....ο λογος που τα φτιαξατε ισως σου δειξει ποσο σημαντικη ειναι η σχεση σας, αν δν ειναι τοσο και δεις πως ο λογος που θες την αλλην ειναι καπως πιο σοβαρος, πιο βαρυς...εγγυατε πολλα ας το πουμε ετσι....τοτε πανε με την αλλη, ομως δες κι εξετασε πρωτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Δύσκολη φάση...Ειδικά όταν η κοπέλα σου δε συνεργάζεται.. (οο θεε.Πως μας αντέχετε όταν το κάνουμε αυτό?)
Γιατί δεν κάνετε ένα διάλειμμα?
Να ηρεμίσετε,να αποφορτιστεί κι αυτή (γιατί σίγουρα κάτι έχει),να γνωρίσετε νέο κόσμο,να φλερτάρεις και συ με όσες θες,να επαναπροσδιορίσετε ρε παιδι μου διάφορα πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Χωρισε με την κοπελα σου με τον εναν ή τον αλλο τρόπο. Μετά, ξεκινα να κανεις κινηση στην οποιαδηποτε κοπελα που σου αρεσει. Αυτο που εννοω ειναι να μην περιμενεις να σιγουρευτεις οτι η αλλη σε θελει μεχρι να χωρισεις την τωρινη. Αν θες να εισαι σωστος θα χωρισεις πρωτα και μετα ο,τι θελει ας γινει. Αν ειναι να φας χυλοπιτα δεν πειραζει, θα βρεις αλλη κοπελα να σε κανει να νιωθεις ετσι γρηγορα. Αλλα οχι τρωμε χυλοπιτα και επιστρφουμε στην σχεση μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Τη ρωτάω και μου λέει το κλασσικό " Τίποτα δεν έχω."

Όλες το λέμε αυτό.
Και περιμενουμε να επιμεινετε λιγάκι,να αρχισετε να ρωτατε γλυκά του στυλ "Πες μου βρε ματακια μου...τι σε απασχολει;"
θα χρειαστει να ρωτήσεις 2-3 φορές για να ενδώσει.
Αν πάλι επιμένει οτι δεν έχει πάθει τίποτα,πες της οτι είναι διαφορετική και οτι θελεις να μιλήσετε...
και πές της ό,τι λες και σε μας..οτι μετά απο τόσες δυσκολίες δεν είναι δυνατόν να την πειράζει και το παραμικρο..
Μπορεί να έχει κάποιο οικογενειακό πρόβλημα/να μαλώνει με τους δικούς της/να πιεζεται απο τους δικους της/να διαβάζει..ακόμα και να της την πεφτει και αυτής κάποιος και να ενδιαφερεται....
Δεν ξέρεις...μιλησε της..ειναι ΚΡΙΜΑ απο το Θεο τόσο μεγάλη σχέση..
Οσοι σου απαντησαν,"χωρισε την","σιγά","προχώρα" απλώς δεν έχουν ζησει σε μακροχρόνια σχέση για να δουν πόσο πολύ πονάει το μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
Οσοι σου απαντησαν,"χωρισε την","σιγά","προχώρα" απλώς δεν έχουν ζησει σε μακροχρόνια σχέση για να δουν πόσο πολύ πονάει το μετά.

Δεν ξέρω αν πονάει ή όχι τόσο πολύ, πάντως βλέπω και τους μεγάλους (τους γονείς) όταν χωρίζουν, ότι σβήνουν το παρελθόν με ένα μεγάλο χ, ας έχουν και παιδιά...:/: Υποτίθεται ότι είναι ώριμοι και ότι η σχέση των γονιών έχει ευθύνες, σε σχέση με τις σχέσεις των νέων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Οσοι σου απαντησαν,"χωρισε την","σιγά","προχώρα" απλώς δεν έχουν ζησει σε μακροχρόνια σχέση για να δουν πόσο πολύ πονάει το μετά.

