Είσαι Γυμνάσιο; Σε ποιο θρανίο κάθεσαι;

[Δημοσκόπηση] Είσαι Γυμνάσιο; Σε ποιο θρανίο κάθεσαι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 136)
  • Στο 1ο

    Ψήφοι: 30 22.1%
  • Στο 2ο

    Ψήφοι: 26 19.1%
  • Στο 3ο

    Ψήφοι: 17 12.5%
  • Στο 4ο

    Ψήφοι: 8 5.9%
  • Στο 5ο

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Στο τελευταίο

    Ψήφοι: 17 12.5%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Αλλάζω συνέχεια

    Ψήφοι: 7 5.1%
  • Δεν πάω Γυμνάσιο

    Ψήφοι: 29 21.3%

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Σας επέτρεπαν να αλλάζετε ε; :hmm:
Εμάς ούτε καν...μέχρι τη πρώτη εβδομάδα έπρεπε να βολευτούμε. :/:
Όχι δεν μας άφηναν,απλώς μας είπαν να πάμε να κάτσουμε στο θρανίο αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redsky

Νεοφερμένος

Η Ελπινίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Δεύτερο... Πρώτο άπαπα, δε μ' αρέσει η απευθείας θέα της έδρας και των καθηγητών... :P Κι απ' τα πιο πίσω δε βλέπω την τίφλα μου, έχουμε πολλούς ψηλούς στην τάξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Στο γυμνάσιο 3 θρανίο μέση και στις 3 τάξεις...-.-
Sτο λύκειο αναγκαστηκά μπροστά γιατί αμα ήθελες να κάτσεις πίσω έπρεπε να περιμένεις έξω από την αίθουσα από την αρχή του διαλλείματος...=(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
2ο και φετος και περσι!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Από το πρώτο το τελευταίο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
στην α κ΄β γμνασιου καθόμουν στο 2ο θρανίο φέτος κάθομαι στο τελευταίο... έτσι για αλλαγη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
στο σχολειο μου αλλαζαμε καθε ωρα αιθουσα οποτε αλλαζα συνεχεια θρανιο. σε μερικα μαθηματα καθομουνα 1ο σε αλλα τελευταιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Στην Α' και Β' γυμνασίου καθόμουν στο 2ο, φέτος κάθομαι στο 3ο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Και στην α + στην β αλλα και φετος 2 ,θρανιο δεξια μερια ,2 σειρα απο το παραθυρο ..φατσα καρτα με τον πινακα :spasiklas: ..(ολο το καλοκαιρι ζαλιζα την διπλανη μου να κατσουμε εκει ..αυτη ηθελε 3 ..)
Η αληθεια ειναι οτι το 2 ειναι το καλυτερο γιατι στο 1 εισαι αυτοκολλητο με τον πινακα και μετα απο 3 και πισω δεν βλεπεις ...<τουλαχιστον εχω που εχω και μυωπια..:redface:>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikitwinaki

Νεοφερμένος

Η Nikitwinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Απ'το δημοτικό ήμουν απ'τοθς καλύτερους μαθητές, αλλά στο γυμνάσιο παίρνω σερή τα πρώτα θρανία. Στην κεντρική σειρά μάλιστα κολλητά με την έδρα.. Είναι κολπάκι για να σε πάρουν με καλο μάτι οι καθηγητές.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
εδώ και μία εβδομάδα μου έχει κατσικωθεί ένα παιδί στο ίδιο θρανίο με εμένα χωρίσ να με ρωτήσει...έκανα κάποιεσ προσπάθειεσ να τον διώξω αλλα δέν θέλει ευγένεια...δέν θέλω όμωσ και εγώ να μαλώνω...πλσ βοηθήστε...πώσ να διαχειριστώ την κατάσταση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
εδώ και μία εβδομάδα μου έχει κατσικωθεί ένα παιδί στο ίδιο θρανίο με εμένα χωρίσ να με ρωτήσει...έκανα κάποιεσ προσπάθειεσ να τον διώξω αλλα δέν θέλει ευγένεια...δέν θέλω όμωσ και εγώ να μαλώνω...πλσ βοηθήστε...πώσ να διαχειριστώ την κατάσταση?

