Είσαι Γυμνάσιο; Σε ποιο θρανίο κάθεσαι;

[Δημοσκόπηση] Είσαι Γυμνάσιο; Σε ποιο θρανίο κάθεσαι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 136)
  • Στο 1ο

    Ψήφοι: 30 22.1%
  • Στο 2ο

    Ψήφοι: 26 19.1%
  • Στο 3ο

    Ψήφοι: 17 12.5%
  • Στο 4ο

    Ψήφοι: 8 5.9%
  • Στο 5ο

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Στο τελευταίο

    Ψήφοι: 17 12.5%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Αλλάζω συνέχεια

    Ψήφοι: 7 5.1%
  • Δεν πάω Γυμνάσιο

    Ψήφοι: 29 21.3%

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Ποιό είναι το θρανίο σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πάντα το πρώτο ήταν, γιατί άραγε; :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Πρωτοτυπο θέμα.Μέσα στην τάξη ήμουν το πρώτο φυτό,μπροστά μπροστά μια ζωή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Xax, ελάτε να κάνουμε...θερμοκήπιο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
μπορειται να ψηφισετε τι ήσασταν στο Γυμνάσιο!

Ελπίζω να γεμίσει το θερμοκήπιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Xax, ελάτε να κάνουμε...θερμοκήπιο. :P

Oχι εντάξει.Τελευταία φορά που με είπαν φυτό ήταν στο δημοτικό.Δευτέρα γυμνασίου κάποιος είπε κατι πολύ ασχημο,και προσγειωθηκε μαζι με το θρανίο στον τοίχο.(Η μόνη αποβολη της ζωής μου)Πρώτη Λυκείου γέλασε μαζί μου καποιος και σηκώθηκα και διέλυσα το μάθημα.


Απο τοτε δεν ξαναμίλησε κανείς :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Eμένα η αδερφή μου ΑΚΟΜΑ έτσι με έχει στο κινητό. :P
Δε με χαλάει επειδή ήταν κάτι που δεν το έκανα για κάποιον άλλον! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
2o:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
:clapup:

Ψηφίστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
2o....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosm1fent

Νεοφερμένος

Ο Κοσμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
3ο ή 2o, συνήθως τρίτο. Αποκτάς καλή άποψη του πίνακα και δεν είσαι και πολύ κοντά στην έδρα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
πρώτο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Και εγώ στο πρώτο.
Καλά ας μην έπιαναν τα υπόλοιπα,σιγά μην καθόμουν πρώτο.
Εγώ πιστεύω δεύτερο με τρίτο είναι καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Oχι εντάξει.Τελευταία φορά που με είπαν φυτό ήταν στο δημοτικό.Δευτέρα γυμνασίου κάποιος είπε κατι πολύ ασχημο,και προσγειωθηκε μαζι με το θρανίο στον τοίχο.(Η μόνη αποβολη της ζωής μου)Πρώτη Λυκείου γέλασε μαζί μου καποιος και σηκώθηκα και διέλυσα το μάθημα.


Απο τοτε δεν ξαναμίλησε κανείς
αυτα ειναι!! :D
ετσι θελει!! αυτο με τον τοιχο ειναι απλα τελειο! τσ!τσ!τσ, ιδεες που μου βαζεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
2o... υπήρξα για πολύ λίγο πρώτο με τον καθηγητή φάτσα κάρτα, αλλά δεν με βόλεψε γιατί έτυχε να κάτσω με έναν αδίστακτο τύπο ο οποίος με τρομερή θρασύτητα άνοιγε το βιβλίο το κολλούσε μπροστά στην έδρα και έγραφε ανενόχλητος στα διαγωνίσματα και εγώ σαν την χαζή αισθανόμουν πάντα υπερβολικά αμήχανα και με άγχωνε πολύ η όλη κατάσταση... Ο καθηγητής πάλι στον κόσμο του! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lydia_McDreamy

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Στην πρώτη 1ο μπροστά μπροστά...Στην δευτέρα και τώρα στην τρίτη τελευταίο δίπλα στο παράθυρο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Τέρμα πίσω.Στο τελευταίο. Ποτέ δεν κάθισα πρώτο θρανίο.

Να θες να ακούσεις μουσική και να μην μπορείς βρε παιδί μου?
Να μην μπορείς να στείλεις κάνα μήνημα? :P
Να έχεις τον καθηγητή πρωινιάτικα φάτσα-κάρτα μπροστά σου? Νοοο. :P

EDIT:
3o ήμουν στο γυμνάσιο. :hmm:
Και πρώτο στο Λύκειο. -.-'' Με ανάγκαζε η διπλανή μου.:pfff:
Διπλανή aka γλάστρα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
3o ήμουν στο γυμνάσιο. :hmm:
Και πρώτο στο Λύκειο. -.-'' Με ανάγκαζε η διπλανή μου.:pfff:

EDIT:

Διπλανή aka γλάστρα? :P

Ε,ποιός άλλος;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Eγώ άλλαζα συνεχώς.Στην πρώτη καθόμουν 2ο,στην δευτέρα 1ο και προτελευταίο και στην τρίτη καθόμουν τελευταίο.Τόσο σταθερή ήμουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Σας επέτρεπαν να αλλάζετε ε; :hmm:
Εμάς ούτε καν...μέχρι τη πρώτη εβδομάδα έπρεπε να βολευτούμε. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top