Για να το λες εσυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν πονάει ή όχι τόσο πολύ, πάντως βλέπω και τους μεγάλους (τους γονείς) όταν χωρίζουν, ότι σβήνουν το παρελθόν με ένα μεγάλο χ, ας έχουν και παιδιά...:/:


Στους μεγάλους κυριαρχεί κατα βάση η λογική μετά απο κάποιο σημείο και μετά.
Δηλαδή λενε πρακτικά,δεν γινεται να μαλώνουμε όλη την ωρα μπροστά στα παιδια,δεν νιωθω κάτι για αυτον τον ανθρωπο ΤΕΛΟΣ.
Αλλη ειναι η ηλικια των 45 αλλη των 18.Στην ηλικια αυτη,(τη δικια μας) κυριαρχεί το συναισθημα.Και δεν ειναι ευκολο,γιατί θα πονέσουν πάρα πολύ:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
Στους μεγάλους κυριαρχεί κατα βάση η λογική μετά απο κάποιο σημείο και μετά.
Δηλαδή λενε πρακτικά,δεν γινεται να μαλώνουμε όλη την ωρα μπροστά στα παιδια,δεν νιωθω κάτι για αυτον τον ανθρωπο ΤΕΛΟΣ.
Αλλη ειναι η ηλικια των 45 αλλη των 18.Στην ηλικια αυτη,(τη δικια μας) κυριαρχεί το συναισθημα.Και δεν ειναι ευκολο,γιατί θα πονέσουν πάρα πολύ:/

Σε πληροφορώ στους μεγάλους, το συναίσθημα και πάλι παίζει ρόλο, όταν ξέρεις ότι όλο αυτό θα το εισπράξουν αρνητικά τα παιδιά σου (θεατές της ιστορίας)...Σε μια σχέση το πολύ πολύ να στενοχωρηθείς για λίγο καιρό και να αναδομηθείς μετά από καιρό. Αλίμονο αν από μια σχέση γονατίζαμε από τον πόνο και την θλίψη, τότε η ζωή θα ήταν μαρτύριο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Σε πληροφορώ στους μεγάλους, το συναίσθημα και πάλι παίζει ρόλο, όταν ξέρεις ότι όλο αυτό θα το εισπράξουν αρνητικά τα παιδιά σου (θεατές της ιστορίας)...Σε μια σχέση το πολύ πολύ να στενοχωρηθείς για λίγο καιρό και να αναδομηθείς μετά από καιρό. Αλίμονο αν από μια σχέση γονατίζαμε από τον πόνο και την θλίψη, τότε η ζωή θα ήταν μαρτύριο. :P


Ναι,δεν διαφωνώ καθόλου με αυτό.Δεν ειπα οτι υπάρχει αποκλειστικα η λογικη,απλώς κατα κύριο λόγο.
Αυτο στο οποιο διαφωνώ ειναι η ευκολία με την οποια μερικοι-ες(δεν προσεξα φυλο) τον ενθαρυννουν να χωρίσει,χωρίς να έχουν ζήσει κάτι παρόμοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
Στο συγκεκριμένο θέμα, ξέρει καλύτερα από όλους μας μόνο ο γράφων του thread. Όλοι οι άλλοι, απλά επιφανειακά σενάρια κάνουμε. Ο ίδιος ξέρει ακριβώς τι έχει γίνει και πως έχει γίνει όλο αυτό το θέμα. Συμφωνώ με την Κέλλυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Κάνε ό,τι σου λέει η καρδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Αυτο στο οποιο διαφωνώ ειναι η ευκολία με την οποια μερικοι-ες(δεν προσεξα φυλο) τον ενθαρυννουν να χωρίσει,χωρίς να έχουν ζήσει κάτι παρόμοιο.

Μα το οτι δεν εχουν ζησει κατι παρομοιο ειναι συμπερασμα που βγαζεις μονη σου. Δεν ειναι απαραιτητως σωστο. Τωρα η συγκριση του οικογενειαρχη που εχει να σκεφτει μια σχεση πολλων χρονων και τα συναισθηματα των παιδιων και την επιρροη που θα εχει στισ ζωεσ τουσ καθώς και την διαδικασία του διαζυγίου, χωρισμού περιουσίας, δικαστική απόφαση πληρωμής διατροφής και ορισμός επίβλεψης παιδιών, με μια σχεση απο τα 15 ως τα 17 δεν νοειται καν κατα την αποψη μου. Δεν συμφωνείς;......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΔΟΜΝΑ

Νεοφερμένος

Η PUCCA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Να σου πω και γω τη γνωμη μου..και θα στην πω μεσα απο προσωπικη εμπειρια..ειχα σχεση 2χρονια και ..μεχρι που χωρισαμε...πολυ καλο παιδι αλλα του βγαζα το λαδι που λενε,και συνεχεια ειχα κατι...με ενοχλουσαν τα παντα και με ρωτουσε σιγουρα καποια στιγμη της μερας "τι εχεις" και γω απαντουσα το κλασικο."τιποτα"...αλλα αυτο το τιποτα σημαινε πολλα....γενικα ειχα προβλημα με το οτι ηταν πολυ διαφορετικος σε νοοτροπια κ χαρακτηρα απο μενα και αυτο δημιουργουσε συγκρουσεις...πχ.αυτος εδειχνε την αγαπη του με αστειο αλλα εμενα δε μου εφταναν αυτα που εκανε...το σημαντικο της υποθεσης ειναι οτι ενιωθα οτι δε με θελει πολυ...και αυτο και απο δικη μου ανασφαλεια γενικα αλλα και επειδη για τα δικα μου στανταρς δεν εκανε πολλα(δεν ηθελε να μιλαμε πολυ στο τηλ,να βγαινουμε καθε μερα)γιατι εχει μεγαλωσει πολυ...διαφορετικα...
τπ.δεν πιστευω οτι εχετε φτασει στο σημειο να ειστε 1χρονο χαλια καθημερινα οπως ημασταν εμεις...φτασαμε στο σημειο να χωρισουμε συναινετικα και πολυ καλα...με την εννοια οτι ειπαμε και οι 2 οτι δεν μπορουμε να το παλεψουμε αλλο και η μονη λυση ειναι να τραβηξει ο καθενας το δρομο του..το παλεψαμε παρα πολυ...και ψυχολογικα εγω τουλαχιστον ημουν πολυ χαλια για 1 6μηνο...ενα καθημερινο αγχος,μια μαυριλα,ασχημα πραγματα που ευχομαι να μην τα περασεις....

και που λες,κατα τη διαρκεια αυτης της σχεσης,ως ευαλωτο ατομο,μου αρεσαν κατα διαστηματα διαφορα αγορια,χωρις να ειχα σκοπο να κανω κατι εννοειται...απλως εβγαινε αυτο το συναισθημα γιατι κατι μου ελειπε απ τη σχεση...οταν ημασταν καλα με το αγορι μου δε με ενοιαζε κανεις... προς το τελος πηγα και στη σχολη-καινουργια ατομα κλπ,με το αγορι χαλια...ειχα και να δασκαλο στο πιανο σχεδον συνομιληκο μου που μου αρεσε πολυ,λαπως σαν τη δικη σου φαση δηλαδη,και ενας απ τ σχολη που με εκανε να νιωθω παρα πολυ καλα...που λες το αγορι μου το χε καταλαβει...του το χα πει κιολας προς το τελος,μ αρεσει αυτος κ αυτος...ηταν ασχημο γ αυτον να τα ακουει αυτα...αλλα ειχαμε φτασει σε τετοιο σημειο...τπ
εχει μισο χρονο που χουμε χωρισει...και με τους 2 τους αλλους κατι νιωθω ακομα αλλα δεν εχω κανει τιποτα...
αυτο θα πει οτι και να χωρισεις,δε νομιζω οτι θα θες να κανεις κατι με την αλλη...οπως και το αγορι μου(πρωην εννοω),δε ειναι οτι του αρεσε καμια οσο τα χαμε αλλα μετα κατι εβλεπα,κατι μου λεγανε ,κατι το μου παιζε και αυτος οτι κατι παιζεται και καλα ,αλλα κ αυτος δεν εχει κανει τιποτα...ισα ισα που τωρα τλτ μου λεγε να παμε καμια βολτα χαλαρα...και συναντηθηκαμε,μιλαγαμε,αγκαλιαστηκαμε αλλα οχι κατι αλλο...αγαπη...αλλα δε μπορεις δυστυχως να συμβιωσεις με τον αλλον...
οσο για την κοπελια που στο παει στο πονηρο,για μενα δεν αξιζει να χωρισεις,γιατι δε σβεται το οτι εχεις σχεση και προσπαθει να κανει τι??ειναι ασχημο για μενα.τετοια μπορει να σου εμφανιστουν πολλα αλλα τι ειναι?εφημερα,ερχονται και φευγουν..αυτο που σου λειπει απ τη σχεση προσπαθησε να το βρεις μεσα στη σχεση και οχι απ εξω. αν την αγαπας την κοπελα σου,μεινε μαζι της και παλεψτε μεχρι εκει που αντεχετε...ειναι δυσκολο αλλα ειναι και προκληση..καν της καμια εκλπηξη...κατι...να σαι γλυκος αν μπορεις...ξεχνα την αλλη αν μπορεις...και πες στην κοπελα σου ,"μαζι δεν ειμαστε?πες μου ο,τι σε απασχολει και αν δε θες δε θα σου το σχολιασω"
εχεις σκεφτει οτι μπορει πχ.να της εχει κεντρισει καποιος αλλος το ενιαφερον -οπως συμβαινει σε σενα- και να την εχει προβληματισει και αναστατωσει ωστε να την πειραζουν τα παντα και να ειστε ετσι??
θα σου αρεσε επισης αν μαθαινες οτι εχει ερωτευτει καποιον και σε χωριζε επειδη μαλωνετε και επιδη της αρεσει αλλος??δε νομιζω...