Ερώτηση: Το θρανίο έχει καλή θέα; :P


Αν δεν θες σώνει και καλά να κάτσεις με άλλον, απλά ζήτα του να φύγει αυτός ή στην τελική άλλαξε εσύ. Αν πάλι δεν υπάρχουν άλλα θρανία άδεια, συζήτησέ το με τον πρόεδρο του τμήματός σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicolayyy

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ερώτηση: Το θρανίο έχει καλή θέα; :P


Αν δεν θες σώνει και καλά να κάτσεις με άλλον, απλά ζήτα του να φύγει αυτός ή στην τελική άλλαξε εσύ. Αν πάλι δεν υπάρχουν άλλα θρανία άδεια, συζήτησέ το με τον πρόεδρο του τμήματός σου.

χρησιμευει κ σ'αυτο ο προεδρος του τμηματος?
το μονο που εκανε ο δικος μας ηταν να κατεβαινει στο γραφειο του διευθηντη και να ζηταει εκδρομη/περιπατο αν ειχε καλο καιρο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αν υπάρχουν κι άλλα θρανία πήγαινε σε ένα από αυτά, με δικαιολογία ότι δεν βλέπεις καλά στον πίνακα, ότι κρυώνεις αν είσαι σε πόρτα ή παράθυρο, ή και στη τελική πες του ότι θέλεις να κάθεσαι μόνος σου για να μπορείς να προσέχεις στο μάθημα.

Αν δεν καταφέρεις τίποτα, πιάνεις έναν καθηγητή, που σε συμπαθεί ή τέλος πάντων που δεν τον ντρέπεσαι, και του λες όσα μας είπες, και πες του να του αλλάξει θέση ο καθηγητής την ώρα του μαθήματος με κάποια δικαιολογία, ή να αλλάξει εσένα.
Το είχε κάνει μια φίλη μου παλιά επειδή της είχε μπαστακωθεί μια, και γλίτωσε.:P

Τώρα ο πρόεδρος της τάξης σιγά μη κάνει κάτι, και άμα έκανε σιγά μην τον άκουγε. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαππαπινα

Νεοφερμένος

Η Γιαππαπινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
καν του τι ζωή κόλαση και θα φύγει μόνο του .........:devil::devil:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
δημοκρατικές διαδικασίες.Ξύλο,πάντα πιάνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Βάλε μια γραμμή στη μέση!
Η πλευρά σου + η πλευρά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Βάλε μια γραμμή στη μέση!
Η πλευρά σου + η πλευρά μου!
Lol, αυτό το κάναμε στο δημοτικό. :P

Δική μου απορία, σου έκανε κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
εδώ και μία εβδομάδα μου έχει κατσικωθεί ένα παιδί στο ίδιο θρανίο με εμένα χωρίσ να με ρωτήσει...έκανα κάποιεσ προσπάθειεσ να τον διώξω αλλα δέν θέλει ευγένεια...δέν θέλω όμωσ και εγώ να μαλώνω...πλσ βοηθήστε...πώσ να διαχειριστώ την κατάσταση?

Δοκίμασε άλλη μια φορά να του ζητήσεις ευγενικά να αλλάξει θέση και αν δε βγάλεις άκρη μαζί του, συζήτησέ το με τον υπεύθυνο καθηγητή του τμήματος.
Αλλά γιατί δεν τον γνωρίζεις καλύτερα; Μπορεί να κάνετε παρέα στο τέλος. Κι εγώ έτσι με ένα συμμαθητή μου στην Α γυμνασίου.. Στην αρχή δεν ήθελα να καθόμαστε μαζί (μας είχε βάλει η στριμμένη η γαλλικού) , αλλά μετά γίναμε κολλητοί και καθόμασταν στο ίδιο θρανίο μέχρι τη γ' λυκείου.. Και στις πανελλήνιες ακόμα μπροστά μου καθόταν, λόγω αλφαβητικής σειράς βέβαια..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Βάλε μια γραμμή στη μέση!
Η πλευρά σου + η πλευρά μου!

Lol, αυτό το κάναμε στο δημοτικό. :P

Εγώ αυτό το έκανα στην 3η Δημοτικού, όταν καθόμουν στο ίδιο θρανίο με μία τσιγγανούλα. :redface:

Αλλά μόνο τον πρώτο καιρό που τσακωνόμασταν, μετά γίναμε φιλαράκια και η γραμμή σβήστηκε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top