σκεψου αλλα πρωτα χαλαρωσε...το να ς αρεσει καποιος παρ ολο που εισαι σε σχεση,ειναι ανθρωπινο,δεν ειναι κακο...απλως συμβαινει..και η μαγκια ειναι να το αντιμετωπισεις αν δεν αξιζει και τοσο...καλη διαθεση και αποφασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Δε ξέρω τι είναι... Ειλικρινά.. Να και πάλι τώρα μαλώνουμε.
για ποιο λογω κανετε σχεσεις σε τετοιες ηλικιες...ειλικρινα απορω..συγκεντωθειτε στο σχολειο σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Eίμαστε 2 χρόνια μαζί με την άλλη...
Και αύριο θα είστε 2 χρόνια και μία μέρα.
Και μεθαύριο 2 χρόνια και 2 ημέρες.
Και αντιμεθαύριο 2 χρόνια και 3 ημέρες.
[...]
Και του χρόνου 2 χρόνια και 12 μήνες = 3 χρόνια
Και του χρόνου + μία ημέρα θα είστε 3 χρόνια και μία ημέρα
[...]


So what? Με το κιλό πάνε οι σχέσεις;
Εάν είσαι σωστός και τίμιος, χώρισε πρώτα κι ύστερα κάνε Ο,ΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ. Αλλιώς είναι σαν να κοροϊδεύεις την κοπέλα σου, ειδικά αν σε πρόσεχε τόσο καιρό. Εάν έκανε τον κύκλο της η σχέση σου τότε καλό βόλι με την επόμενη.

Τα πράγματα είναι τόσο απλά, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί εσείς τα νέα παιδιά πνίγεστε σε μια κουταλιά νερό.


Υ.γ.: facebook??? Βγάλτη έξω για κάνα ποτό ρε φιλαράκι, το facebook δεν είναι για σοβαρά πράγματα, απλά για να σπας πλάκα. o.0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
για ποιο λογω κανετε σχεσεις σε τετοιες ηλικιες...ειλικρινα απορω..συγκεντωθειτε στο σχολειο σας...


ο ερωτας κ οι σχεσεις δεν εχουν ηλικια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Τον τελευταίο καιρό μου αρέσει αρκετά πολύ μία κοπέλα.
Έχω τα κλασσικά συμπτώματα του ενθουσιασμού (βλ. Σφίξιμο στην κοιλιά, όποτε γράφω κάτι στο FB περιμένω να μου κάνει comment ή έστω Like κλπ κλπ κλπ).
Τέλος πάντων, όταν μιλάμε φαίνεται πως και αυτή ενδιαφέρεται γιατί το γυρνάει και στο πονηρό κλπ....
Τώρα θα μου πείτε που είναι το πρόβλημα..
Το πρόβλημα είναι ότι έχω σχέση ΠΟΛΥΥΥΥΥ καιρό.
χορισε την αλλη φτανει πια,κ πηγενε στη καινουρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
χορισε την αλλη φτανει πια,κ πηγενε στη καινουρια!
απλα ,μινιμαλιστικα και χαρουμενα!
:D:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top